Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Dominósként hogyan tudom lekérdezni, hogy mennyi van még a havi adatforgalmi keretemből?


tks

Kérdés

Próbáltam a neten keresni, de nemigen találtam. A menükben mászkálva meg sehol sem lelem. Ott csak olyanokat találok, hogy az aktív díjcsomagok listázása meg ilyenek.

Engem az érdeklene, hogy a havi mobilnetemből mennyi adatforgalom van még hátra. Ez hol található?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: tks
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 72
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0

Igen, az online felületen megtaláltam, bár nem tudom, az mikor frissül, mert 2 napja egyfolytában a max. adatkeretet mutatja, hogy annyi van még, pedig azóta már használtam.

Igazából arra lettem volna kíváncsi, hogy a telefonos menüben is le lehet-e ezt kérdezni valahol. Próbáltam keresgélni, de ott képtelen voltam rátalálni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Hello tks, a 1730 csak előfizetéses adatokat ad. a gyerkőc Dominójáról én is tudni szerettem volna a fentieket, így annak idején megkérdeztem az ügyfélszolgálatot. a 1777-en kérhetünk egyenleginfót róla. neki Domino Surf-je van, az a menü elején, az egyenleglekérdezés, azon belül az egyéb egyenlegek menüben hívható le. amikor volt hozzá plusz adatcsomagja, az meg a mobilinternet szolgáltatások megrendelő menüjében volt lekérdezhető (ez a térkép segít, díjcsomagok és szolgáltatások/ szolgáltatások/ mobilinternet/ aztán válaszd ki, amid van, és azon belül lesz az egyenleglekérdezés)...

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
On 2/16/2016, 10:30:47, teherwagon said:

Hello tks, a 1730 csak előfizetéses adatokat ad. a gyerkőc Dominójáról én is tudni szerettem volna a fentieket, így annak idején megkérdeztem az ügyfélszolgálatot. a 1777-en kérhetünk egyenleginfót róla. neki Domino Surf-je van, az a menü elején, az egyenleglekérdezés, azon belül az egyéb egyenlegek menüben hívható le. amikor volt hozzá plusz adatcsomagja, az meg a mobilinternet szolgáltatások megrendelő menüjében volt lekérdezhető (ez a térkép segít, díjcsomagok és szolgáltatások/ szolgáltatások/ mobilinternet/ aztán válaszd ki, amid van, és azon belül lesz az egyenleglekérdezés)...

 

Valóban, a mobilinternet alatt megtaláltam, ott tényleg le lehetett kérdezni, köszi.

Igaz, hogy nem az 1777-en, mert az sem elérhető (ott nem mond hibát, de egyből bontja a vonalat, ha hívom), de kipróbáltam a *111#-ot, és ott megtaláltam lekérdezést.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
On 3/3/2016, 11:08:42, tks said:

Annyit hozzátennék azoknak, akik a keresőből idetévednek, hogy az online felületen is látható az egyenleg, de csak késleltetéssel. Pl. ha elfogy az adatkeret,és rendelsz kiegészítőt, az nem fog aznap megjelenni az online felületen, másnap viszont igen. Szóval van egy nap késleltetés az adatokban.

Nem is csak egy nap a késleltetés. A 100 MB-os kiegészítő adatkeretem két napig 94 MB-ot mutatott, amikor már jött róla figyelmeztető SMS, hogy mindjárt elfogy. Szóval igen nagy késleltetés van a netes felületen mutatott adatokban. 2 nap is lehet, amíg frissül, vagyis így nemigen használható arra, hogy valaki mindennap ránézzen, hogy hol tart pontosan.

Igaz, a telefon is méri és mutatja, ha jól van beállítva a fordulónap dátum, de jobb lenne, ha a hivatalos felület lenne naprakész.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

Korábban a weboldalon ha beléptem, meg tudtam nézni mennyi adatforgalmat használtam még fel. Most, hogy új lett a weboldal, sehol nem találom. Eddig ha jól emlékszem az egyenlegek menüben lehetett megnézni, de ott most már csak a kártyán lévő összeget írja, adatforgalmat nem.

Hol tudom megnézni, ha nem akarok telekom appot telepíteni, és fizetni sem akarok ilyen alap infó megszerzéséért?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
8 minutes ago, fgabor87 said:

Sziasztok!

Korábban a weboldalon ha beléptem, meg tudtam nézni mennyi adatforgalmat használtam még fel. Most, hogy új lett a weboldal, sehol nem találom. Eddig ha jól emlékszem az egyenlegek menüben lehetett megnézni, de ott most már csak a kártyán lévő összeget írja, adatforgalmat nem.

Hol tudom megnézni, ha nem akarok telekom appot telepíteni, és fizetni sem akarok ilyen alap infó megszerzéséért?

Tényleg átvariáltak valamit, mert eddig az Egyenleg alatt egyből mutatta a mobilos adatforgalmat is, ami még hátravan, most nem látom. Valahova elpakolhatták. Aki megtalálja, az szóljon, mert egyelőre csak a pénzegyenleget sikerült megtalálnom, de az adategyenleget nem.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
8 minutes ago, fgabor87 said:

Hova lehet írni/telefonálni ezzel? Mert pont most volt egy telefoncserém, úgyhogy egyáltalán nem tudom, hol tart az adatforgalmam, Surf-nél meg ugye túllépésnél automatikusan vonják a 200 ft-ot a napinet aktiválásnál. Úgyhogy ez most így gáz.

Ha feljebb visszaolvasol, akkor ott voltak hozzászólások, hogy hogyan lehet az automata telefonos menüből lekérdezni addig is, amíg meg nem javítják. De persze érdemes jelezni is nekik, hogy javítsák meg, mert a neten egyszerűbb megnézni bárhonnan.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
2 minutes ago, anonymus said:

Mobil alkalmazás ?

Biztos az is jó, de általában nem szoktam azért appot installálni, hogy csak hébe-hóba használjam. Az android beépített forgalommérője elég pontosan méri, lekérdezésre csak akkor van szükség, ha már nagyon közel vagyok a limithez, de ilyen ritkán fordul elő, mert odafigyelek a forgalomra, hogy biztosan beleférjek, és ne kelljen centizni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Bejelentettem panaszként, én is remélem, hogy hamar javítják.

Csak ezért nem fogom feltelepíteni. Amúgy sem szeretem azokat az appokat, amik olyan dolgokhoz kérnek hozzáférést, amihez látszólag semmi közük nincs/nem kell a működésükhöz. Plusz úgy hallottam, hogy az app által lebonyolított adatforgalmat is számolják, és a 150 mega így is elég necces, nagyon ki van számolva. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...