fidelia

Webmail

Kérdés

Két témában kérdezek.

Az egyik: hogy lehet, hogy minden reggel a t-online webmail oldallal kell kezdenem, mert amit én NEM-spam-nek minősítek már tizenezredszer, holnap ismét a spam folderben találom (és fordítva: ami általam spam, az mégis az inboxba jön) ez más, nem-fizetős szervereken simán működik.

A másik:  hogy fordulhat elő (már harmadízben), hogy kéretlen reklámot kapok direkt a t-onlie címemre? Reméltem, hogy a fizetett szolgáltatással ezek mellőzését is várhatom...

(más email címeimről átirányított levelek esetében egy szavam sincs :) az más...)

Köszönöm előre is - szép vasárnapot és további jó munkát kívánok

régi ügyfelük

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

273 válasz erre a kérdésre

Én indamail,freestart windiwslive.com ra,sem.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Neked nincs teendőd ezügyben, a T-nek kell megoldani. Nem csak nálad van, én sem tudok gmailre küldeni T-ről.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

S hogy,lehet hogy csak nálam van ez?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Akkor engen nem fognak az ingyenes email szolgáltatok letiltani?Én nem küldök spameket meg semmit.Mit kell tennem?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Azt jelenti, hogy a gmail szervere potenciális biztonsági kockázatnak nézi a T szerverével küldött leveleket. Ezért blokkolja.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ezt a hibaüzenetet irja ki nekem a telekom webmail felülete,ha a t onlineos email címmel küldök leveleket a gmailre,illetve indamailes,freestartos,windowslive.comos email cimekre.Jeleztem a 1412-n,de azt mondják hogy még dolgoznak rajta.Mi ez?Mit jelent? Már néhány napja ezt csinálja.Több napja jeleztem,de még mindig az a válasz,hogy dolgoznak rajta.Eddig gmailre tudtam küldeni,most már oda sem.

This is the mail system at host mail-outd.mail.t-online.hu.

I'm sorry to have to inform you that your message could not
be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to postmaster.

If you do so, please include this problem report. You can
delete your own text from the attached returned message.

The mail system

< ******8@gmail.com>: host gmail-smtp-in.l.google.com[66.102.1.27] said:
    552-5.7.0 This message was blocked because its content presents a potential
    552-5.7.0 security issue. Please visit 552-5.7.0
    https://support.google.com/mail/?p=BlockedMessage to review our 552 5.7.0
    message content and attachment content guidelines. iu2si1162754wjb.280 -
    gsmtp (in reply to end of DATA command)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
személyes adat

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv! Egy másik topicban írtam a választ (jelenleg többeket érintő probléma van)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Most valami gond van mert a gmailre küldött mailek is mind a spam mappában végzik. Próbáltam én is, más is tapasztalta. Érdemes lehet, ellenőrizni a spam mappát.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Azért ez nem példa nélküli. Jó pár évvel ezelőtt az egész t-online.hu alhálózat blacklisten volt az AOL-nál.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

tisztelt Fórum!

Megint
önökhöz fordulok,mert a t-onlineos webmail felületről küldtem emailt magamnak az outlook.com-on lévő ******@windowslive.com os email cimemre.Az egyiket négyórája küldtem,a másikat kétórája.S nem érkezett meg a windowslive.com-ra.Irtam az answers.microsoft .com segitségnek,de nem válaszoltak.Érdekes hogy az ingyenes email szolgáltatóktól megérkezik minden email nekem.Ha indamailről küldöm a gmailre vagy outlook.com-ra (windowslive.com) vagy freestartra,meg forditva is bárhogyan minden megérkezik.A telekom webmailről küldött dolgokkal van baj.Jeleztem nekik,de még nem történt semmi sem.Mit tegyek?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
személyes adat

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Azt azért nem hinném. Sztem a gmailnél a nagyobb szolgáltatók smtp-je alapból whitelisten van. Egyébként megnéztem, nincs sehol blacklisten az IP.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Elképzelhető, hogy t-online-os IP-k blacklistre kerültek a Gmail-nél, mindenképpen jelezd a 1412-n.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tisztelt Fórum!

Annyit kérdeznék,hogy miért van az,hogy hogy ha telekom.hu webmailről küldök emailt,pl a gmailre,az iszonyú lassan megy át.Pl az androidos telefon van hogy egy óra múlva jelzi csak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A gmail ügyben annyit tudsz tenni, hogy megkéred az ismerőseidet, hogy állítsák be a gmailben, hogy a Te címedről érkező levél soha nem lehet spam. Ami az indamailes dolgot illeti, kérlek jelezd a 1412-n. Köszi

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A gmail ügyben annyit tudsz tenni, hogy megkéred az ismerőseidet, hogy állítsák be a gmailben, hogy a Te címedről érkező levél soha nem lehet spam. Ami az indamailes dolgot illeti, kérlek jelezd a 1412-n. Köszi

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tisztelt Fórum! Érdeklődni szeretnék hogy miért van az hogy a t online os webmail felületröl küldött emailjeim nagy részét a gmail többeknél a spam mappába teszi?Mit tudok tenni ezügyben?Amellett az indamailes email cimekre küldött emailek bekerülnek az elküldött mappába,de visszajön egy hibaüzenet,miszerint a server blocked..Tehát a webmailrol nem tudok freestartos indamailes email cimekre emailt küldeni.Ez miért van?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönjük, újra működik. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tegnap óta SSL hiba miatt nem lehet letölteni a leveleket a t-online-os postafiókokból POP3-on keresztül.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hasonloan Gibrokhoz, kb ket hete nekem is megadta magat a Webmail, latszolag ok nelkul. Sem a webes feluleten, sem az (MS) Outlook-on keresztul nem tudom elerni a levelezesemet. Jelszo/egyeb felhasznaloi adatok nem valtoztak. Kulfoldon tartozkodom, ha ez esetleg szamit... Barmi otlet/tanacs esetleg?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nemtudok belépni az email fiókomba.SIKERTELEN BELÉPÉST ir ki amikor megadom az email cimemet és a jelszót.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tisztelt Fórumozók!

Problémám van a Telekom új (2015 januártól érvényes) levelezőrendszerével, azon belül is a címjegyzékkel. Ez az új rendszer sokkal nehézkesebb, bonyolultabb mint az előző volt. Jó lenne, ha lenne egy sú*****a, mert az ember csak találgat és próbálgat. A régi címjegyzékemben volt két külön csoportom, amik ezzel az új rendszerrel eltűntek. Újra be kellett vinni manuálisan, áthelyeztem az egyik címlistát, de vissza szeretném tenni a többi közé, de nem tudom, hogyan kell. Szivesen venném, ha valaki ezzel az egész új címlistával, beállításaival és egyebekkel kapcsolatban tanácsot tudna adni, főleg a Tkomos  munkatársaktól várok választ. Továbbá nehezményezem azt is, hogy a levelezésből kilépve a Telekom honlapjára jutok vissza, az előző rendszerrel simán ki tudtam lépni. Nem tudom, hogy van-e valahol ezzel az új levelezési rendszerrel kapcsolatban fórum, ahol esetleg ezeket a kérdéseket már megvitatták? Már a rendszer indulásakor irtunk a Telekomnak, de válasz a mai napig nem érkezett.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Használj egy gmail SMTP-t átmenetileg. A beállítás: smpt.gmail.com port: 587, és a saját gmailos azonosítód az authentikáció

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv!
Nálam is hasonló a helyzet, de én még a bejövőket sem tudom fogadni. Érdekes, hogy a gmail, vipmail simán működik.

Akinek van megoldása kérem ossza meg velem is!

Köszönöm!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mint írtam minden változatot kipróbáltam. Ez volt az első. Nem működik

Kérlek küldd el privátban a számod: devnull@v-one.hu felhívlak és megoldjuk ezt a dolgot.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most