Kérdés

Használta már valaki olyan helyen az lte hálózatot, ahol eddig nem volt? Milyenek a tapasztalatok, térerő, minőség stb,

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

728 válasz erre a kérdésre

Sajnos nem sikerűlt,és még Wifi sem megy ,bár a telefon csatlakozik,de nem megy a net a telefonon és a számító gépen!De köszönöm a segítséget,majd nmegpróbálom a T-com-nál!Üdv? Katona

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tisztelt Katonasandor!

A routeren ha minden igaz, van egy körülbelül tollhegynyi "reset" gomb. Ha azt pár másodpercig benyomva tartja, a router visszaáll az alapértelmezett beállításokra.

Remélem tudtam segíteni, kérem jelezzen vissza, hogy sikerült-e.

Köszönöm és szép napot!

Üdv:Laci

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Vásárláskor nem volt Wifim,de az internet ment szépen!A fiammal tegnap beállítottuk a Wifi elérhetőséget ,de azóta nem tudok bejelentkezni a kezdő oldalra,nem ajánlja fel!Hogy lehet visszaállítani az eredeti állapotot?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello tehervagon, Aktiváltam a *104# el az adat roamingot. Azt kaptam válaszul, hogy altiválva van. Ezek szerint menni fog a Travel&surf. De azért a ténél soha nem lehet tudni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello telehold, data-only Domino csomagról lévén szó trükkös kérdés :) megnéztem, a Té honlapján található leírások és a Domino díjszabás alapján nincs akadálya. viszont Dominónál bármilyen külföldi használat előtt be kell kapcsolnod a roamingot: "A roaming szolgáltatást az Előfizető akkor veheti igénybe, ha a *104# kód elküldésével aktiválja a szolgáltatást". na ezt próbáld ki elutazás előtt, hogy ez az USSD kód küldés megy-e az adatdíjcsomag-tablet kombón. meg persze írd meg az eredményt, lécci, kíváncsi vagyok :) mindenesetre ha ez megy, a Travel&surf is menni fog...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Hello crpa7, legkézenfekvőbb a szerződés. ha nincs/ nincs rajta, akkor előfizetésesnél a számla. ha ez sem játszik, mert még nem kaptál vagy Domino kártyásként nem is kapsz, akkor jelszó ellenében az internetes önkiszolgáló vagy az ügyfélszolgálat. végső esetben Té üzletben megkapod...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Körülbelül 2015.08.03 17:00óra óta nem működik a mobilnetem, nem tud kapcsolódni. Érdekelne hogy mikor lesz jó, vagy csak nálam lehet a hiba, és ha igen akkor miért?!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az volna a kérdésem, hogy van egy dominó web előfizetésem amit tableten haaználok. Tudom-e ezen Horvátországban aktiválni a Travel&Surf dijcsomagot? Természetesen a megfelelő összeg rendellezésre áll a kártyán.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

A laptop mobilinternetemhez tartozó MT aznosítómat,hogyan lehet megtudni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdvözlet! Nekem olyan problémám lenne hogy a mobilinternetet nem tudjuk bekapcsloni a telefonon. Elküldtök az 1430-as számra a "+netpluszS" szót és azt írta ki hogy nem lehet rákapcsolni. Segítségüket előre is köszönöm!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello, kiegészítés a linkelt oldalon olvashatóakhoz, külföldön a travel&surf csomagokkal jobban jársz, mint a hagyományosakkal (a legjobbak persze az EU Plusz és 100 csomagok, de azokat csak next és music díjcsomagokhoz kérheted). viszont a travel&surf-ök nem mindenhol használhatóak! annak idején kb. az EU-ban voltak elérhetőek, most már úgy látom, kb. 100 országban (Görögországban is)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv. Aktív mobilinternet előfizetésem külföldön is használható? Pl Görögországban?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

sziasztok !

Körülbelül 1 hete hogy a mobil stick-es( net & roll csomag) netem iszonyat belassult. Mivel elég sokat dolgozom, így viszonylag későn vettem észre/vettem tudomást a problémáról amiről alább írni fogok. Adva van egy 8 gigás adatforgalmi korlátos mobilnet. LTE modem, a számítógéppel nincs probléma, sms-t sem kaptam arról hogy elértem volna a limitet, mégis sajnos nincs még egy negyed megabit sávszélesség sem. Iszonyúan lassú. Az oldalak nagy többségét gyakorlatilag nem lehet megnyitni. A rendszer LTE sebességet jelez, speedtest.net szerint 0,12 Mbit a letöltési sebesség, ami elfogadhatatlan és használhatatlan. Nevetséges de mire eljutottam ide, erre az oldalra, beletellett nem kevés idő...Ezideáig nem volt problémám, már majdnem másfél éve vagyok előfizető. Segítséget kérnék, linkeljen valaki egy oldalt amit megnyitva legalább üzenetet tudok írni a  telekomnak. köszönöm előre is.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tisztelt Telekom!

Miképp tudod beállítani a Huawei stick-et androidos táblagépemhez. Android 4.4.2 OS fut. 

Kernel verzió 3.10.20

Tiszelettel Eke Zoltán

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kár, hogy már nem lehet szerkeszteni és/vagy törölni az eddigi hsz-elket, mert akkor újraírnám az egészet. :)  Ma tovább vizsgálódtam és rájöttem, hogy ez a stick nem támogatj a a falusi LTE-t (850 MHz)  csak a városi 1800 és vagy 2100 MHz-et. Ott csak 3G+ . Itthon kifogástalanul működik. Bocs, h fárasztalak benneteket, de ki tujda lehet tanultok belőle. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Akkor nem sajnálom ha megéri neked és meg tartod :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ne sajnáljad. Úgy döntöttem megtartom. Ennyi pénzért megéri. .) Köszönöm mégegyszer. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hát  sajnálom de ötletnek jó volt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

No kérem a tisztességhez hozzátartozik, hogy leírjam: úgy látszik a tegnapi hardver környezet  (win7, MikroTik router)  nem tetszett a stick-nek. Itthon, PC-n közvetlenül USB-n és router (tp-link)  is tökéletesen működik. A lényeg, hogy ott nem tudom használni ahol szerettem volna. :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ma átvettem a stick-et. Sikerült belefutnom egy hibásba. A router ugyan felismeri, de pár perc alatt úgy felmelegszik, hogy éppen elég megfogni. A ping 400, sebesség kb 2Gnek megfelelő. Közvetlenül a géphez csatlakoztatva a szoftver feltelepül, de az eszközt nem érzékeli. Mármint a kapcsolatkezelő program.  Holnap küldöm vissza. :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Rendben értem!?Én x éve akkor is hű"tagja" vagyok a csapatnak.......mint előfizető!!!!A Válaszod el fogadva!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Á értem azt hittem csak számítógéphez kell, van 14 napod ki próbálni amúgy nem szarok ezek javarészt T pontokban voltak kialítva lehet csak bemutató darab volt vagy vissza áru ami nem kellet e vevőnek és T nyakán maradt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most