Kérdés

Sat TV és Interaktív Sat TV

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

961 válasz erre a kérdésre

Sziasztok! 

Szeretnék új HD SAT előfizetést rendelni de nem akarok beltéri egységet. Hogyan jelezhetem ezt a honlapon való szolgáltatás megrendelésnél?  A tévén van a modul befogadására lehetőség és DVB-S2 is!

Köszi előre is!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A tv-t a hálózatra is rá kell kötni. ezt utp  (hálózati kábellel) vagy wififel lehet. A másik végén egy az intenetet adó elosztó doboz (router) kell legyen. Ha csatornára irja ki hogy nem elérhető, akkor az előfizetésen kell változtatni, az mer összes csatotnát megjelenít a set-top-box nem csak az előfizettteket.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Netkapcsolat van :) Hívtuk a Telekomot, mert nem fogadta el a TV a HDMI kábelen a jelet a settop boxtól. Kijött egy szerelő, beállította a settop boxot (valamit állított rajta, hogy azt hiszem a felbontás 1000-1080 legyen, utána rendben volt a HDMI kábel. Ő mondta, hogy a jel nem digitális :( Sok funkciónál írja ki a tv, hogy nem elérhető, ennek okaként találtuk azt, hogy nem digitális a jel.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

SAT TV az digitális.

Okos tv funkciók szerintem net kapcsolatot igénylenek. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok! Tányéros SAT tv előfizetésünk van. Jelenleg ez nem digitális. Van-e mód digitális vételre a tányéros SAT tv-vel? Vettünk egy új okos tv-t és egy rakás funkció emiatt nem működik. Köszönöm a segítséget !

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Van akinek Duna EPG van

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok,

mivel forma 1 hétvége jön, m4 csatorna keresem, remek, megvan, ellenben epg nincs hozzá? mármint nálam totál üres sáv, így simán epg -ből belépni sem tutok rá.

Valaki hasonlóan így látja? :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Lassan már egy hete nem képesek a saját hibájukat helyrehozni? Azt történt hogy vissza adtunk egy beltérit mire már nem volt szükségünk,ugyanis 3 beltéri volt egy szerződésen.

Erre önök kikapcsolták azt a beltérit amelyik maradt.Kedd 2015.07.07. este 17 órakor.
Meg is reklamáltuk Szerda reggel 8 kor,megígérték 72 óra alatt vissza állítják és még a mai napig nem tették meg,pedig 75 óra után újból reklamáltunk.
Én az önök helyében szégyellném magam,nem kicsit nagyon.
Azonnal vissza állítanám és elnézést kérnék nem egyszer,sokszor.

Én a te helyedben elolvasnám az ÁSZF-t amiben le van írva mi az eljárás ha 72 órán belül nem kezdik meg a hiba elhárítását...

Ismét be kell jelenteni, és menni fog...de nem most kellet volna hanem sokkal elöbb...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Lassan már egy hete nem képesek a saját hibájukat helyrehozni? Azt történt hogy vissza adtunk egy beltérit mire már nem volt szükségünk,ugyanis 3 beltéri volt egy szerződésen.

Erre önök kikapcsolták azt a beltérit amelyik maradt.Kedd 2015.07.07. este 17 órakor.
Meg is reklamáltuk Szerda reggel 8 kor,megígérték 72 óra alatt vissza állítják és még a mai napig nem tették meg,pedig 75 óra után újból reklamáltunk.
Én az önök helyében szégyellném magam,nem kicsit nagyon.
Azonnal vissza állítanám és elnézést kérnék nem egyszer,sokszor.

Hol adtad le a beltérit? Postán küldted vissza, vagy esetleg T-Pontban?  Előbbi a biztosabb, bár utóbbi helyen sem tagadhatják meg az átvételt?  Ez csak valamil adminisztrációs hiba lehet, hogy a melevő boxot lekapcsolták. Rákérdeztél 1412-es telefonszámon, hogy beérkezett-e a beltéri?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ha jól tudom akkor Intek a beltéri és megtudom írni a Chip illetve Model és Kártyaszámot is.

Sat TV-ről van szó? Ha igen akkor 1412 felhív és kártya frissítést kérj,vagy újra aktiválást! Jobb ötletem nincs,sajnos!

Illetve jelezd a kötbér igényedet is,mert 72 órát túllépték!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ha jól tudom akkor Intek a beltéri és megtudom írni a Chip illetve Model és Kártyaszámot is.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nálad maradt beltérin amelyik nem működik mit látsz amikor be kapcsolod ? Illetve milyen fajta ?

@István

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
30

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Szóval ez kábé 26 fokos emelkedési szöget jelent.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ha jól emlékszem  volt ez a gondja, 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Valamelyik topikba volt szó róla, hogy pl: egy fa akadályozza-e a vételt. Házilag a legegyszerűbben a következőek szerint lehet meghatározni. Ha a képlet teljesül akkor van rálátás. Bocs a rajzért nem a legszebb. :) Értelem szerűen ha y minél nagyobb annál kevésbé van zavaró tárgy a rálátásban.

Lát.png

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Valamelyik topikba volt szó róla, hogy pl: egy fa akadályozza-e a vételt. Házilag a legegyszerűbben a következőek szerint lehet meghatározni. Ha a képlet teljesül akkor van rálátás. Bocs a rajzért nem a legszebb. :) Értelem szerűen ha y minél nagyobb annál kevésbé van zavaró tárgy a rálátásban.

Lát.png

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Zenei adót raknak oda akkor meg jön más hogy mér nem egy HD csatorna van ott addig. Bunosz csatornán akár még lehet hogy lesz is decemberig valami zenei adó.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

addig life network lesz nagyon jo inkább raknának addig valamilyen zene adót

amúgy én arról tudok a m6 az csak 2016tol lesz a m5 meg csak budapest körzetében!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Pl ide     vagy a T face oldalára vagy 1412.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kinek lehet akkor írni a fogyasztó védelemnek?***** ****** nem foglakozik vele még úgy tudom,írtam már minden T.Home fórura sehol sem tudnak tenni semmit,csak fizesem,legalább annyi örömem legyen h elveszik a pénzt szó nélkül.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nagyon sajnálom hogy ez történt, viszont itt nem tud neked senki bele nyúlni a háttérrendszerbe vagy bármi egyebet intézni. Nálad maradt beltérin amelyik nem működik mit látsz amikor be kapcsolod ? Illetve milyen fajta ?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most