Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

  • Válaszok 2.3k
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 2

Az IPTV 2015. január 6-ától a következõk szerint módosul. Új csatornaként kerül bevezetésre az Universal és a Fix TV a Családi és Családi+HD csomagba,továbbá az RTLII HD, Cool HD, Film+ HD, National Geographic Wild HD a Családi+HD csomagban. Kikerül a sorozat+ az Alap, Családi és Családi+HD csomagból, a Filmbox a Családi ésCsaládi+HDcsomagból, valamint az RTL Klub HD a Családi+HD csomagból.
2015. január 6-ától új csatornaként vezetjük be az Universal csatornát a Movie Mix kiegészítõ csomagba, míg a sorozat+ és a Filmbox kikerül kínálatból.
2015. január 6-tól új csatornaként vezetjük be a Fix TV csatornát a Lifestyle Mix csomagba.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

A minicsomagok értékesítése Január 6.-án lezárul,igen továbbra is kapod azokat a csatornákat amire előfizettél az adott minicsomagban,de ha jók az infóim,januártól új minicsomagok lesznek,összetétel-ár-név egyenlőre nem ismert. December 1.-én megjelenő ÁSZF-ben kellene majd benne lennie,bővebb információnak,ezekről a változásokról.

 

Az Ozone és Life Network HD csatornákról nincs infó.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Optikán és új generációs kábelen mintha már lenne ilyen lehetőség.

DSL/VDSL megoldásnál necces a téma, kivi leszek, hogy ott ki merik-e engedni valahogy... (sztem több 720p-s témát elbír egyszerre, de hogy full HD-t... itt is inkább a VDSL irányba értem és csak a szükséges sávszél igények alapján lövöm ezt be)

Egyre több a  tartalom HD-ban ez tény, de én valahogy sok olyat is érzek/látok benne, hogy sok a felesleges is... Egy ATV HD-nak mi értelme, azt én nem értem...:smileysad:

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...