AlcohollicA Hun

Spíler 2, spíler extra

Kérdés

Annyi lenne a kérdésem, hogy bekerül e valamikor valamelyik csomagba, vagy külön kell fizetni érte?

Üdv: Zsolt

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

257 válasz erre a kérdésre

@zoli62

Nem kell túldramatizálni és általánosítani sem

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@AmandaD

Részemről már kaptál rá választ (azért írom, hogy részemről, nehogy azt hidd hogy ez a Telekom hivatalos válasza. Nem. Ez itt btz válasza a Telekom közösségi fórumán): A Telekomnak egy csatornáról való tárgyalás során többmindent kell figyelembe vennie, többekközött azt is, hogyha ezek a műsorok végetérnek, akkor ott lesz egy kb tartalom nélküli csatorna, amit senki nem néz, fizetni pedig ugyanúgy kell utánna is. Ezért sem teheti meg, hogy egyből ugrik a tartalom tulaj kényekedvére és beveszi a csatornát mert ott megy az a bizonyos műsor, ami ugyan sokakat leköt, de legalább uganannyian vannak akiket nem. Bár fontos a foci, de ez nem feltétlenül követeli meg azt, hogy egy csatornát feltétlenül be kéne venni, akár potyogjanak piros jegesmedvék az égből, akkor is. 

Nem védjük a védhetetlent. Mi nem vagyunk intézkedési pozícióban. A fórumon a SUPERUSEREK maximum annyit tehetnek, hogy továbbítják a Telekom válaszát és ennyi. Csodát mi sem tudunk tenni. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ahogy én látom az itteni nagyon okosok csak egy kérdésre nem válaszolnak, úgyhogy ismét felteszem: Ha köztudott volt már hónapok óta, hogy a BL és az La Liga meccsei a Sport 1-2- ről átkerülnek a Spilerhez, akkor miért nem intézkedtek eddig?? Már mennek a BL meccsek és mindjárt indul az La liga, de még eddig nem jutott eszükbe sem a Telekomnak sem pedig az itteni fórumgazdáknak, és egyéb nagy tudásúaknak, hogy intézkedjenek, kérdezzenek, kérjenek infót. Véditek a védhetetlent és a semmit akarjátok válaszként eladni.

Ha nem tudtok semmit, akkor azt kell írni, hogy tudatlanok vagytok. A többi csak okoskodás a részetekről.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
4 órája, Zsolesz1975 írta:

Hát szerintem a "várjon türelemmel" duma elég távol áll a korrekt válasz fogalmától. Annál rosszabbat nem tehet egy szolgáltató az ügyfeleivel, minthogy bizonytalanságban tartja őket !  "Várjon türelemmel" ?? De mégis meddíg. ?? Jövő karácsonyig ?? A mai világban a korrekt tájékoztatás alapvető elvárás szerintem, amihez bizonyos időpontok és határidők betartása és meghatározása is hozzá tartozna....

Már megszokhattad, hogy a Telekomnál a türelmet kérés gyakran tényleg jövő karácsonyig tart, legyen az honlap, számlázás, stb. Szerinted hol érdekli őket. milyen csatornákat adnak? A menedzserek beteszik egy mátrixtáblába, aztán kijön ami kijön.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Zsolesz1975

Sajnos a tárgyslások még tartanak a csatorna tulajdonosával, így bármilyen dátum, határidő hitegetés lenne csak és még a tárgyalás kimenetelét is begooyásolhatná, így a szolgáltató csak annyit tehet, hogy kéri az előfizetők türrlmét. Mi is csak ezt tudjuk továbbítani felétek. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hát szerintem a "várjon türelemmel" duma elég távol áll a korrekt válasz fogalmától. Annál rosszabbat nem tehet egy szolgáltató az ügyfeleivel, minthogy bizonytalanságban tartja őket !  "Várjon türelemmel" ?? De mégis meddíg. ?? Jövő karácsonyig ?? A mai világban a korrekt tájékoztatás alapvető elvárás szerintem, amihez bizonyos időpontok és határidők betartása és meghatározása is hozzá tartozna....

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@zunicum

Sem moderátora, sem adminisztrátora nem vagyok a fórumnak. A SUPERUSER egy rang ezen a fórumon, mint a Tag is, csak a SUPERUSEREEK mint olyanok, nem egyszer konstruktívan segítették ennek a fórumnak a működését. 

Ha nem nézzük a "tájszólást" vagy "helyesírást" (nevezzük ahogy akarjuk) akkor Gézabátyánk teljesen korrekt tájékoztatást kapott, hogy várjon türelemmel, amíg döntés születik arról, hogy bekerül e vagy nem kerül e be a csatornakínálatba a Spiler2. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 minutes ago, btz said:

@zunicum

Ne keverd már a komplett írástudatlanságot a tájszólással. 

Ha neki lehet így írni, akkor én mért nem tehetem meg? Vagy én akkor nem írhatok "tájszólással"? 

Igen, hiszen fórumgazda vagy. Ha ezt nekem kell elmagyarázni, akkor nagy gondok vannak nálad.

Ő csak egy ügyfél, aki érdeklődne tegye bármilyen rossz helyesírással is.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@zunicum

Ne keverd már a komplett írástudatlanságot a tájszólással. 

Ha neki lehet így írni, akkor én mért nem tehetem meg? Vagy én akkor nem írhatok "tájszólással"? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 hour ago, btz said:

@AmandaD

Azt értem, hogy ezek a csatornák adták ezeket a meccseket, de a Telekomnak a csatorna tartalmához nem sok köze van, így nyilván a TV előfizetői szerződésedben sem szerepel semmilyen tartalmi kitétel, így az elvárásod nem értem, miszerint a Telekomnak közelessége lenne olyan csatornát nyújtani neked, amin ezek a meccsek mennek. 

A T majd nyilván lép, ha lezajlottak a tárgyalások a csatorna tulajdonosaival, aszerint, hogy miben sikerült megegyezniük. Ha erről a döntésről lesz információ, akkor itt közzé lesz téve. 

@zunicum

Nem tudom, hogy ki vagy te és mi alapján érzed úgy, hogy a SUPERUSEREKET ilyen jelzőkkel minősíted, de én nem láttam itt egyszer sem, hogy te letettél volna bármit is az asztalra a fórumon kérdezők részére, így nem értem mire fel ez a minősítési szöveg. A fórum számodra is nyitva áll, lehet segíteni a felhasználó társaidat ahelyett, hogy másokat minősítenél, olyanokat akik már nem egy esetben oldották meg fórumtársaik problémáit, mialatt te kb semmi konstruktívat nem tettél

Csak ez alapján írtam, hogy szórakoznak a társadalmi munkában dolgozó superuserek.

On 2018. 08. 13. at 5:10 PM, btz said:

Jofan gesza mék ke tártyalni hoty bekerü hessen csatorna attik várá és nészed a Juhrosportot

Minimum elvárható, hogy normálisan posztoljon az illetékes kartárs, akármilyen tájszólással is írjon valaki.

Akinek nem inge, az ne vegye magára.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zunicum

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@AmandaD

Nyilván csak eldőlt dolgokról lehet információt adni, addig felesleges azon filózni, hogy lesz e nem lesz e. Ezért nem lehet mondani semmit. Az oké, hogy köztudott, hogy XY műsor melyik csatornán lesz, de ez még mindig nem ok arra, hogy a Telekom biztosan betegye. Bár biztos hogy sokakat érdekel, sokakat pedig ugyanakkor  nem.

Persze biztatatunk, bár nem mintha sokra mennél vele, de ha így neked könnyebb akkor kiírom: Hajrá Amanda! 😀

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@btz A lényegre tapintottál.

24 perce, btz írta:

A T majd nyilván lép, ha lezajlottak a tárgyalások a csatorna tulajdonosaival, aszerint, hogy miben sikerült megegyezniük. Ha erről a döntésről lesz információ, akkor itt közzé lesz téve.

Pont ez a gond. Már írtam, de újra leírom: Mi hétköznapi előfizetők, kb. 2 hónapja tudjuk, hogy a Spiler fogja adni az általunk igényelt meccseket. A nagytudású vezetőség valószínűleg sokkal régebb óta. De mind ez ideig még egy halvány jelzést sem kaptunk arról, hogy mi várható. Lesz-e Siler 2? Nem lesz? Értem én, hogyha most azt mondanák, hogy nem lesz, az tömeges Telekom előfizető vesztést okoz. De azért ennél a semmi tájékoztatásnál többet várunk. Legalább biztassatok: hajrá Amanda ! Vagy hasonló. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@AmandaD

Azt értem, hogy ezek a csatornák adták ezeket a meccseket, de a Telekomnak a csatorna tartalmához nem sok köze van, így nyilván a TV előfizetői szerződésedben sem szerepel semmilyen tartalmi kitétel, így az elvárásod nem értem, miszerint a Telekomnak közelessége lenne olyan csatornát nyújtani neked, amin ezek a meccsek mennek. 

@zunicum

Nem tudom, hogy ki vagy te és mi alapján érzed úgy, hogy a SUPERUSEREKET ilyen jelzőkkel minősíted, de én nem láttam itt egyszer sem, hogy te letettél volna bármit is az asztalra a fórumon kérdezők részére, így nem értem mire fel ez a minősítési szöveg. A fórum számodra is nyitva áll, lehet segíteni a felhasználó társaidat ahelyett, hogy másokat minősítenél, olyanokat akik már nem egy esetben oldották meg fórumtársaik problémáit, mialatt te kb semmi konstruktívat nem tettél

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Akkor tudunk tényleges információt adni, ha kapunk is információt, amíg nincs semmi, addig marad annak a bemásolása amit a Telekom Facebookon is írnak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2018. 08. 14. at 12:30, AmandaD írta:

" Megtettem, amikor szolgáltatót kerestem és én úgy kötöttem szerződést, hogy a BL és Spanyol  La Liga meccseit láthatjuk. "

Ezen mit nem értesz? A Tv csomagban szerepelt a Sport 1-2 csatorna, amelyek az említett meccseket adták. Már NEHARAGUDJ. :)

Hagyd a francba őket.

Szórakozni tudnak a másikon, de tényleges információkat nem tudnak nyújtani.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Danka
Személyeskedés

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
13 órája, btz írta:

@AmandaD

Nem is TV csomagra szól a szerződésed, hanem a mérkőzésre? 😃 Neharagudj, de én ilyen szerződésről még nem hallottam. 

" Megtettem, amikor szolgáltatót kerestem és én úgy kötöttem szerződést, hogy a BL és Spanyol  La Liga meccseit láthatjuk. "

Ezen mit nem értesz? A Tv csomagban szerepelt a Sport 1-2 csatorna, amelyek az említett meccseket adták. Már NEHARAGUDJ. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@AmandaD

Nem is TV csomagra szól a szerződésed, hanem a mérkőzésre? 😃 Neharagudj, de én ilyen szerződésről még nem hallottam. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 órája, dptrsk írta:

Az miért nem fordul meg senkiben, hogy a Spíler2-nek írjon, hogy hol az online stream, amire elő lehetne fizetni?

Szerintem ez 2018 egy teljesen alap dolog kéne, hogy legyen.

Talán mert Telekom előfizető vagyok? És ELVÁROM a szolgáltatótól, hogyha a Spiler 2 nyomatja az igényelt, és eddig meglévő meccseket a Sport1-2 helyett, akkor ne nekem kelljen utána járnom a dolgoknak. Megtettem, amikor szolgáltatót kerestem és én úgy kötöttem szerződést, hogy a BL és Spanyol  La Liga meccseit láthatjuk. Szerintem most a Té - nek kell lépni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az miért nem fordul meg senkiben, hogy a Spíler2-nek írjon, hogy hol az online stream, amire elő lehetne fizetni?

Szerintem ez 2018 egy teljesen alap dolog kéne, hogy legyen.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 órája, anonymus írta:

Mai helyzet borzalom, anno nem T-nél máshol csináltam ezt. Veszek egy csatit, kapok mellé még négyet. Azokat el se oszthtom mert nmhh. Elszámolnom kell a nmhh fele a csatorna fele. És tárgyalni mi mennyi hogy merre. Kicsi cégeknél lazán kijön hogy hmm egy efin 50ft haszon.  Akkor még én fizettem az encodert, a fejet kártyát,, monitor rendszert. Jah és én megyek a csatornához hogy szabad?? Had oszam el a csatornádat léccccccci. De a jel forrását és én teremtem meg persze. Amihez manapság kevés a sat vagy eze kell egy pont pont optika. Ezek csak a jéghegy leg leg teteje.

Akkor én is hozok egy példát. Anno szintén nem a T-nél, hanem egy másik szolgáltatónál analógon meg tudtam rendelni egy csatornát pénteken, és hétfőn lemondtam. Most hol ban ilyenre lehetőség a digitális világban? Sehol. Esetleg a németeknél az IPTV Next, de azért az se ugyenilyen. Na ezért mondom az, hogy ez az egész tárgyalásosdi, ami a kommunikációban szerepel, csak egy hohózat, én ezen csak nevetni tudok. Aki  akarja, úgyis megoldja más módon. Más kérdés, hogy ezek az ilyen-olyan streamek mennyire biztonságosak, hogy mást ne mondjak.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Egyes embereknél kicsit lenyomta a biztosítékot fejben ez a bejegyzésem.

Az még egy dolog, hogy túl lett rinyálva az egész. Ráadásul nálam idősebb 30-40 éves emberek teszik ezt.

Annyi kérdésem lenne tőletek, hogy szöveg és mondatértelmezést tanultatok iskolában? Lehet velem van a baj, de itt elég sokszor nem értem bizonyos "írásokat" annyira se füle, se farka a mondanivalójának. Helyesírásról még egy szót nem ejtettem akkor!

Legyetek szívesek fejezzétek be az óvodás viselkedést könyörgöm! 

Üdv: Zsolt

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, zoli62 írta:

A Spílernek és a szolgáltatóknak is az az érdekük, hogy a csatorna látható legyen. Másrészt a T mint (volt) monopolszolgáltató lobbizhatna leginkább azért, hogy változzanak a jogszabályok, a műsordíj helyett a tévétársaságoknak kelljen fizetni fenntartási díjat, hiszent azok meg a reklámbevételekből nyereségesek. Amíg ez nem lesz így, addig az ilyen jogdíjváltozás utáni mondvacsinált nézettségi adatokra hivatkozó tárgyalások mind bohózatba fognak fulladni.  Hasonló volt az emlékezetes két évvel ezelőtti NG ügy is.

Mai helyzet borzalom, anno nem T-nél máshol csináltam ezt. Veszek egy csatit, kapok mellé még négyet. Azokat el se oszthtom mert nmhh. Elszámolnom kell a nmhh fele a csatorna fele. És tárgyalni mi mennyi hogy merre. Kicsi cégeknél lazán kijön hogy hmm egy efin 50ft haszon.  Akkor még én fizettem az encodert, a fejet kártyát,, monitor rendszert. Jah és én megyek a csatornához hogy szabad?? Had oszam el a csatornádat léccccccci. De a jel forrását és én teremtem meg persze. Amihez manapság kevés a sat vagy eze kell egy pont pont optika. Ezek csak a jéghegy leg leg teteje.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A Spílernek és a szolgáltatóknak is az az érdekük, hogy a csatorna látható legyen. Másrészt a T mint (volt) monopolszolgáltató lobbizhatna leginkább azért, hogy változzanak a jogszabályok, a műsordíj helyett a tévétársaságoknak kelljen fizetni fenntartási díjat, hiszent azok meg a reklámbevételekből nyereségesek. Amíg ez nem lesz így, addig az ilyen jogdíjváltozás utáni mondvacsinált nézettségi adatokra hivatkozó tárgyalások mind bohózatba fognak fulladni.  Hasonló volt az emlékezetes két évvel ezelőtti NG ügy is.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

"...közel 100%-ot bosszantja" 

Egy Barca vagy Real meccs? Lehet, nem tudhatom. A környezetemben élő embereket - női és ffi focirajongókat - pl biztosan nem. De ennek Ti jobban a tudatában vagytok. Számotokra hozzáférhetőek a nézettségi adatok. Sőt, ezek szerint a VÁRT adatok is.

A "társdalmi munkában" - ról. Ha unalmas válaszolni a kérdésekre ... ugye erre nem kell reagálnom.

..."milyen "társadalmi munkában" segíteni a kérdezőket". Pont ezzel van gond! A segítséggel. Ha azt mondjátok, hogy nem tudtok semmit a dolgokról, az nem segítség. Az csak terelés.

Azt hiszem, hogy nem sértettem meg senkit. De ha valaki focistának áll, ne csodálkozzon, ha megrúgják. :) És ez nem rátok vonatkozik.

További szép napot.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most