blaszlo

Sagemcom F@st 5670 GPON digitális elosztó csak új előfizetésekhez jár?

Kérdés

Az igaz, hogy az új Sagemcom F@st 5670 GPON digitális elosztót egyenlőre csak a teljesen új előfizetéseknél helyeznek ki?
Milyen  sebességű csomagokra adják ki?
Esetleg van  már ezzel az újonnan bevezetett F@st 5670 eszközzel tapasztalata, észrevétele valakinek?

https://www.telekom.hu/static-la/sw/file/Sagemcom_Fast_5670_Gyorstelepitesi_es_Hasznalati_124x124_2020okt.pdf

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: blaszlo

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

3 órája, N17R063N írta:

Már sokadjára sikerült a "SZAKEMBEREKNEK" megoldani a szakadozás problémát... Azt javasolták vásároljak egy másik wifis routert és kössem a jelenlegi után, pont. Ezzel probléma megoldva. Erre fizetek összeden 20.000 Ft-ot havonta...

Sajnos a wifi csak extra szolgáltatás. Arra nem vállal semmilyen garanciát a Telekom. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
6 órája, N17R063N írta:

Na srácok, nekem kb 2 hete küldtek egy ilyen "fost" és azóta a T szakemberei nálam tuloráznak.

A WIFI úgy sz***r ahogy van, előtte 150/50-es netem volt most 1000/1000-es netem van. az előzővel semmi bajom nem volt akár 20 eszköz is csatlkaozhatott a wifihez gond nélkül működött. Most a "szuper gyors" 1000/1000-es nettel állandóan 3-5 percenként minden wifire csatlakozott eszközt ledobál pár mp-re. Van hogy a LAN is belaggol. Utána vissza csatlakozik de egy online óránál ez nem megengedhetett. Van egy ASUSTOR AS52T NAS-om amit külső hálózatról NEM lehet elérni. Csak belsőről ami nem jó nekem legalábbis. Linkeltem 1 képet amin tisztán látszik h a DNS- az intenetszolgáltató kezeli...

Mindenki tanácstalan mert ez az eszköz annyira "új" még a T-nél, hogy senki nem ismeri, nincs tapasztalat a készülékkel kapcsolatban...

ipv6test.png

Már sokadjára sikerült a "SZAKEMBEREKNEK" megoldani a szakadozás problémát... Azt javasolták vásároljak egy másik wifis routert és kössem a jelenlegi után, pont. Ezzel probléma megoldva. Erre fizetek összeden 20.000 Ft-ot havonta...

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: N17R063N

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Na srácok, nekem kb 2 hete küldtek egy ilyen "fost" és azóta a T szakemberei nálam tuloráznak.

A WIFI úgy sz***r ahogy van, előtte 150/50-es netem volt most 1000/1000-es netem van. az előzővel semmi bajom nem volt akár 20 eszköz is csatlkaozhatott a wifihez gond nélkül működött. Most a "szuper gyors" 1000/1000-es nettel állandóan 3-5 percenként minden wifire csatlakozott eszközt ledobál pár mp-re. Van hogy a LAN is belaggol. Utána vissza csatlakozik de egy online óránál ez nem megengedhetett. Van egy ASUSTOR AS52T NAS-om amit külső hálózatról NEM lehet elérni. Csak belsőről ami nem jó nekem legalábbis. Linkeltem 1 képet amin tisztán látszik h a DNS- az intenetszolgáltató kezeli...

Mindenki tanácstalan mert ez az eszköz annyira "új" még a T-nél, hogy senki nem ismeri, nincs tapasztalat a készülékkel kapcsolatban...

ipv6test.png

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: N17R063N

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nekem személyesen nincs, de nem hallottam róla negatív dolgokat.

Pozitívumként emelték ki többen az előző HGW-khez képest jobb WIFI jelminőséget, stabil kapcsolat (akár több TCP kapcsolat esetén is, pl letöltés). Ami mindenképpen előrelépés a korábbi modellekkel szemben a WPA3 támogatás. Rendelkezik 2.5 Gbit-es ethernet porttal, így ezt támogató NAS, PC esetén egyszerűbben kihasználható a 2/1 Gbit-es csomag maximum sávszélessége.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

-  Új létesítésénél 1 Gigabit vagy 2 Gigabit csomaghoz.

-  Meglévő előfizető csomagváltásnál 1 Gigabitre vagy 2 Gigabitre.

-  Hibaelhárításnál 1 vagy 2 Gigabites csomaggal rendelkezőknek.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most