Ugrás a tartalomhoz
  • 0

spiler2tv


sanya

Kérdés

Tisztel Telekom.Szeretném megkérdezni mikor teszik be a csatorna kínálatban a spiler2tv csatornát. Több internetes oldal hirdeti hogy a Telekom megállapodott a TV2 csoporttal a sugárzási jogokról.Azt is írják hogy a héten bekerülhet a csatorna kínálatban. Ez igaz? A héten berakják? Sat tv szuper családi+HD csomagom van ebbe a csomagban be kerül? Várom minél hamarabbi megtisztelő válaszukat.Üdv:Ügyfelük.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 60
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0

Nagyon nagy a csend a téma körül minden szempontból. Van valami oka annak, hogy meghúzza magát a 3 "csoda" szolgáltató és ez a f.s spíler is? Feltűnően behúzta a féket minden érintett... Így 1 hónap kőkemény tárgyalás után/közben. De biztos vagyok benne, hogy éjt nappallá téve 0-24ben csak kávén és szenyón élve tárgyalnak a felek... mert első a fogyasztó.... Nevetséges... Fogadni merek, hogy mivel enyhült a nyomás, simán ejtették is a témát és már nem foglalkozik vele a kutya sem ennél a csoda-giga T-nél és szuper spílernél... Már nem 30 hírdető táblán látom, hogy keressem a spíler2t a szolgáltatónál, hanem csak 20-on... Szépen, sunyin, csendben maradni hátha elhallgat a nép? Ez lenne a stratégia? :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Na pont emiatt néztem be, de úgy látom, hogy nincs fejlemény :-(

Viszont elcsíptem ezt, és ez, valamint a korábbi cikkek alapján szerintem nem véletlen a hallgatás. Milliárdokat kér a TV2, amit épelméjű szolgáltató nem fog kifizetni, hiába verjük itt a tamtamot. Ha a TV2 elindítaná végre a beharangozott, de elsunnyogott extra csatornát, akkor arra tudnánk előfizetni. Kérdéses persze a mennyi az annyi ott is, mert hiába bírom a focit, az adóforintokból megvett meccsekre nem fogok még havi pár ezret kiköhögni :-(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...