AlcohollicA Hun

Spíler 2, spíler extra

Kérdés

Annyi lenne a kérdésem, hogy bekerül e valamikor valamelyik csomagba, vagy külön kell fizetni érte?

Üdv: Zsolt

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

257 válasz erre a kérdésre

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 órája, anonymus írta:

Senki nem védi aTelekomot, ha védeni kéne a kommentek 99% -a kukába landolna.

Szóval akkor 99% ***** van itt, aki szidja a T-t , csak ti vagytok helikopterek. Szólj btz-nek, ennél még ő is tud jobbat írni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Senki nem védi aTelekomot, ha védeni kéne a kommentek 99% -a kukába landolna.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem írok többet, mert a végén ELNÖK leszek, vagy PROFESSZOR és védenem kell a T-t.

Úgyhogy szevasztok.

(A témának úgyis vége, győzött a T !!!. Hurrá! )

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szerintem szokjuk meg, hogy EZ VAN!

Mondok itt a szerződéssel kapcsolatban mást. Egyik szolgáltató sem köteles veled, velem, bárkivel szerződést kötni! Olyan TÖRVÉNY van ma Magyarországon, hogy ha egy Telekom, *****, stb. munkatárs, úgy látja, hogy te nem vagy neki szimpatikus, akkor nem köt veled szerződést! És ezt az egyik kisebb szolgáltató vezetőjétől tudom. Arra való hivatkozással, hogy szabad szerződéskötés van, elutasíthatják az igénylésedet, minden indoklás nélkül!. Tehát ő a szolgáltató, de te vagy kiszolgáltatva neki teljes mértékben!

Az NMHH - nál érdeklődtem, és megerősítették amit az illető mondott nekem!. Minden indoklás nélkül elutasíthatnak!

Vagyis elérték a szolgáltatók, hogy a lakosság teljes mértékben ki legyen nekik szolgáltatva.

Ezek után mi jöhet még?

Bemész a boltba és nem veheted meg a terméket, mert elcsábítottad a boltos pasiját, nőjét?

Ez megint egy igazán magyaros megoldás!

Azt mondta itt valaki, hogy ne vigyük el politika felé a fórumot. Szerinted ez mi? Nem valamelyik nagykutya keze van benne? Hogy érezd a kiszolgáltatottságot!!! Hogy érezd, amit az előbb írtam, azt tesznek veled amit csak akarnak. Undorító rendszer, undorító szabályok.

És akkor csodálkozunk a Spiler 2-extra körüli szemétkedésen?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: AmandaD

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@btz Amikor a sajtóhoz kiszivárognak jóval korábban bennfentes infók, akkor érdekes módon nincs üzleti titok, mert azok nem befolyásolják a tárgyalásokat, és Magyarország az insiderek országa (is).

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@zoli62

Azért ez nem teljesen így van. Nem bármiről van szó, hanem egyes stratégiai döntésekről. Van amit üzleti okokból kifolyólag még az ügyfélszolgálat is az nap kap meg, mikor a dolgot a nyilvánosság előtt is publikussá teszik. Pl a Spiler2 is ilyen, hisz ha bárki is bármit mondana, esetleg igéretet tenne, az felboríthatná a tárgyalások menetét. És igen, negatív irányban is befolyásolhatja. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
10 órája, Laketti írta:

Tegnap egyébb ügyben beszéltem az ügyfélszolgálattal és rákérdeztem a spiler 2 dologra is.  Nagyon nincsenek képben a témában csak hebegés habogás volt a válasz és a nem akarunk ez miatt ügyfeleket veszteni szöveg. Szóval tisztában vannak vele,hogy nagyon gáz amit tárgyalásnak neveznek de semmi konkrét időpont nincs

Ez nem csoda- Egy multinál az ügyfélszolgálat az utolsó, akinek elmondanak bármit is.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tegnap egyébb ügyben beszéltem az ügyfélszolgálattal és rákérdeztem a spiler 2 dologra is.  Nagyon nincsenek képben a témában csak hebegés habogás volt a válasz és a nem akarunk ez miatt ügyfeleket veszteni szöveg. Szóval tisztában vannak vele,hogy nagyon gáz amit tárgyalásnak neveznek de semmi konkrét időpont nincs

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2018. augusztus 21. at 14:34, AmandaD írta:

És ez, gondolod, zavarja őket? A Telekom vagy a Vajna cég lesz*rja az előfizetőket. Sőt! Mivel van pénz az EU-s pályázatokból bőven, még a bevételek sem érdeklik őket olyan nagyon. Most pl azt bizonyítják, hogy azt tesznek, amit csak akarnak. Az előfizetők csak egy díszlet a palettán. Ha nincsenek az sem baj. Pénz van, és ez a fontos. Ha veszít előfizetőt? Akkor majd több lesz az állami támogatás erre való hivatkozással. És kész. Te, vagy én, vagy bárki? Még azt is megkockáztatom, csak felesleges rosszak vagyunk! Sajnos ez ma a magyar valóság.

Végre valaki megmondta nekik, amit én már régóta szóvá tettem, de mindeki csak T-t védte. Ez a fórum nem a telekom hivatalos támogatását hivatott ellátni, csupán pár önjelölt polihisztor van aki megprobál a kitörölhetem tanácsaival megoldást adni, azokra a valós problémáékra, amiket máshol már évek óta megoldottak. Sajnos itt azt tapasztaltam, hogy akinek ezt nem tetszik, arro mennek ezekj a polihisztorok vamzerkodni a moderátohoz, és az meg valótlan tének alaján hoz egy igazságtalan döntést. A telekom nem róbert bácsi, üzleti kapitalista alapokon müködö profit orientált cég, csak az érdekli, hogy a befektetett pénzéért minnél többet profitáljon, az ügyfél az nem igázán érdekli öket. Ezt egy személyes email levelezésből saját tapasztalatomból tudom. Azt is kétlem hogy egy vezérigazgató ezért menjen el a telekomtól, mert állítólag ezekután mással akar foglalkozni, persze többmillás havi jövedelmet csak azért dob el magától, mert ő ilyen ...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sajnos a "hűségeskü", amely erősebb mint a házastársi, nem enged elmenni a Telekomtól a lejárat előtt. (de még dolgozok rajta :) ). Azért Tarr Jánossal sikerült felvennem a kapcsolatot, és a megegyezésről (bár konkrét időpontot nem mondott) azt mondta egyszerű volt mint a faék. Szóval a nagy tárgyalás sorozat semmi másról nem szól, csak hogy a Telekom hogyan tudja MAJD megdrágítani a szolgáltatását. Azt hittem Vajna az, aki nem akarja eladni a Spiler 2 hozzáférését, de mint kiderült, kizárólag a Telekomon múlik, mikor láthatjuk a meccseket. De ugye mindenki emléxik a T és a D egyezkedésére? 7 év! És semmi! Félek itt is ugyanaz lesz.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 órája, btz írta:

@Laketti

Az Izaura és LichiTV már régebbóta szerepelnek a kínálatban azokról is folyt tárgyalás mielőtt bekerültek volna, ott sem egyik percről a másikra történt. 

Elég szomorú az, hogy hónapok óta lehetett tudni vagy sejteni, hogy nem a Sport 1-2 csatorna fogja közvetíteni a meccseket, kérdezem én: Miért nem lehetett már akkor elkezdeni a "tárgyalásokat"? Ha kérhetem mellőzzük a felesleges "elkezdtük már időben tárgyalás" dumát!
Itt nem egyik percről a másikról beszélünk, (az az amikor odaad a munkatársának egy tollat, lapot vagy kinyomtat valamit)... ez az!!!.
Sajnos itt már hónapokkal le vagyunk maradva...kérem szépen!
Üljenek le szépen, akár egy (kerekasztalhoz), rakjanak ki frissen sült pogácsát, hideg ásványvizet és tessék megbeszélni a dolgokat! 

" Nem akarásnak nyögés a vége"..

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Laketti

Az Izaura és LichiTV már régebbóta szerepelnek a kínálatban azokról is folyt tárgyalás mielőtt bekerültek volna, ott sem egyik percről a másikra történt. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az isaura és a lichi tv sokkal fontosabb mint a Spanyol bajnokikat közvetiteni

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Lassan kezdődnek az eu parlamenti és az önkormányzati választások.A filműgyi ***** “úr” indit még néhány csatornát a kampány miatt azért nincs idő ilyen piti dolgokról tárgyalni mint a Laliga közvetités

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Laketti
Cenzúra

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Zsolesz1975

Remélhetőleg 1 év múlva már lezárulnak ezek a tárgyalások

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

És majd amikor jövő ilyenkor is felteszed a fenti kérdést, a válasz is meg van már.... " A tárgyalások még tartanak...."

Hiszen ez egy nagyon komoly téma, nagyon komoly dolgoról van szó, talán még a világbéke is ezen múlik....

Szánalmas az egész....

De a lényeget tudjuk:

" A tárgyalások még tartanak...."

Ja, a bajnokságok meg MÁR tartanak, de ez ne zavarja meg a komoly tárgyalásokat.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Zsolesz1975
csak

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
5 órája, zunicum írta:

Mikor lesz már Spiler 2?

A tárgyalások még tartanak továbbra is, így erre konkrét választ továbbra sem tudunk adni. Amint lesz konkrétum, ebben a topicban is közzétesszük. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mikor lesz már Spiler 2?

A továbbiakat azért írom,hogy a Superusereknek ne kelljen ezzel a drága idejüket pazarolni:

Jut eszembe több film és zene is kellene. Nem ártana amese csatikat is felturbózni Remus bácsi meséivel.

Nem ártana dekódolni a kardozós csatornákat sem.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 órája, Meko írta:

Jó lenne ha összekapnák már magukat mert itt az előfizetőkkel játszanak

És ez, gondolod, zavarja őket? A Telekom vagy a Vajna cég lesz*rja az előfizetőket. Sőt! Mivel van pénz az EU-s pályázatokból bőven, még a bevételek sem érdeklik őket olyan nagyon. Most pl azt bizonyítják, hogy azt tesznek, amit csak akarnak. Az előfizetők csak egy díszlet a palettán. Ha nincsenek az sem baj. Pénz van, és ez a fontos. Ha veszít előfizetőt? Akkor majd több lesz az állami támogatás erre való hivatkozással. És kész. Te, vagy én, vagy bárki? Még azt is megkockáztatom, csak felesleges rosszak vagyunk! Sajnos ez ma a magyar valóság.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Azt nem értem, hogy akkor ki nézi azt a t*tves Spíler2 csatornát, ha sehol se pl.: " ****-nél, se a ****nél, se pedig a Telekomnál nem elérhető??? Ne mondják már h az a bizonyos ****** vagy mi, ami sugározza! Hány emberről van szó? 50 család? -.-' 
 Már  ****** ideges vagyok én is!
Mindenhol azt olvasni és hallani, hogy tárgyalnak a felek! B*zzzzzm, már komolyan... előtte kellett volna tárgyalni nem az utolsó utáni pillanatban vakarni a fejüket. Istenem!!! Szanálom...
Jó lenne ha összekapnák már magukat mert itt az előfizetőkkel játszanak.

U.i.: " Pénz van a háttérben? Ugyan már...bőrük alatt is pénz van!"

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Danka
Más távközlési szolgáltatók megnevezése, trágár szó használata

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@zoli62

Az rendben van, de fórumot nem tudom miért kellene elvinni ebbe az irányba. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Laketti

Ne politizáljunk. Ez nem az a hely. 

Maradjunk inkább a Spiler 2 bekerülése vagy nem bekerülése körül kialakult viták polirika és érzelmiviharoktól mentes megvitatásánál. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
7 perce, cicmo írta:

Úgy tűnik te nem akarod "megérteni vagy tudomásul venni", hogy itt hibás teljesítésről van szó a tartalomszolgáltató részéről, amit a T nem szankcionál a tartalomszolgáltató felé és nem reparál az ügyfél felé.

Nem ismerem a Telekom (vagy más szokgáltatók) és a Sport TV-k közti szerződés kitér e a tartalomra, így nem tudom, hogy bármiféle hibás teljesítés végett érvénytelenné vált volna a szerződésük. Nyilván, ha így lenne, már lekapcsolták volna a Sport TV-ket. 

14 perce, cicmo írta:

.De vehetjük a parizeres analógiát. Bizony a minőségi hibás termékért az eladó(=bolt) felel, felém, a vásárló(=ügyfél) felé, hiszen én a bolttal vagyok szerződésben. Ha visszaviszem a Tecsóba a parizert, mert a Pick büdös húst darált bele, akkor a bolt nem azt mondja, hogy ezért a Pick a felelős, hanem vagy visszaadja a pénzemet, vagy ad ehető parizert (Spíler 2-t), majd leveri az igazi felelősön, a gyártón.

Ebben a példában nem minőségi hibás termékre akartam kitérni, hanem tartalmilag más esetleg silányabb összetételűre, ami minőségileg akár lehet ugyan olyan jó is, attól függetlenül, hogy az már nem a te izlésvilágodnak megfelelő. Nyilván ebben az esetben a bolt sem veszi vissza azt a terméket, azért mert neked az időközben már nem ízlik, de minőségileg nem lehet belekötni. Oké, hogy a Sport TV-k tartalmi értéke ezzel csökken, de attól még a csatorna nem vált teljesen nézhetetlenné, használhatatlanná, ahogy a parizer sem büdössé. 

19 perce, cicmo írta:

.Amúgy az "épeszű" Sport TV-nek évi 1-2-? milliárddal csökkentek a kiadásai, amiből a csökkentett tartalmat állítja elő, de a T-től továbbra is a teljes díjat kapja ? T épeszű-e ?

T nem képviseli az ügyfelei érdekeit, a versenyhelyzet hiányában csak valamiféle üzleti etika késztethetné erre, az úgy tűnik nincs. Ha lenne verseny, és tudnék váltani a Tarr Kft-re, szerinted hány perc alatt tenném meg ? Lehetséges válaszok:  a: 1  b: 5  c: 10

Ha a T-vel nem állapodtak meg tartalmi dolgokról, akkor nyilván a T nem tehet mást, minthigy ugyanazzal a felétellel veszi tovább a műsorok továbbítási jogát a következő újratárgyalásig. 

Akkor szerinted nyilván egyik szolgáltató sem képviseli az ügyfelek érdekeit, aki nem ugrik bele rögtön fejest olyan szerződésekbe, ami nem biztos hogy hosszútávon az ügyfeleinek előnyére is válhatna. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most