Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Mobil hangszolgáltatás


Balfi

Kérdés

Én affelől szeretnék érdeklődni,hogy a műholdak és az egyéb nem vezetékes távközlés korában,miért nem lehet megoldani,hogy egy mobil hálóza 100%os lefedetséggel éljen.Vonatozásnál a legkatasztrofálisabb a helyezet!Volt,aki 4G-t használta Szombathely-Budapest között,vagyis használta volna,ha működött volna,az ismerőse Vodafonenál használt hasonlót és végig dolgozott a laptopján.Egy sima telefonálás is turtúra tud lenni,ha vonatozik az ember,mert hol van térerő,hol nincs.Miért olyan nehéz 2014ben ezt kiépíteni?Mi nem áll rendelkezésre?Az ilyen-olyan havidíjak,meg egyebek azonnal kiszámlázásra kerülnek,de a szolgáltatás ellenértéke,nem egyenlő?Akkor hogy van ez?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 146
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0

Üdv!

Ma délután kb. 15órától nincs hálózat a nyugat nógrádi régióban(Nézsa, Alsópetény, Felsőpetény Legénd, Nógrádsáp, etc....Meglehet nézni a facebook-on mennyien panaszkodnak)! Mostanában ez egyre sűrűbben előfordul! A telefonok zöme azt írja, hogy nincs regisztrálva a hálózaton! Az lenne a kérésem, hogy a tervezett karbantartásokat(ha egyáltalán erről van szó) kérem egy sms-ben vagy más formában jelezni szíveskedjenek! Valamint a honlapjukon a különféle meghibásodásokról  a "nagyérdeműt" tájékoztatni szíveskedjenek! Mondjuk nem igazán értem, hogy erre miért kell felhívni az Önök figyelmét!

Míg tíz évvel ezelőtt a térségben a legjobb(értsd, a legjobb volt a térerő és a lefedettség)szolgáltató volt a T-mobile addigra ma sereghajtó lett a többiek mögött!

Kérem, hogy a hálózati anomáliát mielőbb szüntessék meg!

köszönettel,

Arsen

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ma kora délután óta nem működik a mobil-szolgáltatás a környéken ( Nógrádkövesd, Becske....) már többszöri ki/bekapcsolás sem segít, hiába minden próbálkozás. Jó lenne tudni, hogy miért alakult ki ez a helyzet, illetve hogy várhatóan mikor áll helyre a rend. Minden (valós) információt nagyra értékelnénk!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

November 1. követően:

Bevezetésre kerül a Családi mobil opció. Az opció havidíja 190 Ft/SIM kártya, Magenta 1 előfizetők havidíjmentesen vehetik igénybe.

Forrás

Előfizetéses részletek a 3.4 pontban.

Lakossagi_aszf_5a_melleklet_dijak_mobil_havidijas_ertekesitheto_20161101_uj.pdf

Dominos részletek a 3.3 pontban.

Lakossagi_aszf_5a_melleklet_dijak_mobil_Domino_ertekesitheto_20161101_uj.pdf

Like S csomagot használok 300 MB adat keret helyett 2GB kapnak  2016. December 31.-ig.

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Szia!

" A Telekom Domino MOST elnevezésű opciójával kedvezőbb, 9 forintos percdíjjal beszélhetnek egymással és küldhetnek SMS-t a vállalat feltöltő kártyával rendelkező ügyfelei, a Telekom mobilhálózatán belül alapdíjas belföldi irányokba 2016. november 2-től. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy a Domino ügyfelek ugyanazért a feltöltési összegért most megközelítőleg háromszor hosszabb ideig tudnak egymással kommunikálni, a hálózaton belül. A Domino MOST-tal a hálózaton kívüli és a vezetékes hálózat kapcsán a hívás percdíja és az sms küldés 19 forint, belföldi irányokba. Az opció könnyen aktiválható különdíj fizetése nélkül a meglévő Domino csomag mellé többek között a www.telekom.hu/most weboldalon, a Telekom applikáció segítségével, a 1777-es számon hívható Domino telefonos ügyfélszolgálaton, de személyesen is a Telekom üzleteiben. " 

A promóció 2017.Január 31.-ig tart.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Üdv! Érdeklődnék, hogy domino 5 díjcsomagot használok. Most aktiváltam a Domino most opciót. Kérdésem, hogy ahhoz, hogy 9 forintért tudjak telefonálni, le kell mondanom a domino 5 kiválasztott telefonszámokat? Mert ugye ott 39 ft a percdíj.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Kocsis Tiborné
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Üdv!

Ma reggel aktiváltam Domino Surf kártyámat, kértem a hölgyet, hogy ha lehet akkor egyből váltsuk is át Domino Most-ra. Feltételezem nem lehetett mert csak felsorolta a lehetőségeket ahol majd váltani tudok. Interneten nem tudtam megtenni, az automata központot hiába hívtam, ott csak 2 másik díjcsomagot ajánlottak föl de a Most nem volt köztük. Hívtam a 1430-at is, ott viszont technikai okok miatt nem tudtam senkivel beszélni. Egy kérdésem lenne: Hogy tudnám Domino Surf csomagomat Domino Most-ra Váltani? :$

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Szia Móni!

A Domino Most az nem díjcsomag hanem egy opció tehát klasszikus értelemben csomagot váltani nem lehet rá, csak bekapcsolni az opciót.

Ha még nem tetted meg akkor a 1777 hívd fel, hozz létre egy domino jelszót ami 5 számjegyből áll ezt a 2 . 3 . 5. Biztonsági és értesítő szolgáltatások menüpontban tudod megtenni, elvileg a 1777 keresztül is aktiválható a most  - de ebben nem vagyok biztos - ezt követően már az online felületen belépve a testreszabás és azon belül a hívás menüpontban kapcsolhatod be vagy a Telekom mobil alkalmazáson keresztül.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Telefonról próbáltam beállítani a Most díjcsomagot, de nem találok olyan opciót, amivel ez lehetséges lenne. Nekem még régi Domino Nap csomagom van. Próbáltam Facebook fiókkal bejelentkezve regisztrálni a csomagra, de többszöri jelszómódosítás után sem sikerült, végül is felfüggesztésre kerültem. Kérdésem, hogy most hogyan tudom aktiválni a Most csomagot? a *111# sem működik a telefonomról.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4

Szia!

Ha esetleg nincs még dominó jelszavad akkor a 1777 hívd fel, hozz létre egy dominó jelszót ami 5 számjegyből áll ezt a 2 . 3 . 5. Biztonsági és értesítő szolgáltatások menüpontban tudod megtenni, elvileg a 1777 automata rendszeren keresztül is aktiválható a most  - de ebben nem vagyok biztos - ezt követően már az online felületen belépve a testreszabás és azon belül a hívás menüpontban kapcsolhatod be vagy a Telekom mobil alkalmazáson keresztül, illetve 1430-on ügyintéző segítségével is aktiválható.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Szia !

A 1777-en tényleg létre lehet hozni egy domino jelszót. Ezután az online felület is megjelenik. Azonban nincs testreszabás menűpont.

A szolgáltatások menűpontba be lehet lépni (https://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/mobil/domino-dijcsomagok) Itt megjelenik a DOMINO MOST amelynél van egy BEKAPCSOLOM gomb.

Ezt kiválasztva sikeresen visszaugrik a fiók, áttekintés részére és üdvözöl. Semmi sem történik.

A 1777 automata rendszeren keresztül nem sikerült olyan helyre jutnom, ahol aktiválható lenne a MOST.

A 1430-nál pedig elfogyott a türelmem, így nem jutottam el az ügyintézőhöz.

Egyáltalán a DOMINO NAP csomag mellé aktiválható a MOST ?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...