Ugrás a tartalomhoz
  • 0

T-onlineos email cimhez gmailes cim


Márffy Magdolna

Kérdés

Tisztelt Fórum! Érdeklődni szeretnék,hogy ha van egy t-online-os email cimem,akkor ahhoz be lehet e állitani a gmailes cimemet is,hogy azt is lehessen a feladónak beállitani a t-online-os mellett,a webmail.telekom.hu oldalon?Néztem a beállitásokat,de ilyet igy nem találtam.Tudnátok-e ebben segiteni? ELőre is köszönöm!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

9 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

@Márffy Magdolna

Szia. 

Ilyet nem lehet csinálni.

Lehet gmail címmel küldözgetni leveleket más szerverről is, de egy valamire való levelező szerver rögtön spam mappába teszi az ilyesmit. 

Tehát gmailes címmel csak a Gmail webes felületéről vagy smtp-ről érdemes levelet küldeni. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Köszönöm szépen.thundenbird programban beállitottam az lekéréseket és a hozzáadott email cimeket.A webmail. telekom hu oldalra azt mondta a telekom,hogy nem enged más email cimet hozzáadni.

Még véleményeket kérnék arra hogy a gmail fiokot mennyire könnyű feltörni? Szám Kis és nagybetű is van a jelszómban.Egyszer volt olyan pár hónapja,hogy értesitett a gmail hogy valaki megpróbált belépni az emailembe,de google letiltotta.Akkor jelszót változtattam,és azóta nincs ilyen.Vegyes karakterű lett a jelszavam.Nem akarom állandoan változtatni,mert belezavarodok lassan a jelszavakba.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Szia!

A biztonságos jelszó megválasztásával jelentősen csökkenthető a kockázat. Nem gondolnám, hogy az egyes levelezőrendszer-szolgáltatók között etéren nagy eltérés mutatkozna. Mint írtad összetettebb jelszót választottál - ezzel jelentősen csökkentetted az esélyét egy feltörésnek. Természetesen arra is célszerű ügyelned (ha olyan eszközről jelentkezel be, amelyet mások is használnak), hogy mindig kijelentkezz a fiókból és kapcsold ki azt a funkciót, hogy a Gmail megjegyezze adataidat. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: szaboadam
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Köszönöm,én is úgy tapasztalom hogy gmail biztonságos.Csak azt nem tudom,hogy ezek a "valaki megpróbált belépni jelszavaddal,de gmail letiltotta"hibaüzenet mennyiben valós.Tényleg ez történik,direkt akkor,vagy csak kamu ez?

Mindig kijelentkezem munkahelyi gépről,és sosem jegyeztetem meg a böngészővel a jelszót.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
2 órája, Márffy Magdolna írta:

Köszönöm,én is úgy tapasztalom hogy gmail biztonságos.Csak azt nem tudom,hogy ezek a "valaki megpróbált belépni jelszavaddal,de gmail letiltotta"hibaüzenet mennyiben valós.Tényleg ez történik,direkt akkor,vagy csak kamu ez?

Mindig kijelentkezem munkahelyi gépről,és sosem jegyeztetem meg a böngészővel a jelszót.

A gmail akkor küld ilyen levelet, ha valóban bejelentkezési kísérlet történik.

Nem feltétlen a munkahelyről próbál valaki belépni, sokkal inkább akkor történik ilyen, ha minden féle netes regisztrációhoz kötött oldalon meg van adva az e-mail cím.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

A nagy baj a Magyar Telekommal az email elküldésével viszonlatban az hogy nem tartja be a "normákat" és "nemzetközi rendeleteket" !

2006-tól  az "RFC 2476 message submission" (http://www.rfc-base.org/rfc-2476.html) ígényeli hogy az internetszolgáltatók harcoljanak a SPAM-ok às s "zombie" számítógépek elle, és más SMTP "port" (kapu) kell használni a 25-ös helyet.
Ahogy az  internetszolgáltató cégek nagyon nagy része más "port"-ot használnak és a 25-ös kaput blokkolnak, a magyarok külföldön vagy még belföldön is, nem tudnak emailt elküldeni!

Más baj, az is, hogy a magyarok, akiknek a M-Telekomnál van email címük, sokkal több SPAM-ot és fertözést kapnak mint a többiek.

Így Magyarország az az ország ahol az elsökben van Európában  ahol a legtöbb számítógép fertözve van.

Magyarországon a PC-knel 46%-a van fertözve (Bulgária 58%, Slovákia 47%), amikor Ausztriában, Írorszógban, Finnországban, stb, kevesebb mint 20%.

Sajnos, ahogy 2018-ban vagyunk, a Magyar Telekomnak több mint 10 éves késése van egy szimpla SMTP server beállításával.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...