Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Hűségidő


Mazdarobi

Kérdés

21 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3
6 órája, Mazdarobi írta:

Sziasztok!

A hűségidő letelte,s szolgáltatás lemondás után mennyi idő múlva lehetek"új ügyfél",aki kap olcsóbb előfizetési lehetőséget ,gyorsabb netet is?

Gondoltam addig váltok elkötelezettség nélküli ***** csomagra,majd vissza a Telekomhoz.

Szia.

Új előfizetőnek minősül az, aki olyan végpontra kéri az előfizetést, ahol legalább 3 hónapja nincs Telekom előfizetés.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
17 órája, Mazdarobi írta:

Mondjuk a telekom weboldala néha elég problémás.Egyik bejelentkezéskor azt írja hosszabbítsam meg a hűségemet mert lejárt ,máskor meg felismeri,hogy még tart a hűség idő....

Szóval ha lesz időm tényleg benézek egy T-pontba.

Köszi.

1412-es telefonszámon  kérdezd meg mennyi lenne az újonnan kötött hűségszerződésed havidíja. Amennyiben új előfizetőként a 120 megás internet valóban olcsóbb, mint amit neked hűségszerződéssel ajánlanak (el tudom képzelni, nem lenne egyedieset), akkor tényleg hivatkozz arra, hogy van konkurrencia, de te itt szeretnél maradni, szokott lenni megtartó ajánlat.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Van konkurencia.

Megnéztem,ha most kötnék új hűséget,(tehát folytatnám az előfizetést) akkor kb 12000 Ft-ot fizetnék a három szolgáltatásért.

Beütöttem bejelentkezés nélkül csak a lakcímem beírva,úgy 9000 Ft és 50 helyett 120-as netet kínáltak.

Furcsa is,hogy hosszabbításra azt írja,hogy max 50-es net lehet nálam,míg új előfizetőként a 120-ast kínálja fel.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...