Kérdés

Régi előfizetőként átraknak minket egy új számlázási rendszerbe. Jelen pillanatban (is) a régiben már nem, az újban még nem vagyok benne. Így semmilyen szerződésmódosítást (áthelyezés, lemondás) nem tudok intézni. Valakinek van bármilyen tapasztalat a mostani új számlázási rendszerrel kapcsolatban, hogy mennyi ideig tartott, mire bekerült? Én a második hétben járok, és még mindig csak a türelmem kérik, megközelítőleg sem kapok semmilyen információt a határidőről. :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ekkor: 2017. 12. 03. at 6:15, zmarta írta:

@dptrsk Lassan 2 hete minden nap telefonálok, van, hogy naponta kétszer. Egyetlen választ kapok mindig: a türelmemet kérik. 

Áthelyeztetni szeretném, mert elköltöztünk, de tehetetlenek, ahogy én is. Lemondani sem tudom, hogy másnál szerződjek.

Amennyiben egyik számlázási rendszerben sem vagy, akkor hogy kapsz havi számlát? Szerintem olyan nincs, hogy egy szerződést ne tudj megszüntetni. Telefonon mit mondtak, amikor a lemondásról érdeklődtél? Személyesen is próbáltad?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@dptrsk Lassan 2 hete minden nap telefonálok, van, hogy naponta kétszer. Egyetlen választ kapok mindig: a türelmemet kérik. 

Áthelyeztetni szeretném, mert elköltöztünk, de tehetetlenek, ahogy én is. Lemondani sem tudom, hogy másnál szerződjek.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@zmarta Nem akarlak elkeseríteni, de 2014 augusztus 20 óta még mindig vannak olyanok, akik a régi számlázási rendszerben vannak.

@dptrsk Follyamathibára gyanítom, hogy nem tudnak hibajegyet felvenni.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

1414en vetess fel hibajegyet, ha fel szeretnéd mondani/át szeretnéd költöztetni/másik csomagot szeretnél.

A lemondásnak nem lehet akadály informatikai hiba, meg kellene tudniuk oldani.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most