Kérdés

Az epg  belűl a szavak között néha előjön  egy hasább,nem minden tv csatinál.Nem lehetne ezt orvosolni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2293 válasz erre a kérdésre

Én arra lennék kíváncsi mikor várható a 2. HD stream.Elég sok HD csatorna van, jövőre meg még több lesz,így nem igazán lehet kihasználni a pvr-es stb-t. :smileysad:

Van már most is csak optikán és kneten 2hd 1sd :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A délelőtti IPTV problémára mondta a Telekomos, hogy frissítési gond, azalatt az internet és a VoIP telefon normálisan működött. A délutáni viszont valóban (központi) net probléma lehetett, mert végül is tőlem függetlenül rendbe jött. Remélem nem tér vissza, ha mégis akkor bejelentem.

Egyébként ma a Telekom Ügyfélszolgálat - kérésemre - átállított 2 HD és 1 SD állapotra:). Ez valószínűleg az új számlázási rendszerbe migrálás következménye, nem biztos hogy köze van az IPTV frissítéshez.

Hát a 2HD már rég adják... csak nem egyből, és nem maguktól... Vagy kéred, vagy ha ügyintéző figyelmes akkor csomagváltás után beállítja neked...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az, hogy a szomszéddal "okosban" nyomjátok az előfizetést nem teljesen korrekt, de technikailag nem érdekel. Helyileg milyen körzetben vagytok? Csak, hogy lássuk milyen kódoltalan Digitális Kábeltv elérhető. Mert régionként változhat...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A címünk ugyan az, mert egy nagy lakás van ketté osztva, úgy kell felfogni mintha 2 szoba lenne és 2 tv-n akarnánk adást nézni. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@sosomgyi
ha nem kapsz TV számlát a T-től, akkor biztosan a szomszédtól kaptad... 
nem lenne célszerűbb saját előfizetést rendelned? legalábbis én nagyon rosszul viselném, hogy mástól kell függenem...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Minek vettél külön boxot egy digitális tuneres tv-hez? Hogyhogy nem talált adást digitális kereséssel?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bárhol szerintem, online áruházakban kapod meg a legolcsóbban vagy vatera, jófogás stb használtan még olcaóbb, de gondolom a környékeden is vannak műszaki boltok. De a Telekom oldalán is van ez a HUMAX vagy mi a neve box, az is jó, csak sok a panasz rá.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

DVB-C tuner boxok vagy DVB-C tunert belsőleg tartalmazó TV vétele.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv. Olyan problémám van,hogy a mai naptól(okt .13.) a sima analóg csatornák eltűntek a tv ről. Mi a tenni valóm ezzel kapcsolatban?

Egyébként IPTV szolgáltatásunk van 1 tv-n,de azon kívül még van 3 tv amit szoktunk  használni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igazából nem tudom pontosan mert bonyolult a helyzet. Elvileg igen. Nekem is ugyan azok az adók vannak mint neki vagyis voltak az átállásig. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A szomszéd IPTV-jéről kaptad az analóg adást?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv.

Nagy problémával állok szemben. A felállás röviden annyi , hogy a szomszéd rendelkezik egy IPTV-s alapcsomaggal amin eddig mi is kaptuk analógon a 26 csatornát ( Békés megye ). Okt. 31.-el átálltak digitálisra ezáltal megszűnt az adás így nálunk maradt a 4 analóg. A tv alkalmas lenne DTV-re és minden egybére is. Adás nem volt így vásároltam egy HUMAX médiakonvertert a T-től. A helyzet szinte változatlan többet talált mint előtte de azok is kódolva vannak. Maradt a 4 régi analóg csak most már digitális formában. Minden jól van össze rakva, jó a tv, jó a box, jó a kábel de adás nincs. Se auton de manuálisan nem talál szinte semmit

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen mert kb sehol nem használ a T no tv szűrőt. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Elvben ez már a megoldás, mert a szerelő magától említette, hogy a digitális csatornákat lehet fogni az iptv mellett, ezért javasolta ezt a megoldást, és ezért kérdeztem, hogy milyen csatornák vannak rajta. Illetve más fórumozóktól is olvastam, hogy ez praktikusan működő dolog, az iptv mellett nézik a digitális csatornákat, úgyhogy ha ez így megy hibridben, akkor nekem így is megfelel

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kitaláljunk valami megoldást ?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem lett jó, mert a szerelő szerint újrakábelezést kellene csinálni, de ez elég drága lenne, ezért az ip tv-t ajánlotta inkább, mivel akkor a kábelezés ingyen van.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen pont ugyan azok vannak analógról digitálisra átrakottaknál. Mint azoknál akik iptv mellé kapják ajándékba a digitális ktv-t.  

Jó lett a tv adás nálad ki ment szerelő meg csinálni ?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az IP TV előfizetés mellett fogható digitális tévén milyen csatornák vannak? Ugyanazok, mint ami a digitálisra átállított analóg ügyfeleknek van? Az a 36 csatorna?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az általad leírtak nem frissítés hiba. Egyértelműen a net hiba. A HGW -nek nem volt megfelelő nete. Lehet ,hogy volt valami központi hiba a körzetben. Ha visszatér akkor egy hibabejelentés nem ártana :)

A délelőtti IPTV problémára mondta a Telekomos, hogy frissítési gond, azalatt az internet és a VoIP telefon normálisan működött. A délutáni viszont valóban (központi) net probléma lehetett, mert végül is tőlem függetlenül rendbe jött. Remélem nem tér vissza, ha mégis akkor bejelentem.

Egyébként ma a Telekom Ügyfélszolgálat - kérésemre - átállított 2 HD és 1 SD állapotra:). Ez valószínűleg az új számlázási rendszerbe migrálás következménye, nem biztos hogy köze van az IPTV frissítéshez.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ma a 1412 szerint IPTV frissítés volt. Délelőtt teljesen eltűnt a tévéadás, csak a 1412 által vezényelt STB és HGW áramtalanítás-visszakapcsolás hozta vissza. Ekkor mondták, hogy nem ment át a frissítés. Délután meg a net ment el, a HGW többször is próbált újraindulni, aztán rendbe jött.

Tapasztalt-e valaki ilyesmit?

Az általad leírtak nem frissítés hiba. Egyértelműen a net hiba. A HGW -nek nem volt megfelelő nete. Lehet ,hogy volt valami központi hiba a körzetben. Ha visszatér akkor egy hibabejelentés nem ártana :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ma a 1412 szerint IPTV frissítés volt. Délelőtt teljesen eltűnt a tévéadás, csak a 1412 által vezényelt STB és HGW áramtalanítás-visszakapcsolás hozta vissza. Ekkor mondták, hogy nem ment át a frissítés. Délután meg a net ment el, a HGW többször is próbált újraindulni, aztán rendbe jött.

Tapasztalt-e valaki ilyesmit?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nálam mind kettő a  csatorna listán szerepel.

A kérdés megoldódott. Az összes csatorna át lett állítva kedvencekre, a listában ezért nem látszottak ezek a csatornák.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tegnapról mára az IPTV Családi csomagból eltűnt a Sportklub és a Sport M is. Nem mintha ezt a két csatornát gyakram nézném, de mi történt, ki mit tud erről?

Nálam mind kettő a  csatorna listán szerepel.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tegnapról mára az IPTV Családi csomagból eltűnt a Sportklub és a Sport M is. Nem mintha ezt a két csatornát gyakram nézném, de mi történt, ki mit tud erről?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most