Ugrás a tartalomhoz
  • 3

Telekom TV Go - Android TV-n


csabesz

Kérdés

19 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Üdv! Kb. 9 hónapja a Telekom már Android TV boxra telepített alkalmazással szolgáltatja a Telekom TV-t, vagyis az Android app már rég elkészült és éles üzemben használják is sokan. Mi az oka annak, hogy nem kerül publikálásra a Play Store-ban, hogy onnan tetszőleges Android TV eszközre letölthető legyen (nem pedig csak a Telekom által biztosított Android TV eszközön menjen)?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
  • VIP
Ekkor: 2022. 02. 21. at 16:47, ales írta:

Üdv! Kb. 9 hónapja a Telekom már Android TV boxra telepített alkalmazással szolgáltatja a Telekom TV-t, vagyis az Android app már rég elkészült és éles üzemben használják is sokan. Mi az oka annak, hogy nem kerül publikálásra a Play Store-ban, hogy onnan tetszőleges Android TV eszközre letölthető legyen (nem pedig csak a Telekom által biztosított Android TV eszközön menjen)?

Szia! Most már 12 :)
Az Android TV boxon a Telekom saját firmware-e fut, nem átlagos applikáció. Jelenleg is folyamatban van a fejlesztés, de elsődleges prioritás a bevezetés óta jelzett ügyféligények kiszolgálása, hibák, hiányosságok javítása - hiszen ők már meglévő előfizetőként használják az új platformot.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szerintem a magyarországi telekom túl kabzsi és soha nem fogja engedni az appját akármilyen android tvre, csak olyan androidtvn fogja engedni amit tőle vásárolsz v. bérelsz. Jelenleg úgy lehet nézni mégis  bármilyen androidtvn, hogy elindítassz egy böngészőt és belépsz a tvgo webes verziójába. Ez viszont  távirányítóval elég körülményes használni. A másik lehetőség ha az android tv támogatja a chromcastet és a telefonod is, akkor egyszerűen átküldöd az androditvre a telefonod képernyőjét és a telefonodon elindítod a tvgot.  Egyébként én egyedül a yettel tv appját tudtam normálisan használni androidtv de az már ezeréve mindig mindenhol működött, már *****os időben is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2022. 04. 05. at 12:49, Dave írta:

Szia! Most már 12 :)
Az Android TV boxon a Telekom saját firmware-e fut, nem átlagos applikáció. Jelenleg is folyamatban van a fejlesztés, de elsődleges prioritás a bevezetés óta jelzett ügyféligények kiszolgálása, hibák, hiányosságok javítása - hiszen ők már meglévő előfizetőként használják az új platformot.

 

Én is ügyfél vagyok, fizetek a T-nek nem is keveset, és nevetségesnek tartom, hogy több százezres Androidos TV-re, Androidos box-ot kötök, hogy nézni tudjam a TV-t. Már én is agyvérzést kapok a távirányító hegyektől. A TV Store-ban csomó ország T alkalmazása elérhető, nem értem magyar miért nincs fent! Vagyis értem, mert itt élek pár évtizede, nap mint nap megélem milyen a magyar "szolgáltató" szektor. Számla legyen befizetve, "oszt jónapot"! A sima Androidos telefon alkalmazás dicséretes, nagyon szeretem, nekem bőven elég lenne a TV-re!

Üdv!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

A napokban fizettem elő otthoni szolgáltatásra és gondoltam, ha már a szolgáltató kizárólag IPTV-t tud biztosítani, ahelyett, hogy a második TV-hez béreljek egy újabb boxot évekig, inkább befektettem egy nagyobb összeget egyszerre egy tv okosítóba bármiféle előzetes tájékozódás nélkül, gondolva, hogy majd letöltöm rá a TV GO appot és azon nézem, mi akadálya lehet alapon.

Na most ez az opció nem igazán nyert, mivel hiába van frisebb android rendszer a tv okosítón mint magán a szolgáltató által biztosított smartboxon, nem lehet rá telepíteni szoftveres korlátozások miatt a magyar TV GO alkalmazást.

Visszaolvasva látva, hogy ez nem egy új, hanem egy évek óta tartó jelenség, adott a kérdés, hogy mi magunk írjuk meg a programot hozzá és a szolgáltató áldását adja, hogy mindenki úgy oldja meg ahogy akarja vagy inkább biztosítanak saját alkalmazást, ami a saját szájízükre szabhatnak, de kompatibilis minimum chromecast google tv okosítóval?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Telekomos (mobil) előfizetőként, olyan helyen ahol nem elérhető a  Telekom otthoni szolgáltatása, én is nagyon szívesen venném, ha a TVGO applikáció elérhető lenne smartTV / android TV eszközökön. Nem mellesleg úgy gondolom, hogy ebben az esetben például jogos is az igény az ügyfelek részéről.

A képernyőtükrözés kényelmetlen és állandó jelleggel nem megoldható, de mivel otthoni szolgáltatás nem elérhető, így a boxot még akkor se hoznák ki a címre ha fizetnék érte. Szerintem ezzel nem kevés előfizetői bázist veszít a cég potenciálisan.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: tGábor
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...