mykenfs@gmail.com

" elérted az egyidejű nézések maximálisan engedélyezett számát"

Kérdés

Ezt miért írja ki. Miért nem tudom 2 készüléken nézni egyszerre a TVGO-t, holott 5 az engedélyezett maximális készülék egyidőben.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ekkor: 2021. 05. 24. at 0:34, vargalstvan írta:

Ugyanaz a probléma. Én csak egy számítógépen nézem (nézném), először beenged. De ha ugyanabban az ablakban kétszer csatornát váltok, harmadszorra már ezt  a hibát dobja fel. Nem öt eszköz van a játékban, egy!!!

Képernyőkép 2021-05-24 003118.jpg

Képernyőkép 2021-05-24 003250.jpg

Szia István! Kérjük, privát üzenetben írd meg nekünk az alábbi adatokat:
- Telekom TV GO-hoz kapcsolt Telekom fiók e-mail címe,
- MT-azonosító,
- kapcsolattartó neve, mobil telefonszáma,
- milyen eszközön próbálod a lejátszást,
- milyen szoftver fut az eszközön, annak verziója,
- hogyan kapcsolódsz az internetre (wifi, mobilinternet vagy ethernet hálózat) ,
- mikor tapasztaltad a hibát (minél pontosabb időpont szükséges, pl.: 09.30 18:00-18:15 között),
- hibaüzenet, hibakód / képernyőmásolat, amennyiben van,
és továbbítjuk a hibát kivizsgálásra szakértő műszaki csoport felé. ^Levente

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ugyanaz a probléma. Én csak egy számítógépen nézem (nézném), először beenged. De ha ugyanabban az ablakban kétszer csatornát váltok, harmadszorra már ezt  a hibát dobja fel. Nem öt eszköz van a játékban, egy!!!

Képernyőkép 2021-05-24 003118.jpg

Képernyőkép 2021-05-24 003250.jpg

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2021. 04. 19. at 9:24, Telekom szakértő írta:

Szia! A Telekom TV GO működésében fontos különbség az egyszerre engedélyezett aktív bejelentkezések és az egyidejű lejátszások száma közötti különbség.

A szolgáltatásba egyidejűleg 5 eszközről lehet bejelentkezni, további bejelentkezéskor felajánlja, hogy melyik eszközről lépjen ki. Ezen 5 bejelentkezés közül egyidejűleg 2 eszközön működik a lejátszás. Bízunk benne, hogy válaszunkkal segítségedre lehettünk. ^Levente

Szerintem ezt mindenki érti! De egyetlen egy eszközön megy ez a kupac *****. És úgy is azt írja hogy  " elérted az egyidejű nézések maximálisan engedélyezett számát" . Kérdezem én hogy hogy a rongyba tekert, k... kib... életbe nem lehet megoldani 2021 ben azt hogy egy rohadt böngészőben futó oldalnak sikerüljön felfognia azt hogy hány eszközön nézem....... És ez egy szolgáltatás amiért pénzt kérnek.... :D:D  :D Vicc

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia! A Telekom TV GO működésében fontos különbség az egyszerre engedélyezett aktív bejelentkezések és az egyidejű lejátszások száma közötti különbség.

A szolgáltatásba egyidejűleg 5 eszközről lehet bejelentkezni, további bejelentkezéskor felajánlja, hogy melyik eszközről lépjen ki. Ezen 5 bejelentkezés közül egyidejűleg 2 eszközön működik a lejátszás. Bízunk benne, hogy válaszunkkal segítségedre lehettünk. ^Levente

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most