tks

Van lehetőség arra, hogy Maraton csomagnál hamarabb kapjak SMS-t, mielőtt elfogy az adat?

Kérdés

Posztolva ekkor: (szerkesztve)

Legutóbb is úgy jártam, hogy neteztem útközben, majd jött SMS, hogy sajnos elfogyott az adatcsomag. Nem lehet valahol beállítani, hogy hamarabb kapjak? Pl. ha az 50 vagy 100 megát eléri? Vagy ha a maraton csomag 80%-a elfogyott?

Ha akkor kapnék értesítést, amikor még pl. 20% megvan, akkor eszembe jutna feltölteni, mielőtt teljesen elfogy.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: tks

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

@tks

Szerintem 80%-nál küld tájékoztatást a rendszer. 

De javaslom inkább a Telekom applikációval vagy egyéb mérő applikációval kövesd nyomon a felhasználásod. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

2 hours ago, btz said:

@tks

Szerintem 80%-nál küld tájékoztatást a rendszer. 

De javaslom inkább a Telekom applikációval vagy egyéb mérő applikációval kövesd nyomon a felhasználásod. 

Mármint 80% elfogyása után? Nekem nem rémlik, hogy jött erről SMS. Persze a telekom app-pal nyomon lehet követni, de az SMS-nek éppen az lenne az értelme, hogy ne kelljen nekem figyeljni, hanem szóljon a rendszer, ha közel járok az elfogyáshoz.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: tks

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A Maratonnak pont az a lényege, hogy nem elfogyáskor rendelsz újra, hanem amikor eszedbe jut ránézel, fogytán van és rárendeled az új Maratont, mivel nincs fix lejárata.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Illetve max. 365 napig használható.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 perce, zoli62 írta:

Illetve max. 365 napig használható.

közben is rá lehet tölteni, s akkor kitolódik, illetve, ha 15.000 forintos feltöltés történik, akkor 488 nap.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen, de egyedüli abban , hogy be lehet osztani, hogy meddig használjuk fel az adatkeretet, nincs kényszer, ha egy hónap eltelik, akkor elfogy.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most