Ugrás a tartalomhoz
  • 6

TV GO


Roli82

Kérdés

Mi a TV GO?

Egy szórakoztató portál, ahol filmeket sorozatokat és tévéműsorokat nézhetsz melyekkel kapcsolatos friss híreket kritikákat is találsz. Mindezt bárhol bármikor. Az oldalon szabadon böngészheted  filmkínálatot, előzeteseket játszhatsz le, vagy éppen elolvashatod a filmvilág legfrissebb híreit. Regisztráció nélkül is be tudsz lépni, ha rendelkezel t-online.hu, t-email.hu, vagy freemail.hu email címmel, és megadod az ehhez tartozó jelszavad, amennyiben ezekkel nem rendelkezel akkor regisztrálj és utána add hozzá az MT azonosítódat! Keresgélj kedvedre valót több száz mozifilmből és sorozatokból álló kínálatban. Ha tetszik egy film, de később szeretnéd megnézni rakd a kedvencek közé. Kölcsönzés után a kölcsönzött tartalmat bármely regisztrált eszközön megtudod nézni vagy akár egyiken elkezdheted és a másikon folytathatod.

Telekom TV előfizetőként díjcsomagod TV GO-n elérhető csatornáit díjmentesen nézheted. Az éppen futó műsorok mellet a műsorújságban jelölteket akár 72 óráig visszamenőleg is megnézheted. Ne feledd a TV GO elérhető Android és iOS rendszeren is, azonban Windows Phone sajnos nem támogatott!

Windows vagy macOS rendszeren a lejátszó használatához szükséged lesz egy kiegészítő letöltésére, ezért kérjük, indíts el az oldalon a lejátszást és a felugró ablakból töltsd le a kiegészítőt. Amennyiben a telepítés után elakadsz, válaszd ki az általad használt böngészőtípust és segítünk a további lépésekben:

Ha problémát tapasztalsz a szolgáltatással kapcsolatban azt ezen a linken jelezheted! TV GO gyakran ismételt kérdések!

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
szerző kérésére
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 570
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 1

Üdv!

 

Itt részletes információt találhatsz. Az összekapcsolás egyébként egyszerű: az IPTV menüjében kiválasztod Extrákból az Összekapcsolás menüpontot, majd a TVGO-t, és a megjelenő kódot megadod az online felületen. Ha nincs épp hiba a weboldalon, akkor akkor ennyi az összekapcsolás.

PS.: Bocsi, hogy még egyszer leírtam. ( a válaszod valamiért csak később jelent meg, azért nem láttam, hogy már te is megadtad a linket.)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Üdvözlök mindenkit! Lenne egy problémám a tv go-val. Egy hónappal ezelőtt megszünt az internet és telefon szolgáltatásom a telekomnál,viszont a sat tv maradt. Ma megpróbáltam bejelentkezni a tv go oldalra de nem sikerült. Az igazsághoz hozzátartozik,hogy a telekomos email címmel voltam regisztrálva. Próbáltam új regisztrációt ami sikerült is. Ezzel már be tudok jelentkezni de nem engedi hozzákapcsolni az MT azonosítómat ezért nem tudom nézni a tv-t. mit lehet ilyenkor tenni?

Egy felhasználó csak egy acuntot használhat .Ha az korlátozva lett hiába regisztrálsz másik accuntal nem fog menni....

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Két héttel ezelőtt vettem észre, hogy a mobilomon a következő sablonszöveg jelenik meg: "A filmlejátszás minőségbiztosítási okokból mobileszközödön nem támogatott." Azelőtt működött rendesen. Kizárogatja a TRÉMAGENTA azokat a készülékeket, amelyeket nem forgalmaz? Az asus tabletemet tőlük vettem és azon sem megy kezdettől fogva. A minőségbiztosítási okokból mit takar, mert nem a képminőséget, az biztos? Asztali pc-n megy, de a képfelbontás a béka feneke alatt van! Amennyiben van tv előfizetésem és a legnagyobb csomagom van, engedtessék már meg, hogy bármely típusú mobilkészüléken nézhessem azt, ami jár a csomagomhoz! LENOVO A606.

***********************************************...

Neked vagy korlátozva, van dijtartozás miattt, vagy a megengedettnél több eszközt regisztráltál, vagy nem is regisztráltál....

Minőségbiztosítás azt takarja hogy vagy nem megfelelően van telepítve a szoftver, vagy az op rendszer, illetve a böngésző nem megfelelő, vagy nincs regisztrálva az eszköz, vagy amit valószínűsítek díjtartozás miatt korlátoztak téged....

Képfeldolgozás nem a szoftveren mullik nem a T tehet róla sokkal inkább User ERORR....

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

A "trémagenta" nyilván azt élvezi, hogy az ilyen hatalmas befolyással bíró és fontos személyek TVGO-ját barmolja szét DIREKT ahogy egy másik postodban is írtad. Azért ennyire ne legyünk már ostobák kérem. Most akkor az általuk forgalmazott vagy a nem általuk forgalmazott eszközön használod? Saját magad ellen beszélsz.

 

Arra esetleg nem gondoltál, hogy az interneted/wifid miatt rossz a képminőség? Ugyanis a nem náluk vásárolt notebookomon tökéletesen működik, a telefonomon is, SŐT még a szintén nem náluk vásárolt tableten is. Bármely típusú mobileszközön tudod nézni viszont ha a saját tudatlanságodból adódóan nem tudod használni azért ne mindenki más legyen már a felelős... Nekem se ment elsőre de vettem a fáradtságot, utánajártam és láss csodát működik!

Attól, hogy a legnagyobb TV csomagban vagy még nem te vagy az egyedüli ügyfél. Ha ennyire elégedetlen vagy akkor válts szolgáltatót de hidd el ott is van bőven hiba. Örülj neki, hogy ez a legnagyobb problémád.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1



ha használni akarod a tvgo-t, akkor telefonálj mielőbb. sztem az lehet a probléma, hogy a megszűnt mail címedhez volt hozzárendelve az MT-d, és az új mail címedhez nem tudod hozzárendelni. ezt az ügyfélszolgálat mindenbizonnyal tudja törölni és utána menni fog újra az összerendelés.

ezzel tök felesleges megvárni, amíg elkészül a végszámlád... vagy legalábbis én nem várnék, de te tudod

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Treda! Éppen ez a probléma. A régi email címmel nem enged belépni az újhoz meg nem tudom hozzáadni az előfizetésem. Ebből telefonálás lesz,de előbb megvárom a végszámlát a lemondott szolgáltatásokról mert van egy olyan érzésem,hogy azzal sem lesz minden rendben.

 

Szerintem is telefonálj az ügyfélszolgálatra, vagy ha van lehetőséged,személyesen menj be egy T-Pontba. A régi "bentragadt" címet ott tudják törölni, és így az újjal tudsz regisztrálni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Sok hisztis csatorna miatt, indulás előtt alig tudott a T pár csatornát  össze szedni aki engedi a TVGO-t volt amelyik vissza is lépett ....

 

Erre nem igazán tudok mit írni. A helyzet az, hogy a TVGO azoknak az előfizetőknek lehetséges, akik ugye rendelnek IPTV-t, így erősen függ ettől, illetve attól is, hogy melyik csomagot veszik meg. (mivel az első csomag alig olcsóbb a másodiknál, viszont csatorna mennyiségben és minőségben (itt nem SD/HD-ra gondolok) gyér, ezért szerintem utóbbi van túlsúlyban).

Így pedig az az előfizető aki használja az adott csatornát TVGO-n, annak van IPTV-je. Vagyis már fizet a csatornáért... Így pedig maga a TV csatornának innentől semmi kifogásolni valója nem lehetne.

Ha most én rendelek +1 boxot, akkor ennyi erővel ezért is lehetne "hisztis" egy tv szolgáltató, mert a TVGO szinte ugyanaz mint +1 TV csak épp nem feltétlen TV-n. (de ha jól tudom SMART TV-n megy a TV-go is akár) hanem elsősorban gépen, mobilon vagy táblapc-n.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Most nem értem amit írsz...

IPTV-t nem azért írtam, hogy IPTV kötelező mellé, hanem maga az, hogy a csatorna meg legyen véve előfizető által valamilyen TV előfizetés formájában.

Arra próbáltam rá világítani hogy amikor el indult a TVGO nagyon hisztisek voltak a tv csatornák és alig ment bele

Erre válaszoltam az előbb, hogy a TV csatornáknak nem sok köze van hozzá, mint ahogy ahhoz sem, hogy én hány boxot igényelek IPTV esetében pl. A Telekomnak fizetek azért, mert +1 boxot adnak (bérlem) + sávszélt igényelek a másik Tv-ért illetve ezt a csatornát fenn is kell tartani.

Ezért sem értem, hogy a TV csatornáknak milyen jogon fáj a TVGO, mivel az előfizető így is úgyis fizet a csatorna után....

Nincs olyan hogy TVGO-t veszel TV előfizetés nélkül.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

A Telekom előfizetők eddig is élvezhették a TVGO szolgáltatás előnyeit, külön előfizetési díj nélkül, azonban Szeptember 8.-a óta már mindenkinek elérhető az interneten havidíjú szolgáltatásként.

Megvásárolható a kisebbik, vagy a nagyobbik csomag bármely internethálózaton. A kisebbik TV csomag 23 a nagyobbik 38 csatornát tartalmaz illetve lehetséges csak a közszolgálati csomag igénybevétele is.

Részletek a https://www.tvgo.hu/ weboldalon.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Sziasztok!

Eddig nem foglalkoztam különösebben vele, de miután váltottam Magenta1 csomagra, gondoltam kihasználom mobiltelefonon a korlátlan TV GO opciót. Akkor szembesültem a ténnyel, hogy WP-re (lumia 925) nincs TV GO alkalmazás. 

 

A kérdésem az lenne, hogy belátható időn belül várható előrelépés az ügyben, vagy lemondhatok erről az opcióról?

 

A választ előre is köszönöm.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Sziasztok!

Eddig nem foglalkoztam különösebben vele, de miután váltottam Magenta1 csomagra, gondoltam kihasználom mobiltelefonon a korlátlan TV GO opciót. Akkor szembesültem a ténnyel, hogy WP-re (lumia 925) nincs TV GO alkalmazás. 

 

A kérdésem az lenne, hogy belátható időn belül várható előrelépés az ügyben, vagy lemondhatok erről az opcióról?

 

A választ előre is köszönöm.

Szia.

Állítólag van már,de még mindig tesztelés alatt van,nem tudni,hogy mikor lesz elérhető...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Szia.

Állítólag van már,de még mindig tesztelés alatt van,nem tudni,hogy mikor lesz elérhető...

Köszönöm.

Ez egyszerre jó hír meg rossz. 

 

Csak a TVGO miatt nem cserélném le a telefonomat, ugyanakkor bosszantó, hogy nem tudom kihasználni az új csomag adta lehetőségeket.

 

Remélem minél hamarabb kiadják. (majd jelentkezek béta teszternek :) )

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...