Kérdés

Az epg  belűl a szavak között néha előjön  egy hasább,nem minden tv csatinál.Nem lehetne ezt orvosolni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2.244 válasz erre a kérdésre

A legújabbat jeleniti meg.
Ha ezt beírom, akkor az oldalt frissiti és az utlsó oldara lép.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: McBelaba

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2020. január 13. at 16:19, Kalimera írta:

Elküldtem emailben a kérdésemet a webes üzenetküldőnél nem látható Captcha kód miatt.
(Update: már kiszedték a nem működő ellenőrző kódot.)
Mi alapján dől el, hogy egy adott helyi tévé melyik településeken nézhető IPTV-n?
(Pl. Egerszóláton az egri és a miskolci is ...)

Érdemi válasz: MERT ÁSZF

1414-en javasolták, hogy írjak üzenetet, és akkor biztosan érdemi választ kapok.
A webes üzenetküldő nem használható.
Az emailre egy nap alatt megkaptam a rövid és tömör semmitmondó választ.

Mert talán rosszo helyre írtál. Mindíg meg kell taláálni azt a csatornát, akiérdemben tud segíteni. Ha érdekel, akkor jelezd privátban és segítek megtalálni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 órája, Kalimera írta:

Elküldtem emailben a kérdésemet a webes üzenetküldőnél nem látható Captcha kód miatt.
Mi alapján dől el, hogy egy adott helyi tévé melyik településeken nézhető IPTV-n?

1414-en javasolták, hogy írjak üzenetet, és akkor biztosan érdemi választ kapok.

Ez jellemző a Telekomra.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Kalimera

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
10 hours ago, McBelaba said:

A közszolgálati csatornák közül csak az M4-es nézem. és azt is csak kizárólagosan a Forma1 szezon alatt, a többi meg nem érdekel.

Ezzel kb én is így vagyok, és biztos sokan mások is. M4 HD is bekerült az összes csomagba.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
10 órája, fgabor87 írta:

Az összes IPTV csomagba bekerült a közszolgálati csatornák HD változata (közszolgálati, alap és családi csomag, illetve SAT tv-nél is).

Nekem ehhez semmi közöm.:D Innen is üdvözlöm a telekomos kollégákat. :D
Remélem néhány sportrajongó örömét leli majd benne. :)

A közszolgálati csatornák közül csak az M4-es nézem. és azt is csak kizárólagosan a Forma1 szezon alatt, a többi meg nem érdekel.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az összes IPTV csomagba bekerült a közszolgálati csatornák HD változata (közszolgálati, alap és családi csomag, illetve SAT tv-nél is).

Nekem ehhez semmi közöm.:D Innen is üdvözlöm a telekomos kollégákat. :D
Remélem néhány sportrajongó örömét leli majd benne. :) 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2020. január 7. at 11:58, Kalimera írta:

Mi alapján döntik el, hogy a helyi tévéket egy előfizető láthatja vagy nem?
A szomszéd településeknél még megy Egertől 18 kilométerre, nálunk nem 3 kilométerrel távolabb.
A legközelebbi helyi tévét illene engedélyezni.
Sőt pl. egy Heves megyei településen az összes területi tévét látni kellene.
Nem a teljes országos kínálat érdekel.

(Interneten számítógépen meg tudom nézni, és azzal szintén adatforgalmat generálok.)

Az üzleti érdek, mgéri nekik, vagy sem ...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 órája, Kalimera írta:

A szomszéd településeknél még megy Egertől 18 kilométerre, nálunk nem 3 kilométerrel távolabb.

(Interneten számítógépen meg tudom nézni, és azzal szintén adatforgalmat generálok.)

Szia! 
Én Egertől kb. 25 km-re lakok IPTV-n helyi tv-k között csak a TV Eger fogható, tető antennás vétel  viszont szabadon fogható Gyöngyösi Tv, Tv Eger is.
Jó lenne ha a helyi tv csatornák közül IPTV-n a most fogható Tv Eger helyi tv csatorna mellé  elérhető lenne még a Gyöngyösi Tv,, és a Füzesabony VTV. Nem tudom van-e lehetőség ezeket a helyi csatornákat is bekapcsoltatni. Levélben történt megkeresésre még nem válaszoltak.  Technikailag ha akarnák szerintem lehetővé lehetne tenni a helyi tv-k országos elérését IPTV szolgáltatáson, minden csatornának külön száma van, ezzel is növelhető lenne a csatorna választék.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

1 órája, kabelnet írta:

Bocs Zoli, de  - szerintem - igazából nem a korábbi kommunikáció elmaradása itt az igazi kérdés, hanem az, hogy tisztességesnek számít-e az ilyen verseny? (Na persze ami ezzel egyenértékű kérdés, hogy ki is a tartalomszolgáltató, ill. az mi miatt - ki miatt? - döntött így.)

Nézd. Nálunk még mindig nincs fordított elszámolás, azaz hogy a szolgáltatók határozzák meg az árakat a tévétársaságok felé is. Így a válasz a kérdésedre: nem. Hozzáteszem, hogy ezen a helyzeten a nagy piaci erővel rendelkező  elosztó szolgáltatók is tudnának változtatni, és még érdekük is lenne, csak ez valahogy nem történik meg

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

14 órája, zoli62 írta:

Versenytárs visszanézhető csatornái közül is eltűnt az említett betűkombináció, ami azt valószínűsíti, hogy ez az egész történet az adott tartalomszolgáltató döntése volt. Itt igazából az a kérdés, hogy miért nem lehetett ezt korábban kommunikálni.

Bocs Zoli, de  - szerintem - igazából nem a korábbi kommunikáció elmaradása itt az igazi kérdés, hanem az, hogy tisztességesnek számít-e az ilyen verseny? (Na persze ami ezzel egyenértékű kérdés, hogy ki is a tartalomszolgáltató, ill. az mi miatt - ki miatt? - döntött így.)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

39 perce, kabelnet írta:

Nem értettél meg!
Én arra céloztam, hogy nem csak amiatt vették ki az RTL betűkkel kezdődő csatornákat az Archív TV  kínálatból, mert azok valamilyen családhoz tartoznak, hanem esetleg azért, hogy nem kelljen ezt a - véleményében néha idegesítő - csatornát jelző betűkombinációt még látni sem?
De a válaszod elgondolkodtatott.
Lehet, hogy az intézkedés tényleg nem is a betűkombináció, hanem az RTL család ellen irányult? Igazad lehet!

Versenytárs visszanézhető csatornái közül is eltűnt az említett betűkombináció, ami azt valószínűsíti, hogy ez az egész történet az adott tartalomszolgáltató döntése volt. Itt igazából az a kérdés, hogy miért nem lehetett ezt korábban kommunikálni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

1 órája, Kalimera írta:

@Roli82

Egyik archív tévéből kikerülő csatornáért sem sírok, de nem nagyon értem a Telekom koncepcióját. Az archív tévé azért lenne, hogy aki lemaradt valami számára fontos (Nekem az RTL Klub nem fontos, de másoknak meg valószínűleg igen. Lesz cserébe RTL Most+ hozzáférés a Telekom előfizetőknek?) műsorról pótolhassa, esetleg az ismétlés előtt belenéz, hogy érdemes-e leülni a tévé elé. Az egész teljesen véletlenszerűnek tűnik. Egy csatorna vagy bennevan, vagy nem. Egy műsor vagy visszanézhető, vagy nem.

A visszanézhető csatornák száma, a műsorok mennyisége és a technikai minősége is hagy némi kívánnivalót.

Ilyen lesz a felhős rendszer is?

Sajnos megvan a valószínűsége, hogy az új Mediakind platform is ilyen lesz.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 perce, Roli82 írta:

RTL Spike a Viacom kereskedelmi csatornája, semmi köze az RTL családhoz! :)

Nem értettél meg!
Én arra céloztam, hogy nem csak amiatt vették ki az RTL betűkkel kezdődő csatornákat az Archív TV  kínálatból, mert azok valamilyen családhoz tartoznak, hanem esetleg azért, hogy nem kelljen ezt a - véleményében néha idegesítő - csatornát jelző betűkombinációt még látni sem?
De a válaszod elgondolkodtatott.
Lehet, hogy az intézkedés tényleg nem is a betűkombináció, hanem az RTL család ellen irányult? Igazad lehet!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
4 perce, kabelnet írta:

Szerintem az RTL betűkombináció kiirtása felületesre sikerült. Még benne maradt egy RTL kezdetű szó! Ha az RTL- Spike-ot is kivették volna , akkor lenne teljes az "eredmény".
Javaslat: Vegyék ki az RTL-eket a  rendes csatornakínálatból is. Nem kell az oda sem, mert félreviszi a fél ország ízlését. Ugye?

RTL Spike a Viacom kereskedelmi csatornája, semmi köze az RTL családhoz! :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
36 perce, Roli82 írta:

Archív TV változások 2020 Január

Bekerülő csatornák: Animal Planet, Film4, Fishing & Hunting, RTL Spike, TLC, Classica

Kikerülő csatornák: RTL Klub, RTL II, RTL Gold, Muzsika TV, Food Network

Szerintem az RTL betűkombináció kiirtása felületesre sikerült. Még benne maradt egy RTL kezdetű szó! Ha az RTL- Spike-ot is kivették volna , akkor lenne teljes az "eredmény".
Javaslat: Vegyék ki az RTL-eket a  rendes csatornakínálatból is. Nem kell az oda sem, mert félreviszi a fél ország ízlését. Ugye?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Azt, hogy a felhős rendszer milyen lesz, azt csak az tudja aki dolgozik rajta.

Semmit nem tudni róla.

RTL Most+ kódról nem érkezett infó!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Roli82

Egyik archív tévéből kikerülő csatornáért sem sírok, de nem nagyon értem a Telekom koncepcióját. Az archív tévé azért lenne, hogy aki lemaradt valami számára fontos (Nekem az RTL Klub nem fontos, de másoknak meg valószínűleg igen. Lesz cserébe RTL Most+ hozzáférés a Telekom előfizetőknek?) műsorról pótolhassa, esetleg az ismétlés előtt belenéz, hogy érdemes-e leülni a tévé elé. Az egész teljesen véletlenszerűnek tűnik. Egy csatorna vagy bennevan, vagy nem. Egy műsor vagy visszanézhető, vagy nem.

A visszanézhető csatornák száma, a műsorok mennyisége és a technikai minősége is hagy némi kívánnivalót.

Ilyen lesz a felhős rendszer is?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Archív TV változások 2020 Január

Bekerülő csatornák: Animal Planet, Film4, Fishing & Hunting, RTL Spike, TLC, Classica

Kikerülő csatornák: RTL Klub, RTL II, RTL Gold, Muzsika TV, Food Network

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
6 perce, Adama írta:

Az RTL az RTL Most felé szeretné terelni az embereket, hogy itt nézzék vissza a műsorukat. Ez nem a T sara, az RTL nem engedélyezi már. Megoldás ezen kívül a felvétel funkció 

AZ IPTV előfizetésünk tartalmaz felvételi opciót, így - az idegesítő reklámtartalmak átugorhatósága érdekében - az RTL adók kedvelt műsorait eddig is kizárólag VDR módban nézzük. Az Archív TV-t eddig is csak azokban az esetekben használtuk, amikor  az IPTV Sorozatfelvétel opciója nem hibátlanul teljesít, néha kihagy egy-egy részt, amit eddig az Archív TV-n utólag is el tudtunk érni.
Azt a véleményedet pedig nem tudom osztani, hogy mindez az RTL kérésére, az RTL - Mostra terelés érdekében történt volna, mert az RTL-Most Telekom-Archív TV helyetti használatát csak internet-képes TV készülékek tennék lehetővé, ami lehet, hogy nálad biztosított, de - véleményem szerint - a TV nézők többségénél még nem, és ezzedl az RTL szerintem tisztában van. Lehet, hogy terelne, de nem a műsorainak az Telekom_Archív TV -ről történő "letiltásával". Ez a Telekom döntés szerintem se NEM GAZDASÁGI, se NEM KERESKEDELMI  döntés volt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
12 órája, zoli62 írta:

Az IPTV Archív csatornalistából milyen indokkal kerültek ki az RTL csatornák?

Az RTL az RTL Most felé szeretné terelni az embereket, hogy itt nézzék vissza a műsorukat. Ez nem a T sara, az RTL nem engedélyezi már. Megoldás ezen kívül a felvétel funkció 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
10 órája, McBelaba írta:

Arról nem is beszélve, hogy TV2 csatornák meg bekerültek!

Ezt a két feltűnő változást a feleségem éppen tegnap este kérte számon rajtam, és igazat kellett adnom neki. Mert - már elnézést, de - milyen szolgáltató az, amelyik képes figyelmen kívül hagyni azt a tényt, hogy az előfizetőinak nagyobb részénél a nézettségi mutatók rendszeresen az RTL műsorok felé billennek? Vagy talán az IPTV nem piaci alapon működik? (Ez utóbbi kérdés persze egy ál-naív kérdés volt.)
Úgy tűnik, hogy szép kis világunkban egyre messzebbre kerülünk attól, hogy az előfizető döntse el, hogy mire fizet elő. (Kérem az olyan válaszok mellőzését, hogy nem kötelező az IPTV előfizetést választani, stb.)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 órája, zoli62 írta:

Arról nem is beszélva, hogy TV2 csatornák meg bekerültek!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most