Kérdés

Sziasztok! Szerintetek várható-e a közeljövőben 4K-s csatorna indítása, mivel minden hol csak ilyen TV.-t lehet kapni, de nézhető csatorna az még nincs, igy a UHD TV.-nek sincs értelme!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Szia!

Nem valószínű. :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 órája, Luciferi írta:

Sziasztok! Szerintetek várható-e a közeljövőben 4K-s csatorna indítása, mivel minden hol csak ilyen TV.-t lehet kapni, de nézhető csatorna az még nincs, igy a UHD TV.-nek sincs értelme!

Kezdésnek legyen valami 4k csatorna is, de a legtöbb a FHD szintet se tudja meglépni. Apró info, pl a Sat-ra jelfeladó állomás kb 2-3 éve 4k képes :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Akkor miért kapható( ill. miért gyártanak ) ilyen tv.-ket! Mit nézzek rajtuk? Nem értem!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mert a piac nem ebből az egy országból áll csak. Free saton van portugál 4k foci tv, online neten is van 4k adás, youtuben is van 4k tartalom.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 órája, Luciferi írta:

Akkor miért kapható( ill. miért gyártanak ) ilyen tv.-ket! Mit nézzek rajtuk? Nem értem!

Veszel Blu-Ray lejátszót és UHD Blu-Ray filmeket, vagy letöltesz torrentről UHD tartalmakat,youtubeon is vannak UHD tartalmak, Apple tv-n szintén.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@ApaFia utólag is köszi a képet :D Elloptam :D

36769247_1734707759898076_83507614267924

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Ekkor: 2018. július 6. at 18:49, anonymus írta:

Mert a piac nem ebből az egy országból áll csak. Free saton van portugál 4k foci tv, online neten is van 4k adás, youtuben is van 4k tartalom.

És Budapest XIV. kerületében meg nézzék a 4K-t az 1998-ban kiépített 0,6 mm rézérpáron 192Kb/64Kb-el, mivel ott a Magya Telekom Nyrt annyit tud adni, de persze az EU-s pénzekből lenyúltakból még tellik a T-nek egy 30 Mbites 4G modemre ami napi 5Gb és aztán a meg az 1998-as Telekom hálozaton cammognak a bitek a PSVBN (Primitiv Service Very Bad Network) hálózaton.

Jah, igen és persze Budapest XIV. kerület az ugye Kelet -Pest amire a Telkom EU-s támogatást kapott, csak félreértelmezte, hogy az Hálózat fejlesztésre kapta és nem a 30Mb-es 4G modemekre.

<{[:-(

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: McBelaba

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
21 órája, anonymus írta:

@ApaFia utólag is köszi a képet :D Elloptam :D

36769247_1734707759898076_83507614267924

Nyugodtan! :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most