Roli82

TV GO

Kérdés

Mi a TV GO?

Egy szórakoztató portál, ahol filmeket sorozatokat és tévéműsorokat nézhetsz melyekkel kapcsolatos friss híreket kritikákat is találsz. Mindezt bárhol bármikor. Az oldalon szabadon böngészheted  filmkínálatot, előzeteseket játszhatsz le, vagy éppen elolvashatod a filmvilág legfrissebb híreit. Regisztráció nélkül is be tudsz lépni, ha rendelkezel t-online.hu, t-email.hu, vagy freemail.hu email címmel, és megadod az ehhez tartozó jelszavad, amennyiben ezekkel nem rendelkezel akkor regisztrálj és utána add hozzá az MT azonosítódat! Keresgélj kedvedre valót több száz mozifilmből és sorozatokból álló kínálatban. Ha tetszik egy film, de később szeretnéd megnézni rakd a kedvencek közé. Kölcsönzés után a kölcsönzött tartalmat bármely regisztrált eszközön megtudod nézni vagy akár egyiken elkezdheted és a másikon folytathatod.

Telekom TV előfizetőként díjcsomagod TV GO-n elérhető csatornáit díjmentesen nézheted. Az éppen futó műsorok mellet a műsorújságban jelölteket akár 72 óráig visszamenőleg is megnézheted. Ne feledd a TV GO elérhető Android és iOS rendszeren is, azonban Windows Phone sajnos nem támogatott!

Windows vagy macOS rendszeren a lejátszó használatához szükséged lesz egy kiegészítő letöltésére, ezért kérjük, indíts el az oldalon a lejátszást és a felugró ablakból töltsd le a kiegészítőt. Amennyiben a telepítés után elakadsz, válaszd ki az általad használt böngészőtípust és segítünk a további lépésekben:

Ha problémát tapasztalsz a szolgáltatással kapcsolatban azt ezen a linken jelezheted! TV GO gyakran ismételt kérdések!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
szerző kérésére

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

498 válasz erre a kérdésre

Most nincs.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A regisztrált ezközöket hogy tudom törölni? smart tv és böngészőn is van telefonon már nem engedi!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Magátol kéne mindig törlönie egyet.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

csak nem törlödik az a baj

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ugy remlik, hogy ha be vagy jelentkezve akkor nem torlodik, lepj ki es ugy probald meg.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Közben nekem is megoldódott a TVGO problémám (iPad csere után az új iPad-en nem ment). Fel is hívtak a Matávtól, hogy minden rendben van-e. Mondjuk nem emlékszem, hogy a telefonszámomat megadtam valahol, de mindegy. Ez pár napja történt, azóta is minden rendben.

Üdv és jó bulizást mindenkinek!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ez megoldódott közben? (kilép minden eszközön a TVGO-ból, majd újra belép, max. 2 eszközön)

Engem is érdekel. Kösz.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kiléptem úgy se jó!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Laptopon mobilnettel akadásmentesen nézhető? És kb 1 órás műsor nézés mennyi adatforgalommal jár?

Köszönöm.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

TvGo adaptív szóval nem kockásodni fog hanem romlik a képminőség képminőség függ internet sebességedtől de 0.6 Mbps kell hozzá .

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

HBO go-ja van valakinek? Rámtukmálták ma fizessek elő a HBO packra és adnak hozzá HBO go-t, de pin kódot még nem adtak hozzá hogy tudjam nézni smart tv-n, tabon, vagy telefonon!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hali,

Nekem van HBOGO-m és én nagyon imádom, főleg mikor rákattantam a Trónok harcára és egybe nyomtam le 3 évadot iPad-en :D

Itt tudod az MT azonosítodat regisztrálni:  http://www.telekom.hu/hbogo/aktivalas

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ezt írja! szerintem még várnom kell nem tudja a rendszer még hogy előfizettem! a csajszi mondta aktiválás kb 5 nap

A megadott MT ügyfél azonosítóhoz nem tartozik HBO GO előfizetés.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

HBO go-ja van valakinek? Rámtukmálták ma fizessek elő a HBO packra és adnak hozzá HBO go-t, de pin kódot még nem adtak hozzá hogy tudjam nézni smart tv-n, tabon, vagy telefonon!

Ez ilyen többkörös játék lesz, regisztrálós, majd összeregisztrálós megoldás, kb. mint a TVGO (bár több lépése van, itt is, ott is intézkednek kell), ahogy írta.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

(No persze csak akkor tudod aktiválni, ha már bekapcsolták az előfizetéseden az HBO packot...)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Akkor már csak 4 nap kb és ha minden jólmegy, akkor m,ár aktíválva is lesz.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

érdekes de amikor csomagot rendeltem már pár ora mulva működött

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Négy nap ja ahogy azt te ki is találtad. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

megtaláltam azt a tájékoztót amit nekem küldtek mailben még anno. abban ez áll: "A regisztrációt az aktiválásától számított 24 - 48 órát követően tudja elindítani." nekem ez be is jött.

szóval biztos nem 4 nap.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Na erröl ennyit 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Akkor már csak 4 nap kb és ha minden jólmegy, akkor m,ár aktíválva is lesz.

Ne haragudj kérlek, de már megint negatív vagy és úgy szólsz hozzá a dolgokhoz, hogy közöd nincsen hozzá (mint olyan sokszor, teszem hozzá, nem mellékesen). Főleg, hogy nem neked aktiválják,vagy nem aktiválják az adott szolgáltatást.

Ha jól rémlik, egy másik topic-ban (webmail témánál talán, de lehet máhol is) világosan leírtad, hogy szolgáltatót váltottál, mert elégedetlen voltál a T-vel. Ok, van ilyen, ha találsz jobbat, örülj neki. Ebből én feltételezem (lehet, hogy naivan), hogy az égvilágon semmi közöd a szolgáltatóhoz és annak szolgáltatásaihoz (az, hogy régen mi volt, kit érdekel, a fontos, hogy ma és most mi van, mert igen, a dolgok változnak, változhatnak), ennek ellenére osztod az észt és nem túl hasznos információkat osztasz meg (lényegtelen dolgokkal kérkedsz és próbálsz másokat flexelni, csak nem megy túl sikeresen hála az égnek). Rombolni és baromságokat hozzászólni/terjeszteni szerintem nem kellene idejárnod, biztos van másik dühöngő is az internet világában.

Elnézést az off-topic hozzászólásért.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

El vétve produkált csak értelmest hsz-t többi csak gyülölködés és uszítás Telekom ellen hogy milyen tré minden szolgáltatásuk ami azért nem igaz mert nincs egyetlen szent szolgáltató se aki minden hol 100% -os. Oldalakat tudnék mesélni erről tagról régen kezdődöt már sajnos ilyen szegény minden áron ártani akar.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Na aktiválták a HBO packot de a HGBO GO-t nem tudom regisztálni és aktiválni! 

Azt hozzáteszem hogy azt írja regisztrációkor hogy HBO max packal lehet rendelni, akkor most a ügyfélszolgálatos csaj átvágott vagy mi?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

HBO Pack mellé is jár az HBO GO, az ügyfélszolgálatos rosszul mondta.

HBO Pack aktiválása után mostanában 24-48 órán belül lehet aktiválni az HBO GO, korábban 1 hét volt ez a várakozási idő.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kedves *********! Az, hogy nem minden 100%-os az valóban így van.De az, hofgy egy szolgáltatónál az az arány 15%-20% legyen azért az mégis kicsit sok, hogy ilyen kevés.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most