AlcohollicA Hun

Spíler 2, spíler extra

Kérdés

Annyi lenne a kérdésem, hogy bekerül e valamikor valamelyik csomagba, vagy külön kell fizetni érte?

Üdv: Zsolt

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

85 válasz erre a kérdésre

FB_IMG_1532682136185.jpg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szokás szerint üzleti titok, bár a bennfentesek már tudják. :) Augusztus 11. közel van.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2018. 07. 27. at 13:05, zoli62 írta:

Szokás szerint üzleti titok, bár a bennfentesek már tudják. :) Augusztus 11. közel van.

Még nem jött róla semmi infó, hogy lesz -e és ha lesz mikortól!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Úgy értettem, hogy a marketring már tud róla, hiszen a háttértárgyalásokat nem az utolsó pillanatban szokás lezárni. Négybetűsnél nagy valószínűséggel lesz, a hárombetűsnél pedig két éve is a legelsőként került be az elosztásba. A Barcelona és Real Madrid is nagyon népszerű Magyarországon, a T egyszerűen nem teheti meg, hogy ne adja Spiler 2-t és 3-at.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ja hát igen a marketingesek biztos tudják. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Miért, szerinted ők sem tudják? :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@zoli62

A marketingesek már mindent tudnak, hisz ők az istenek (már a Spíler 4-et is tudják) 😂

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
9 órája, btz írta:

@zoli62

A marketingesek már mindent tudnak, hisz ők az istenek (már a Spíler 4-et is tudják) 😂

Sőt azt is tudják, amit mi nem is sejtünk. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nagy a hallgatás...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

11 e van es senki nem tud semmit.............   valakinek info?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Naponta kérdezitek többen, naponta másoljuk be ugyan azt a választ. Holott mindent elmondunk amit lehet. 

Az új Spíler csatornák ügyében folyamatos az egyeztetés a TV2 csoporttal. Mindenképpen arra törekszünk, hogy megtaláljuk a lehető legjobb megoldást, hogy a Spíler csatornák tartalmai elérhetővé váljanak a Magyar Telekom ügyfelei számára. A mai nappal nem lesz elérhető kínálatunkban egyik újonnan bevezetésre kerülő csatorna sem, de amennyiben bármilyen változás történne, abban az esetben több felületünkön is, valamint számlavégi üzenetben és az ÁSZF módosításokban (https://www.telekom.hu/.../szolg.../aszf/aszf_modosulasok...) is tájékoztatunk Titeket. Megértéseset köszönjük! 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hónapok óta köztudott, hogy a Spiler 2 és a Spiler extra adja a BL és a Spanyol élvonal meccseit. Ti a rendelkezésetekre álló idő alatt sem voltatok képesek intézkedni, vagy legalább egy normális választ kipréselni magatokból. Helyette, még ti cseszitek le azokat, akik érdeklődni mernek. Na ez a Telekom! Köszönjük Emese!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@AmandaD

Nem hinném hogy ez lecseszés lenne. Egy tény megállapítás, hogy naponta meg van kérdezve. De szerinted nem felesleges naponta megkérdezni? Szerinted ha van olyan információ, amit ide ki lehet írni, akkor az nem írjuk ki? Igérjük neked - és azt hiszem talán a többiek nevében is mondhatom - hogy ha tudunk valamit, itt ezen a platformon közre lesz adva. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

- Lecseszés részemről nem így szokott kinézni

-Nézd el nekünk kérlek hogy nem én és nem @btz illetve a többiek intézik a csatornákat. Többször kérdeztük kértünk infot a cégtől, ez a hivatalos álláspont amit fent és fent bemásoltam.  

-Igen ez egy ténymegalapítás volt részemről

-Jah és igen, amit tudunk és közre adhatjuk azt közre adjuk itt. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Még zajlanak a tárgyalások a csatorna tulajdonosával, ezért még sajnos nem került be a kínálatunkba, de folyamatosan azon dolgozunk, hogy minél előbb elérhető legyen az ügyfeleink számára. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szokásos bohózat, deja vu érzet Spílerrel kapcsolatban legutóbb 2016 szeptemberéből, ha ezt a logikát követjük, akkor majd november végétől várható egy újabb díjcsomag, amibe bekerül a Spíler 2.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ez van, ezt kell szeretni. T keveri a lapokat fent. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A Spíler2 és Spíler Extra csatornák ügyében még tartanak az egyeztetések a TV2 csoporttal. Mindenképpen arra törekszünk, hogy megtaláljuk a lehető legjobb megoldást, hogy az új Spíler csatornák tartalmai elérhetővé váljanak ügyfeleink számára. Pontos információnk jelenleg sajnos még nincs. Sportrajongó ügyfeleink jelenleg a következő csatornákat találják meg kínálatunkban: M4 Sport, Sport1, Sport2, Eurosport1, Eurosport2, Spíler1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Van három nagy versenyző. Egy hét múlva kezdődik a La Liga, meglátjuk, ki nevet először a végén. Az eddigieket elnézve van egy olyan érzésem, hogy ez nem a Telekom lesz.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ma lesz a Barca-Sevilla spanyol szuperkupa.  Egy hét, és az La Liga is elindul.

2 hónapja tudjuk, hogy a Sport 1-2 nem adja a meccseket. Mi tudjuk ennyi ideje, a Telekom gondolom sokkal előbb tudta. A Telekomnak mégsem volt elég az eltelt idő a megállapodásra. Én adok egy hetet, és megyek a *****-hez. (Kb. 6 év Önöknél töltött idő után). Gondolom nem csak én teszek majd így. Ha ez rendben van a Telekom szerint, akkor halálra van ítélve ez a vállalkozás. Aki teheti, meneküljön a süllyedő hajóról.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, AmandaD írta:

Ma lesz a Barca-Sevilla spanyol szuperkupa.  Egy hét, és az La Liga is elindul.

2 hónapja tudjuk, hogy a Sport 1-2 nem adja a meccseket. Mi tudjuk ennyi ideje, a Telekom gondolom sokkal előbb tudta. A Telekomnak mégsem volt elég az eltelt idő a megállapodásra. Én adok egy hetet, és megyek a *****-hez. (Kb. 6 év Önöknél töltött idő után). Gondolom nem csak én teszek majd így. Ha ez rendben van a Telekom szerint, akkor halálra van ítélve ez a vállalkozás. Aki teheti, meneküljön a süllyedő hajóról.

Barca-Sevilla  Digisport1 22.00 tól.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm, de nekem nincs Digisport csatornám. Mivel Telekom előfizető vagyok. De ha nem változik a csatornakiosztás, akkor már nem sokáig.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, AmandaD írta:

Köszönöm, de nekem nincs Digisport csatornám. Mivel Telekom előfizető vagyok. De ha nem változik a csatornakiosztás, akkor már nem sokáig.

Csak azért írtam mivel ez a meccs nem a spíleren lesz. ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

ugyfelazolglat szerint elindult a spiler 2 a 41 vagy 51 csatorna helyen. 

box ujrainditas utan aktiv

ugyfelszolgalat  szerint elindult a spiler 2 a 41 vagy 51 csatorna helyen. 

box ujrainditas utan aktiv

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most