tks

Dominósként hogyan tudom lekérdezni, hogy mennyi van még a havi adatforgalmi keretemből?

Kérdés

Próbáltam a neten keresni, de nemigen találtam. A menükben mászkálva meg sehol sem lelem. Ott csak olyanokat találok, hogy az aktív díjcsomagok listázása meg ilyenek.

Engem az érdeklene, hogy a havi mobilnetemből mennyi adatforgalom van még hátra. Ez hol található?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: tks

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

72 válasz erre a kérdésre

Ugye milyen fullos ? Jobbra döntöm jobbra dől balra döntöm balra. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Továbbra sem lehet megnézni a weboldalon a Domino Surf adatforgalmat, most már kezd dühítő lenni. Ügyfélszolgálattól azóta semmi választ nem kaptam.

Telekomos appban nézem, de amíg az betölt, addig weben 3x megnézem, annyira lassú. Kb 50%-ig gyorsan elmegy, utána látszólag semmit nem csinál (legalábbis adatforgalom az 0), és jól be is lassul a hihetetlenül agyondizájnolt töltősáv.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Erre nem tudok és nem is szeretnék semmit mondani. Nekem már ott fail volt a dolog hogy egy éjszaka egy weblap csere és nincs kész ennyi idő alatt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Egy szóval nem lett kellően tesztelve élesítés előtt. Szomorú. Ilyenkor meg kapkodhatnak szegény fejlesztők. De hát tesztelni nem nagyon szeretnek az emberek, és utána is a hibák nagy része akkor jön ki, mikor rászabadulnak a userek. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Ez az új oldal hozománya még bugzik, otthoni részen csak el akadtak néha a megrendelések most az új oldalon árak hiányoznak adatokat nem kezel az oldal stb. Mobil rész meg kb hibátlan volt ott minden ment szinte most minden bugos. Szóval egy szóval régen nem volt ilyen bugos az oldal. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Írták a levélbe, hogy ha továbbra is fennáll a hiba, küldjem el a blablabla tök értelmetlen adatokat, és akkor továbbítják az illetékesnek. Úgyhogy most írtam nekik, remélem ezek után tényleg az illetékesekhez kerül.
Ha nem, akkor megpróbálom T-s ismerősön keresztül...

Eddig is ilyen bugos volt, vagy ezek az új honlap gyerekbetegségei?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Képkivágás.PNG

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ezt jó lenne tudni, hogy hogyan lehet eszkalálni a problémát hozzáértőhöz, ha az alap ügyintéző csak sablonválaszt tud adni, és ezzel próbál lerázni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Díjmentes bekapcsolható szolgáltatás, ne is foglalkozzál ezzel vmit írni kell ez volt kéznél.  Egész shop rendszer i bugzik még mindig, Pl sok helyen nincs ár vagy olyan ár hogy az éves fizudat kérik 2x a szolgáltatásért olyan összeg. 

Amúgy nem is kéne nagyon meg néznie nem tudom annyira nem értek ehhez de sok howtoforge oldalon, ki is van emelve hogy adott kód ezekkel a böngészőkkel tuti megy stb. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jön figyelmeztető sms 80%-nál.

Most viszont padlót fogtam. :D Megjött a T válasza, bemásolom ide a lényegi részt:
"Kérjük, törölje a cookie-kat és használjon másik böngészőt."

Ez valami sablonszöveg lehetett, biztos van ilyen technikai kódexük. Az ügyfél panaszkodik a weboldal működésére. Küldendő válasz: használjon másik böngészőt.
Szerintem meg a fejlesztőnek kell kipróbálnia, hogy amit ír, minden böngészőn ugyan úgy működik, és ugyan úgy jelenik meg. De itt egyébként sem ilyen hibáról van szó, ez back-end, szóval böngésző független.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 minutes ago, anonymus said:

Sms figyelmeztető megy nektek ? 

Én még nem használtam annyit belőle, de itt azt írják, hogy 80%-nál jön:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobiltelefonok__7207854-hogy-mukodik-ez-a-domino-surf-csomag-tobb-lent

Ami hasznos, mert akkor vissza tudja fogni magát az ember. Az igazán korrekt az lenne, ha a Surf is csak lekorlátozná a sebességet a limit elérése után, mint más csomagoknál szokás, és nem pedig automatikusan bekapcsolná a pluszban fizetős napinetet.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sms figyelmeztető megy nektek ? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 minutes ago, Roli82 said:

Nem elfelejteni azt, hogy a T 10 KB egységekben méri a forgalmat. :)

Köszi, jó tudni. De mint írtam, nem szoktam centizni, általában úgy használom, hogy 20-30 mega megmarad az adatkeretből a hó végén a 150-ből, szóval nem kell ugrásra készen lesni, hogy elérem-e a limitet, ezért elég az android mérése is, hogy kb. hol tartok.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@anonymus

Akár :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Roli82

Azt hogy igazából én egy T sales dolgozó vagyok ?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

@anonymus

Vald be hogy sales-es vagy nah :D

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Számos kedvezményt érhetsz el vele hűség partnereknél,  számlákat is rendezheted nagy jó cucc. Bocs sales boy szólt belőlem :DD

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
42 perce, tks írta:

Az android beépített forgalommérője elég pontosan méri

Nem elfelejteni azt, hogy a T 10 KB egységekben méri a forgalmat. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Oké Gabe. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Akkor ezt visszaszívom. :D
Ez volt a legnagyobb ellenérvem, úgyhogy lehet, hogy mégis felteszem. Végül is ez a legkényelmesebb.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
6 perce, fgabor87 írta:

Plusz úgy hallottam, hogy az app által lebonyolított adatforgalmat is számolják, és a 150 mega így is elég necces, nagyon ki van számolva. :)

Rosszul tudod, a Telekom alkalmazás által bonyolított forgalmat nem számolják. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Fejet hajtok ezek szép ellen érvek :D 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bejelentettem panaszként, én is remélem, hogy hamar javítják.

Csak ezért nem fogom feltelepíteni. Amúgy sem szeretem azokat az appokat, amik olyan dolgokhoz kérnek hozzáférést, amihez látszólag semmi közük nincs/nem kell a működésükhöz. Plusz úgy hallottam, hogy az app által lebonyolított adatforgalmat is számolják, és a 150 mega így is elég necces, nagyon ki van számolva. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 minutes ago, anonymus said:

Mobil alkalmazás ?

Biztos az is jó, de általában nem szoktam azért appot installálni, hogy csak hébe-hóba használjam. Az android beépített forgalommérője elég pontosan méri, lekérdezésre csak akkor van szükség, ha már nagyon közel vagyok a limithez, de ilyen ritkán fordul elő, mert odafigyelek a forgalomra, hogy biztosan beleférjek, és ne kelljen centizni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mobil alkalmazás ?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most