Kérdés

Használta már valaki olyan helyen az lte hálózatot, ahol eddig nem volt? Milyenek a tapasztalatok, térerő, minőség stb,

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

728 válasz erre a kérdésre

Hello, még egy tipp, milyen mobilinternet csomagod van?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kedves Szilárd!

Két lehetséges problémára tudok gondolni. Az első, hogy lakhelyeden nincs megfelelő LTE lefedettség, ennek tesztelésére érdemes kipróbálni ott is a tiéddel, ahol barátod kártyájával van 4G.

A másik lehetőség, hogy ha Stickes mobilnetről van szó, akkor a régi Stickek is még csak 3G képesek, díjmentesen cserélik 4G-sre a Telekom üzleteiben.

Üdvözlettel:
László

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv!

Jött egy SMS, hogy elérhető lett számomra a 4G, cseréljem le a kártyát. Bementem egy Telekom üzletbe és kértem az új kártyát. Nem megy a 4G így sem, pedig mindenhol be van állítva, hogy keresse a 4G-t. Egy jóbarátomnak már régen van 4G, megkértem, hogy cseréljük már ki a kártyáinkat egy próba erejéig, az én kártyámmal nem volt 4G-je, viszont nekem sem volt 4G az övével. Mi lehet a probléma? 

A választ előre is köszönöm.

Tisztelettel: Spisák Szilárd

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv. Lenne 1 olyan kérdésem, hogy van 1 Speedstick LTE II (alcatel l100)-m és lehetne-e hozzá valamilyen antennát kötni? Ha igen akkor gondolom a hátán lévő 2 csatlakozóba kéne dugni de sehol nem találom, hogy az milyen csatlakozó. ip7? crc7? st7?

A választ előre is köszönöm.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Azért mert  a havidíjban ha ne ECO-s vagy, akkor már van mobilinternet valamennyi, és azt lemerítve ugyanúgy az érvényes rád mint a dominóra.

Adatforgalom az adatforgalom, dominónál és előfizetésnél is ugyanaz a költség.

Te a havidíjadat a kedvezményes percdíjért és a lebeszélhetőségért fizeted, szóval itt nem kapsz ilyen értelemben kedvezményt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Állandó dominó jelszót a 1777 tudod be állítani Biztonsági szolgáltatások/Ügyfél jelszó módosítás menüpontban!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

oh nem ezt eddig még meg sem nyitottam karácsony óta

ez így már franyák köszi szépen

egy gondom van vele, hogy csak ideiglenes jelszóval tudtam belépni nem tudom hol lehet megadni állandó jelszót

ha még ebben segítenél megköszönném

(egyébként nagyon gyorsan pörög le pedig alig használtam és így is lement 100 Mb az 500-ból kb 3 nap alatt)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Domino plusz M szolgáltatást vettem pár napja érdekelne ennyi idő alatt mennyi volt az adatforgalmam, hogy tudjak előre kalkulált a GYIK-ben az van írva, hogy 1777-es számon a tv, internet opciót válasszam de ott nem talán ilyen menüpontot

légyszíves segítsetek

köszi

Ezt probáltad már?

Telekom mobilalkalmazás

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

köszönöm

de lehet én vagyok az analfabéta de nem találom az Online ügyintézés-nél "Havi forgalom” menüpontot

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Domino plusz M szolgáltatást vettem pár napja érdekelne ennyi idő alatt mennyi volt az adatforgalmam, hogy tudjak előre kalkulált a GYIK-ben az van írva, hogy 1777-es számon a tv, internet opciót válasszam de ott nem talán ilyen menüpontot

légyszíves segítsetek

köszi

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!! Mint irtam fuggetlen a mobil net-től;!Ugyanazon az áron kapja a csomagot.Ez lenne a hűség kedvezmény tőletek felém?Én akkor is büntetve lennnnék ha nem fizetném a számlám a dominos fogja és dobja a kártyát amikor csak akarja !Egyxeruen meg szuntet mindent"buntetés" nélkul a szolgáltató semmit nem tud csinálni!ui:Ennek ellenére a család marad 30- as!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

sztem aki egy évben egyszer tölti fel a dominoját, az biztos nem mobilnetezik...aki meg rá van kattanva a netre, úgyis feltölti havonta. legalábbis ha dominos lennék, feltölteném

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!!!

Miért vagyok mint előrefizetéses avval"büntetett"mobil net téren hogy a sima dominó csomag is ugyanazon áron tud netezni?

Mikor én havi szinten fizetem a számlám.... ellenben a dominó egy felöltés 365 napot élvez(PERC DÍJA HUZZOSABB)igaz.

Nem gondolkodik el esetleg azon valaki aki havi szinten független most a mobil net  szolgáltatástol,hogy az előfizető az havi szinten fizet xy forintot és ha nem beszéli le az adott összeget akkor az el vész?

Csak egy pl:Domino net pluszS  690FT

ILL  Havidíjas  szintén 690ft.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jó ez az oldal is..... engem tovább engedett onnan.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Van igen csak nem enged tovább, de azt hiszem ,hogy másik opció alatt már sikerült :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Belépés után ball oldalt nincs olyan menü pont nálad hogy előfizetésem testreszabása ? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hali a régi felületen lehetett csomagokat váltnani lemondani, de most nem találom, vagy már nincs is meg az a felület?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello, úgy van, ahogy Roli82 írta. 

egy kivétel van csak, ha Domino kártyához rendelted. ekkor a kereted (x MB) elfogyásáig vagy legkésőbb a már kifizetett 30 nap végéig (amelyik hamarabb bekövetkezk) még él, így itt a kikapcsolás lényegében a meghosszabbítás kikapcsolása...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tudtommal elvész!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv! válaszodra válaszolok.. Nem  a Dupláját kell fizetned.Csak jelen esetben nálad (is) 1090ft fog levonni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ha én most megszüntetem a mobil internetem akkor az teljesen elveszik vagy megvárja a lejárati dátumot?
elöre köszönöm!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Küldd SMS-ben a -NETPLUSZS kódot a 1430-ra arról a hívószámról, melyről kiszeretnéd kapcsolni!

Másik opció.

Hívószámoddal és a hozzá tartozó 5 számból álló jelszóval belépsz az online felületre és kiválasztod a

Mobilinternet kedvezmények,szolgáltatások, díjcsomagok menüpontot.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most