zoli62

Spíler Tv

Kérdés

Ma elindult a TV2 országos kereskedelmi músortulajdonos egyik csatornájaként. Természetesen tipikus Telekom szindróma, hogy nem került be a csatornakínálatba.  A Digisporthoz valló viszonyuláshoz nagyon hasonló ez a magatartása aTelekomnak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

114 válasz erre a kérdésre

8 órája, zoli62 írta:

Esetleg be is nyelheti a plusz költséget, elvégre a nézettség is számít, és  most nem is feltétlen csak a sport csatornáről van szó, manapság nagy divat a nosztalgia,és az Izazura Tv és a Zenebutik pont ezt lovagolja meg. Jelenleg a hárombetűs eszmélt leghamarabb, és nem emelkedett a havidíj.

Esetleg be is nyelheti a plusz költséget, elvégre a nézettség is számít, és  most nem is feltétlen csak a sport csatornáről van szó, manapság nagy divat a nosztalgia,és az Izazura Tv és a Zenebutik pont ezt lovagolja meg. Jelenleg a hárombetűs eszmélt leghamarabb, és nem emelkedett a havidíj.

Az Izaura sehol sem fogható az ingyenesen kivül, mindenhol csak a tárgyalás megy.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Deino

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ezt nem a mi tisztünk el dönti hogy a T mit nyel le és mit nem. 

Ezt nem a mi tisztünk el dönti hogy a T mit nyel le és mit nem. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jah csak így elég meredek T részéről ki adni érte egy Ft is kiadni érte. Gondolom nem adja ingyen a Tv2 csoport ezt a csatornát. De ha be kerül egy új csatorna vagy több ezekből és emelkedik a havi díj ugyan úgy ki tör a ***** lázadás. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
10 órája, anonymus írta:

Szerintem jelenleg csak a Premier League közvetítési jogaival rendelkeznek, ezért nincs más műsor, viszont az Izaura és Zenebutik is elindult már.

10 órája, anonymus írta:

Szerintem jelenleg csak a Premier League közvetítési jogaival rendelkeznek, ezért nincs más műsor, viszont az Izaura és Zenebutik is elindult már.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kedves István!

A TV2-vel való tárgyalásoknak hasonló eredménye várható, mint a Digisport esetében, amelynél mint tudjuk, hat év alatt sem sikerült? :)

Kedves István!

A TV2-vel való tárgyalásoknak hasonló eredménye várható, mint a Digisport esetében, amelynél mint tudjuk, hat év alatt sem sikerült? :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ködzönjük István, remek hír! 9_9

Ködzönjük István, remek hír! 9_9

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok, a Telekom jelenleg tárgyal a TV2 csoporttal az új csatornáik Telekom kínálatba kerülésével kapcsolatban. Kis türelmeteket kérem.

Köszönöm, szép napot:

István

Sziasztok, a Telekom jelenleg tárgyal a TV2 csoporttal az új csatornáik Telekom kínálatba kerülésével kapcsolatban. Kis türelmeteket kérem.

Köszönöm, szép napot:

István

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Elkövetkezendő napok műsora Képkivágás.PNG

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 órája, zoli62 írta:

Mindenki mindent kétszer mond, kétszer mond ? :)

Ano 3x :D

Ha jól olvastam ez a helyzet:

Papíron férfias szórakozást kínáló televízió lesz a Spíler TV, bár az ára alapján inkább a horror kategóriába sorolható.

Zúgolódnak a műsorterjesztők a TV2 Csoport ajánlatán, melyet a Spíler TV-re adtak. A műsorstruktúra a Premier League közvetítéseken túl még ismeretlen, ennek ellenére a médiaszolgáltató a "100-as klubba" sorolta szombaton induló csatornáját, mely a legkedvezőbb kondíció esetén is több mint nettó 100 forintba kerülne havonta, előfizetőnként. Mindezt még tetézi a többéves szerződéses elkötelezettség.

Magát az anyacsatornát is borsos áron kínálják, árukapcsolással a többi kábelcsatornájukkal, erre jön még a Spíler TV, melyek olyan végösszeget adnak ki együttesen, melyet a műsorterjesztők nem tudnak átvállalni.

Három opció lehetséges, az idő majd eldönti, hogy a műsorterjesztők mely mellett döntenek. Az első lehetőség, hogy az előfizetők pénztárcájának megkímélése érdekében megválnak a társaság összes csatornájától, bár ez magában hordozza annak veszélyét, hogy előfizetőik egy része szolgáltatót vált. Második opció, hogy jelentős számú, egyéb társaságoktól érkező csatornát kivesznek a kínálatból, a harmadik pedig az, hogy jelentősen emelnek előfizetői áraikon. Bármelyik lesz is a döntésük, annyi biztos, hogy nem a néző/előfizető fog jól járni.

forrás

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Deino

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hát megnéztem a műsorújságját, remélem rosszul láttam. De ezen a csatornán van foci napi x óra és a többi műsor szünet. Taps taps újabb minőségi csatorna. 

Hát megnéztem a műsorújságját, remélem rosszul láttam. De ezen a csatornán van foci napi x óra és a többi műsor szünet. Taps taps újabb minőségi csatorna. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Csak azért mert szeretem a focit!

Ezt érdemes elolvasni: http://dtvnews.hu/hirek/horror-vagy-ferficsatorna-lesz-a-spiler-tv

Csak azért mert szeretem a focit!

Ezt érdemes elolvasni: http://dtvnews.hu/hirek/horror-vagy-ferficsatorna-lesz-a-spiler-tv

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 órája, zoli62 írta:

Ma elindult a TV2 országos kereskedelmi músortulajdonos egyik csatornájaként. Természetesen tipikus Telekom szindróma, hogy nem került be a csatornakínálatba.  A Digisporthoz valló viszonyuláshoz nagyon hasonló ez a magatartása aTelekomnak.

Akkor jöhet,ha HD-ba lesz! ;)

3 órája, zoli62 írta:

Akkor jöhet,ha HD-ba lesz! ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most