Kérdés

Sat TV és Interaktív Sat TV

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

961 válasz erre a kérdésre

Posztolva: (szerkesztve)

15 órája, btz írta:

Jelenleg CA modulom nincs, de két box között majd kipróbálom a kártya cserét. Ha feloldották az összerendelést, akkor elvileg menni fognak a boxok hosszabbtávon is. De ez már csak holnap lesz esedékes.

Teszteltem. NEM működik. Kicseréletem a kártyákat, áramtalanítottam is a boxokat utána, de semmi, még hibaüzenet sincs, csak fekete képernyő. Teszt csatorna bejön cserélt kártyákkal is.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
8 órája, Roli82 írta:

@ApaFia

Hát igen a képekből és videóból nem derül ki hogy ez Telekom Sat tv lenne! :D 

A 2. képen lehet látni,"csatorna lista összes". Valószínű lekereste a thor-rol,amosr-ol a tp-ket. A Lifenetwork lettem volna kíváncsi mert a 3 betűs szolgáltatónál nincs. ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

5 perce, csikibandita írta:

A csatorna listában ott van a Lifenetwork is, csak nézd meg jobban.

Tényleg azt gondoljátok, hogy Telekom fórumba jövök ***** vagy más szolgáltató adásaival?  :D

Két box között a csere nem működik, ma próbáltam én is. 3 box van itthon, de a másik boxnak a kártyájával is tudom nézni az adást.

Látom hogy a listába van a Lifenetwork,de a videón nem szerepel,és igen el tudom képzelni,hogy ide jössz. Én most is kétségesnek tartom,hogy  Telekom CA +kártyával lehet sat tv-t nézni.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ApaFia

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ekkor: 2016. május 17. at 15:44, csikibandita írta:

******** ***** *******!  :)

Life Network  csatorna + T-Home kártya a tv-be dugva

video: http://ddlp7.data.hu/get/ad8f2a87a302e6f3166e4c5a96b85da3d5406104966c9eb32f5dfab10a80aecd/9727708/ln.mkv

Várom a bocsánat kéréseket :D

(bár ahogy ezen rövid idő alatt megismertelek titeket, nektek ez sem elég)

Értem én tréfát,csak nem szeretem. ;) Hivatalosan így nem müködhetne, ez valami hiba lehet.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
eredeti poszt szerkesztése

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Túl közelről nézed a saját kérdésed. Telekomnál egyáltalán nem elérhetők ezek a csatornák, se iptv se sat tv esetében.

Jelenleg 'folynak a tárgyalások' az említett csatornák ügyében, nincs bővebb információ. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sajnos semmi hír róla. :( Elég régóta létezik HD verzió belőle és szerintem ha eddig nem tették be akkor már ezután se számítsunk rá.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
17 perce, nevada írta:

Nagyon durva változások lesznek. Kinek kell ez a sok semmitérő új csatorna: Fix.tv, Fit HD, Hatoscsatorna, Bónum,  SportM, Humor+ , Chili, Fem3, Izaura, Zenebutik, Kiwi? És miért nem HD-ban érkezik a SpílerTv?

Követeljük a NatGeo HD és a NatGeo Wild HD megtartását!

Csatlakozom!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Egyidoben vagy scart vagy csak hdmi kabellel legyen osszekotve.

Taviranyiton vagy a stb-n a disp gomb nyomkodasakor tudsz valtani az analog vagy digitalis kimenet kozott. Az stb kijelzon megjelennek kiirasok az sd1, sd2, sd3 analog kimenetet engedelyezi. A 576, 720, 1080 a digitalis kimenetet.

Analog scart eseten a menu-》beallitasok (1234) -》A megjelenito beallitasai reszben tudod a tv keparanyt es a megjelenitesi modot allitani.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Attila70
A

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Huu Köszönöm szépen @Roli82;)

ugy látom a sima családi csomagomba lesz egy pár uj csatorna :D:) hajrá telekom :D már csak a kéne kérni hogy az ilyan *****ségeket mint XFaktor meg mittudomén vegyék ki  , tegyenek akkoorra müsorszünetet :D csak sajnos ez lehetetlen  :D 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2016. december 16-án 01:00 és 06:00 között karbantartási munkálatok miatt SAT TV és Interaktív SAT TV-n rövid idejű szolgáltatás kiesése várható.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Háát ez nem lényeg mert olyankor még alszol 7re meg megyek melózni :D 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
10 órája, btz írta:

@Attila70

Ezt csak box nélkül lehet behozni DVB-S2 tuneres TV-vel? Mi megy rajta?

Azzal is be lehet hizni, meg persze ha boxhoz kotod akkor azzal is. ?

Musor a 2 teszt csatin lenyegeben nincs a 199-es csatit ismetlik. ?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Attila70
i -> o csere

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

nem

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mert nem, erre nem lehet nagyon mást mondani. Meg akar válni a cégcsoport a sat tv-töl kb egyik kedvezmény csomagban sincs benne, nem vásárolnak/bérelnek több helyet a műholdon. Tavaly Decembertől nem hosszabbítható interaktív sat  szolgáltatás hűsége se. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv!

Van több box is a háztartásn vagy csak egy? Ha van több box is, akkor ellenőrizd, hogy azokon is tapasztalható e a hibajelenség.

Ellenőrizd le a kábeleket, nem e lazultak ki. A boxtól a paraboláig nincs e törés vagy szakadás a kábelen. Ellenőrizd, hogy a parabolánál a fej egységben is megfelelően van e becsavarva a kábel, nem e lazult ki. Ellenőrizd, hogy mincs e a parabolán olyan dolog, ami zarhatja a vételt.

Próbálj meg egy gyáribeállítást is csinálni a boxon.

Ha a fentiek által a probléma nem javul, akkor a 1412-n jelentsd be a hibát

Pontosan akkor milyen hibaüzenet jelenik meg, melyik csatornáknál? Gyenge jelszint, Nincs aktiválva. Melyik megy simán hibaüzet nélkül?

A box menürendszerében lekérdezhető a jelszint és a jelminőség. Ezek értéke mennyi beked?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
45 perce, Roli82 írta:

2017. Február 1-jét követő megrendelés esetén az első merevlemezes set top box bérleti díja 1.550 Ft-ról 1.100 Ft-ra csökken!

2017. Április 1.-től

Megszüntetésre kerül a SAT TV  2. és 3. merevlemezes set top box bérbevételének lehetőségét új megrendelés esetén.

Az első hír az jó,de a második,mintha nem tervezne hosszú távra sat esetén. ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen ez tiszta sor és ki fizeti egy hónapra a többlet költséget ez okay egy hónapra szerintem ez annyira nem para ha fontos a hdmi. De a kérdés az hogy van e vissza csere jelenleg is vagy azt már rég befejezte a T. ?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Net csomag váltás lefele meg akkor kötbéres ha vásárolva lett mellé eszköz is.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia

Én úgy tudom, hogy a kaonban nincs gyári beállítás csak rendszer újraindítás van. Ha pin kódot kért, valószínű gyerekzár be van kapcsolva és azt kéne kikapcsolni, mivel nincs nálam ilyen box így pontosan nem tudom megmondani hol találod, de valószínű a beállításokon  belül lesz.A hangerőre meg próbáld ki azt, hogy lehalkítani a box-ot és a tv-t is teljesen, és a tv-re adj egy kis hangot, a többit a box távirányítóval. Ha scart kábellel van összekötve, akkor szokott ez a probléma jelentkezni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Próbáltad az alapbeállításokat  esetleg 4 darab nulla vagy 1234-t?

Pont azt kéne kipróbálni, hogy nem a  tv távirányítóval adsz hangot, hanem a stb távirányítóval, a tv-re  adsz egy kis hangot és aztán az nem kell használni csak az stb távirányítót.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv @Bandesz

Központi hiba van. Sajnos mostanában voltak hasonló gondok a Saton.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nálam ilyen gond nincs, az új bácsi teszi a dolgát.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nál 4-5 és már mondja is.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Bandesz

Nálunk is így működik. Egyik vihar nem okoz gondot, a másik pedig igen. Szerencsére az első gyakoribb.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szerintem hosszabbítható viszont speciális kedvezményeket nem vehetsz igénybe. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most