Kérdés

Sat TV és Interaktív Sat TV

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

953 válasz erre a kérdésre

Anonymus!

Ha a kérdés hozzám szól, akkor csak annyi, hogy évek óta könyörögtem (meg még sokan mások) a Telekomnak, hogy a műholdas vételnél lehessen ki iktatni a SetTopBox-ot, akinek beépített beltéris tv-je van, úgy is nézhesse az adást. A kifogás az volt, hogy nem lehet, mert párosítva van a SetTopBox a kártyával. Na, most ez végre működik!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@csikibandita

Hmm. Ez érddekelne, ezt hol mondták neked? Kaptál is eszközt hozzá?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Képek / leírást hogy mit kaptál ? Kicsit fura ez a fű alatti dolog, ennek biztos hírverést keltene a cég.  

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szép napot!

Egy jó hír a műholdas vételhez !

Már nem kell a STB-ot használni, egy modul segítségével nézhetőek az adások.

Ezúton is szeretném megköszönni a Telekomnak, hogy megoldották ezt a több éves kérést, igényt.

(remélem ez nem volt titok)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: csikibandita

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jelentsd hibara. Vagy a tap szalt el vagy antenne/fej hiba.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Attila70
N

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sat tv, alapcsomag. A vevőegység pedig egy szürke szinű INTEK feliratú set top box

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Iptv, sat tv Digitális ktv ? Milyen eszköz van nálad? Vagy hogy néz ki? Vagy milyen előfizetésed van ?  

Hogyan kérdezzek ?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem jelentek meg a csatornák és hibaüzenetet írt ki. Rámentem a gyári visszaállításra. Azóta annyi van, hogy kérdezi a nyelvet, rámegyek h magyar. Utána szoftver keresése, beállítások ellenőrzése, csatorna adatbázis ellenőrzése, ezután semmi, hanem megint kezdi elölről h nyelv kiválasztása és stb stb, de nem lép tovább.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
7 órája, teherwagon írta:

Hello Ilona, kapcsold ki, majd vissza, esetleg húzd ki a konnektorból is, aztán nézd meg, tapasztalod-e még...

Én még annyit fűznék hozzá,hogy kapcsolja a RTL klubra és várjon egy jó 10 percet,ha akkor se működik akkor 1412. ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello Ilona, kapcsold ki, majd vissza, esetleg húzd ki a konnektorból is, aztán nézd meg, tapasztalod-e még...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

MT ügyfél azonosító : ********* Számra Hivatkozva : Sat TV  : Készülékem Meg Hibásodott : az írja Ki Nincs Hozzáférés : 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
személyes adat

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdvözletem!

Össze lehet az interaktív sat tv-t valahogy párosítani a Telekom műsorújság/távirányító androidos alkalmazásával? Merthogy az internetes kapcsolat megvan...

Vagy csak az IPTV-t lehet? ..és ha igen, nem tervezik, hogy az interaktív sat tv-re is kiterjesztik a lehetőséget, legalább wifin keresztül?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 órája, Attila70 írta:

Szia!

Én a "SURE Universal Remote" appot használom, tökéletesen kezeli.

Kedves Attila70! Ez az app valóban kezeli a Set Top Box-ott.  Nagyon szépen köszönöm a segítségét! Hálám örökké üldözni fog. Üdv. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Én a "SURE Universal Remote" appot használom, tökéletesen kezeli.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Lenne egy kérdésem a tárgyban szereplő készülékkel kapcsolatosan. Van egy Samsung telefonom ami gyárilag ifraportal rendelkezik és Android rendszer fut rajta. Van hozzá egy távvezérléshez használatos applikáció azonban az adott típus kiválasztása esetén sem hajlandó vezérelni a Set Top Box vevőegységet. Az lenne a tiszteletteljes kérdésem, hogy legyen szíves valaki segíteni a probléma megoldásán. Üdv. Előre köszönöm!!!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Megrendeled es ugy menni fog. Arban ugyan annyi mint a sima sattv.  Ha beledugsz igy egy utpt akkor a jelszot azert nem fogadja el mert nem vagy intaraktivara regelve a kozpontba igy megtagadja a hozza ferest.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem fog működni, már próbálkoztam vele. Az ip címet megkapja box, de egy idő után pin kódot kér, ami nem az 1234 szóval nem lehet használni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok,

Kaonmedia CO-1000 beltérim van, SAT TV szolgáltatásom,

A beltérin van egy Ethernet-port, ha beledugok egy UTP kábelt, és lesz internetem, akkor a szolgáltatás Interaktív SAT TV lesz? Megoldható, szabályszerű dolog az ilyen, vagy nem lehet/nem szabad?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nincs itt semmilyen hűvös hang vétel le írtuk több ízben hogy csak a T által használt eszközökkel használhatod a szolgáltatást saját boxal nem. Ez a T hivatalos álláspontja ha el fogadod ha nem. Mint minden informatikai rendszerben itt is létezhetnek kis kapuk. Haver ismerős stb T dolgozó megoldja okosba neked.  Nem tagadom létezhet ilyen de ez nem fórum téma. Hogy hackeljük meg  T szolgáltatásait. 

Sajnálom de ezen a felületen hivatalos Telekom dolgozókkal nem tudunk szolgálni neked.  Írásos levelekre maximálisan 30 nap válaszadási határidő de állatán 5-8 nap alatt szokott válasz érkezni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Rendben, akkor intézem tovább egyedül. A Telekom írásbeli válaszára is várok. Majd meglátom. Mindenesetre több segítséget vártam ettől a fórumtól,  csalódtam, hogy telekomos munkatársak nem írtak és nagyot csalódtam a hűvös és ellenséges fogadtatásban is. >:(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mivel ez a hivatalos ügymenet azért. Az hogy szerelővel mit és hogy egyezkedsz az nem fórum téma!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 perce, anonymus írta:

Veheted T hivatalos állás pontjának, csak a T által adott eszközökkel használhatod a szolgáltatást. 

Ebben miért vagy olyan biztos? Felhívom a szerelőt, hogy kérjen engedélyt az eszköz átpárosítására és jöjjön vissza.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Veheted T hivatalos állás pontjának, csak a T által adott eszközökkel használhatod a szolgáltatást. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most