zoli62

Spíler Tv

Kérdés

Ma elindult a TV2 országos kereskedelmi músortulajdonos egyik csatornájaként. Természetesen tipikus Telekom szindróma, hogy nem került be a csatornakínálatba.  A Digisporthoz valló viszonyuláshoz nagyon hasonló ez a magatartása aTelekomnak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

114 válasz erre a kérdésre

Csak ez nem sportcsatorna :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 órája, Roli82 írta:

Spíler.PNG

Kezeljük ezt pletykaként...

Én szeretem a sportot. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Széllel szemben (Telekom előfizetők száma) nem lehet ...-ni. : )

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ezzel a gond az, hogy önmagában nem helytálló, hiszen a TV2 a csatornáit szereti csomagban adni... azaz ha költséghatékony megoldást választja a T, akkor megveszi az összes csatornáját.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Spíler.PNG

Kezeljük ezt pletykaként...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Remélhetőleg valamilyen az Eurosport2 trükkhöz hasonló megoldás lesz.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
7 perce, zoli62 írta:

Mekkora létszámú előfizetői bázisról is beszélünk a Telekom esetében? :) Ehhez képest...

Tudjuk, vagy nem tudjuk,de a Telekom malmai nehezen őrölnek. ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Épp most, ApaFia írta:

Ha dec1 től nem akkor csak már janúártól. ;)

Mekkora létszámú előfizetői bázisról is beszélünk a Telekom esetében? :) Ehhez képest...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 perce, zoli62 írta:

Az új TV2 csatornák elosztásában szerintem  idén nem igazán lesz előrelépés.

Ha dec1 től nem akkor csak már janúártól. ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az új TV2 csatornák elosztásában szerintem  idén nem igazán lesz előrelépés.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, zoli62 írta:

Még a végén kiderül, hogy a német bajnokság népszerűbb, mint az angol, ezért kellet az ES2-t visszatenni a Családi csomagba?

Szerintem nem került vissza. Az biztos, hogy nézettebb az ES, de nem feltétlen a foci miatt. Ott legalább nem a német focit ismétlik egyész héten keresztül.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, spilerkém írta:

Hülyének  néznek mindenkit  ugyanúgy  ,mint a ***** ügyben.Közben a kék szolgáltató tárgyalás nélkül felveszi a csatornákat.Csak ne kérnének türelmet  arra hivatkozva,hogy tárgyalnak.

Megnyugtatlak tárgyalt. A kéknek jelenleg új vezetője lett. Neki most felfelé mutatnia kell. Más mentalitást, üzlet menetet, megoldásokat próbál megvalósítani. A TV-s piacon ha megnézed a nmhh oldalt láthatod, hogy max stagnált illetve annak is inkább a negatív oldalán volt/van.

Ha meg tárgyalnak akkor mást nem tudnak mondani.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
16 órája, zoli62 írta:

Nagy a csend TV2 csatornák ügyében, illetve a kereskedelmi csatornák által kért műsordíj kérdésében is, miközben a négybetűs már megállapodott ez utóbbi esetében...

Ha van ha nincs megállapodás ez miben érint téged? Ha nincs hűséged azért jó, ha van akkor úgy sem érint.

Az angol foci meg idáig sem volt, én személy szerint nem igen fizetnék többet miatta. Jelenleg mi is megy rajta? Maga a tulaj se tud igazán mit kezdeni vele ha ténylegesen megnézzük, nincs tartalom rajta, igaz egy kis jégkorong van/volt. Most majd feltöltik férfiaknak való műsorral, természetesen olyannal ami már más csatornájukon lement.

A magyarokat általánosságban nem érdekli a foci legyen az hazai vagy külföld bajnoksági, a nézettsége mondjuk a hazainak nagyobb.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Még a végén kiderül, hogy a német bajnokság népszerűbb, mint az angol, ezért kellet az ES2-t visszatenni a Családi csomagba?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Utolsó hozzászólásom volt ,képtelen vagyok betartani az itteni szabályokat ,no meg semmi értelme írogatni arról amire nincs becsületes válasz.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hülyének  néznek mindenkit  ugyanúgy  ,mint a ***** ügyben.Közben a kék szolgáltató tárgyalás nélkül felveszi a csatornákat.Csak ne kérnének türelmet  arra hivatkozva,hogy tárgyalnak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
6 órája, spilerkém írta:

Tárgyalnak.Két hónapja.Türelem.Vagy hülyét csinálnak mindenkiből,de ezt nem feltételezem.

Digisport esetében is úgy kezdődótt a tőrténet, hogy tárgyalunk, egyeztetünk,aztán már semmi...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nagy a csend TV2 csatornák ügyében, illetve a kereskedelmi csatornák által kért műsordíj kérdésében is, miközben a négybetűs már megállapodott ez utóbbi esetében...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Amúgy nem tudom, miért nem lehet neveket kiírni, ez olyan álszent dolog, mindenki tudja, hogy kikről van szó.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 órája, spilerkém írta:

A lila még tárgyal.

Melyik a lila ? :) 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Épp most, spilerkém írta:

Vagy szinvak vagyok.

Még tárgyal természetesen. Ilyen ügyben nem jó kapkodni mert amit pl. a kék szolgáltató csinál hogy rávág 350 Ft bruttó összeget a számlákra a nem hűségidővel rendelkező előfizetők részére, méghozzá azért mert ennyit kér a TV2/RTL az nem biztos hogy jó ötlet. Bár várható volt hogy ezt majd mindenhol áthárítják. A zöld után a kék is így tett.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most