Kérdés

Az epg  belűl a szavak között néha előjön  egy hasább,nem minden tv csatinál.Nem lehetne ezt orvosolni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2302 válasz erre a kérdésre

Itt leírják, hogy mi kell hozzá:

http://www.telekom.hu/static-th/sw/file/kepek_es_zene_beallitasok.pdf

Sajnos pont videót nem lehet vele nézni, csak képeket és zenét.

Nagyon köszönöm a linket,de a leírás szerint optikán nem működik.Ez az alkalmazás sem ér így semmit

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A közszolgálati csatornákat hogy tudnám nézni? Jelenleg mindenre azt írja, hogy nincs jogosultságom.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy ha eddig műholdas úton vettük a tv adásokat és most át váltok IPTV-re, akkor az már kábelen fog jönni?

Egyébként ezen a héten kedden adtam le a rendelésemet, csütörtök este 8 fele megszüntették a műholdas tv hozzáférésemet, az IPTV bekötéséhez pedig szerelők fognak jönni át állítani a tv-met? Ami azt jelenti, hogy a hosszú hétvégén nem lesz tv-je a családnak? :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nekem is optika és még sem megy csak egy HD stream,azt mondják itt még nem elérhető.Más én azt akarnám kérdezni,hogy hogyan lehetne működésre bírni a képek és zene funkciót.A számítógépen levő videót és képeket szerettem volna nézni a tv-n az iptv boxxon keresztül.Rövid keresés után azt irja ki hogy nem talált semmit.Ötleteket tippeket előre is köszönöm

Itt leírják, hogy mi kell hozzá:

http://www.telekom.hu/static-th/sw/file/kepek_es_zene_beallitasok.pdf

Sajnos pont videót nem lehet vele nézni, csak képeket és zenét.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: OldMike

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen van 2HD stream (koax, optika) lassan már egy éve de csak annak aki már át van migrálva, akinek nincs annak nem állítják be. :(

Nekem is optika és még sem megy csak egy HD stream,azt mondják itt még nem elérhető.Más én azt akarnám kérdezni,hogy hogyan lehetne működésre bírni a képek és zene funkciót.A számítógépen levő videót és képeket szerettem volna nézni a tv-n az iptv boxxon keresztül.Rövid keresés után azt irja ki hogy nem talált semmit.Ötleteket tippeket előre is köszönöm

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

De nem ám. Csak abban az esetben jár ingyen egy médi konverter ha analóg előfizetésed van és azt a csomagot vették ki analógból amire fizettél. Pl nagyimnak analóg alap csomagja van, de nálunk a analóg családit vették ki, így ő se kapott. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

IPTV előfizetésünk van, de közben meghagyták az analóg jelet is egy másik TV-re. Ekkor nem jár ingyenesen 1 médiakonverter?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hát a 2HD már rég adják... csak nem egyből, és nem maguktól... Vagy kéred, vagy ha ügyintéző figyelmes akkor csomagváltás után beállítja neked...

Igen van 2HD stream (koax, optika) lassan már egy éve de csak annak aki már át van migrálva, akinek nincs annak nem állítják be. :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Van már most is csak optikán és kneten 2hd 1sd :)

Viszont ami engem érdekel, az a VDSL ott viszont a mai napig nincs. :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Én arra lennék kíváncsi mikor várható a 2. HD stream.Elég sok HD csatorna van, jövőre meg még több lesz,így nem igazán lehet kihasználni a pvr-es stb-t. :smileysad:

Van már most is csak optikán és kneten 2hd 1sd :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A délelőtti IPTV problémára mondta a Telekomos, hogy frissítési gond, azalatt az internet és a VoIP telefon normálisan működött. A délutáni viszont valóban (központi) net probléma lehetett, mert végül is tőlem függetlenül rendbe jött. Remélem nem tér vissza, ha mégis akkor bejelentem.

Egyébként ma a Telekom Ügyfélszolgálat - kérésemre - átállított 2 HD és 1 SD állapotra:). Ez valószínűleg az új számlázási rendszerbe migrálás következménye, nem biztos hogy köze van az IPTV frissítéshez.

Hát a 2HD már rég adják... csak nem egyből, és nem maguktól... Vagy kéred, vagy ha ügyintéző figyelmes akkor csomagváltás után beállítja neked...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az, hogy a szomszéddal "okosban" nyomjátok az előfizetést nem teljesen korrekt, de technikailag nem érdekel. Helyileg milyen körzetben vagytok? Csak, hogy lássuk milyen kódoltalan Digitális Kábeltv elérhető. Mert régionként változhat...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A címünk ugyan az, mert egy nagy lakás van ketté osztva, úgy kell felfogni mintha 2 szoba lenne és 2 tv-n akarnánk adást nézni. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@sosomgyi
ha nem kapsz TV számlát a T-től, akkor biztosan a szomszédtól kaptad... 
nem lenne célszerűbb saját előfizetést rendelned? legalábbis én nagyon rosszul viselném, hogy mástól kell függenem...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Minek vettél külön boxot egy digitális tuneres tv-hez? Hogyhogy nem talált adást digitális kereséssel?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bárhol szerintem, online áruházakban kapod meg a legolcsóbban vagy vatera, jófogás stb használtan még olcaóbb, de gondolom a környékeden is vannak műszaki boltok. De a Telekom oldalán is van ez a HUMAX vagy mi a neve box, az is jó, csak sok a panasz rá.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

DVB-C tuner boxok vagy DVB-C tunert belsőleg tartalmazó TV vétele.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv. Olyan problémám van,hogy a mai naptól(okt .13.) a sima analóg csatornák eltűntek a tv ről. Mi a tenni valóm ezzel kapcsolatban?

Egyébként IPTV szolgáltatásunk van 1 tv-n,de azon kívül még van 3 tv amit szoktunk  használni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igazából nem tudom pontosan mert bonyolult a helyzet. Elvileg igen. Nekem is ugyan azok az adók vannak mint neki vagyis voltak az átállásig. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A szomszéd IPTV-jéről kaptad az analóg adást?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv.

Nagy problémával állok szemben. A felállás röviden annyi , hogy a szomszéd rendelkezik egy IPTV-s alapcsomaggal amin eddig mi is kaptuk analógon a 26 csatornát ( Békés megye ). Okt. 31.-el átálltak digitálisra ezáltal megszűnt az adás így nálunk maradt a 4 analóg. A tv alkalmas lenne DTV-re és minden egybére is. Adás nem volt így vásároltam egy HUMAX médiakonvertert a T-től. A helyzet szinte változatlan többet talált mint előtte de azok is kódolva vannak. Maradt a 4 régi analóg csak most már digitális formában. Minden jól van össze rakva, jó a tv, jó a box, jó a kábel de adás nincs. Se auton de manuálisan nem talál szinte semmit

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen mert kb sehol nem használ a T no tv szűrőt. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Elvben ez már a megoldás, mert a szerelő magától említette, hogy a digitális csatornákat lehet fogni az iptv mellett, ezért javasolta ezt a megoldást, és ezért kérdeztem, hogy milyen csatornák vannak rajta. Illetve más fórumozóktól is olvastam, hogy ez praktikusan működő dolog, az iptv mellett nézik a digitális csatornákat, úgyhogy ha ez így megy hibridben, akkor nekem így is megfelel

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kitaláljunk valami megoldást ?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most