vazsonyierik

Készülékvásárlás otthoni szolgáltatás mellé

Kérdés

Sziasztok!

Rendeltem február elején egy laptopot otthoni szolgáltatás mellé. Sajnos nem felelet meg igazán az igényeimnek, ezért éltem a 14 napos elállási lehetőséggel. Meglepetésemre, a vissza törlés után az otthoni szolgáltatás nem állt vissza a korábbi állapotra. Ami érdekes, hisz azért kötöttem a szerződést, mert eszközt tudtam vásárolni. Arról tájékoztattak chaten, hogy arra nem vonatkozik az elállás. Számomra ez érthetetlen vagyis értem, de nem épp korrekt hozzáállás. Van arra mód, hogy 14 napon belül a szolgáltatástól is elálljak? És ebben az esetben akkor vissza kerül a régi szolgáltatás? 

Előre is köszönöm!

Üdv.

Erik

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Szia!

Igen van rá mód, hogy 14 napon belül elállj a szolgáltatástól is és vissza kerül a régi szolgáltatás is. 1414 hívd fel. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

És esetleg azt lehet tudni, hogy ha már a 14 nap letelt és jelenleg 2 év hűség van a szolgáltatásra (készülékvásárlás miatt), akkor át lehet azt váltani 1 éves hűségre, hisz az elállás után már nem kapcsolódik hozzá készülékvásárlás. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Át lehet váltani 1 évre, ha csomagot váltasz.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Én is szerettem volna készülékeket vásárolni otthoni előfizetéssel.Kezdetektől telekom előfizető vagyok,most már magenta1 csomaggal,pontosan fizetett számlákkal.Erre most kiderül hogy még nem kerültem át az új számlázási rendszerbe,és addig nem is tudok rendelni semmit.Ha több éve sem kerültem át az új rendszerbe akkor már én nem is számítok semmire.Az új előfizetők pedig rendelik itt a készülékeket nyakra főre.A régi hűséges előfizető pedig le van sz..va,pár év és hátha átkerülök az új számlázási rendszerbe.Csöppet felhúztam magam ezen és elgondolkozom az egész biznisz felmondásán is.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most