Ugrás a tartalomhoz
  • 5

Roli82

Kérdés

  • Válaszok 962
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0

 

Miért kellene kiadni új ÁSZF-t? :)

A pozitív változásokat nem kell az indulás előtt 30 nappal bejelenteni, rá ér utólag is, erre volt már példa elég sokszor. De miért várjátok annyira? Nagy durranásra nem kell számítani baromi egyszerű neveket találtak ki nekik a marketingesek. :D

 

A név érdekel a legkevésbe, leginkább a csomagok összetétele és ára, én is szeretnék rá előre felkészülni, mit kell lenyomni a család torkán, hogy esetleg mely csatornáknak mondhatnak búcsút a változások következményeként... Engem személy szerint annyira nem érint, mivel nem nagyon nézek tévét, és van hozzáférésem másik két szolgáltató kínálatához is, de a családi tv-n csak T sat van...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

@gojko, Vágom én mire gondolsz :) de pont azért futurisztikus, mert nem megy úgy ahogy szeretnéd...

 

A szolgáltatónak nem feltétlenül az az érdeke, amit Te szeretnél sajnos...

 

Viszont ezt a belső hálón való megosztást ki tudod vitelezni, de ki kell hagyd a tv műsoros témát (kivéve, ha be tudod szeretni egyéb forrásból, de ott meg megint lehetnek korlátok). (iptv-n megy ez a képeket zenéket megosztom játék a Te eszközeidről, de az is korlátozottan, nem feltétlen úgy, ahogy Te szeretnéd)

 

Lehet "korlátozott" képességgekkel bír, ettől függetlenül, maga a EC2218SS kütyü még a jobb Sat boxok közül való, ha végignézed, milyen kütyük futnak a szolgáltatói piacon.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Öröm és boldogság, ma felszerelték nálam az interaktív SAT TV szolgáltatást, de....

 

Sajnos fél nap elteltével az egyik boxon (Huawei EC2208S) egy parabola antenna kis piros X-el áthúzva jelent meg! A menübe belátogatva a jelszint: 0% Jel/Zaj viszony: 80% A többi 2 boxon a jelszint 60% körüli, a jel/zaj viszony szintén 80%

 

A kollégák a megbeszélt 14:00 helyett 16:00-ra értek ki. Gyorsan feldobták a boxokat, és már ott sem voltak. Még nem jelentettem be hibára, mert este van... kérdésem, hogy nem kellett volna mondjuk megmérniük a parabolámat? Már 5 éve fent van a fejegység is, senki sem nyúlt hozzá.

 

Leellenőriztem a koax kábelt, a boxot is ujraindítottam, de ezek nem oldották meg a bajt. Tippetek van?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

A szolgáltatónak nem feltétlenül az az érdeke, amit Te szeretnél sajnos...

Csak ismételni tudlak: sajnos...

 

 Viszont ezt a belső hálón való megosztást ki tudod vitelezni, [...]

Na mondjuk ez is érdekes... Pár napja próbáltam és elérhetők voltak a STB-n a PC-m megosztott mappái. Most meg nem. Ennek mi lehet az oka? Van valami ötlet?
(Az ASUS médialejátszómon továbra is láthatók a megosztott mappák, ill. a set-top box HDD tartalmát is látom PC-ről.)

 

Mindenesetre, amikor próbáltam a PC-n lévő médiák lejátszását (nem teszteltem mindenféle fájltípussal), működött. Képek, zene: OK. Viszont a videóknál a feliratozás borzalmas: nem kezeli az ékezetes karaktereket és nem állítható a méret és a szín.

 

 Lehet "korlátozott" képességgekkel bír, ettől függetlenül, maga a EC2218SS kütyü még a jobb Sat boxok közül való, [...]

Egyetértek, de egy jobb szoftverrel még többet ki lehetne hozni belőle.

Egyébként, ha jelenik meg hozzá hibajavítás, milyen módon frissül a szoftvere? Automatikusan (pl. hálózaton keresztül), vagy sehogy (csak szervizbern)?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szép napot!

 

Van most egy Családi csomagom + 2 db beltérivel (3 vételi hely). Szeretnék egy Családi HD csomagot az egyik helyre, ennek mi a megrendelési menete, illetve mennyibe kerülne plusz költségként ?

(2 éves hűségem van TRIÓ csomagban TV+NET+Telefon).

 

UI: Jól gondolom, hogy max 300 Ft ?

 

UI2: Valahol fel van már téve a 2015-re vonatkozó csatornalista ?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szép napot!

 

Van most egy Családi csomagom + 2 db beltérivel (3 vételi hely). Szeretnék egy Családi HD csomagot az egyik helyre, ennek mi a megrendelési menete, illetve mennyibe kerülne plusz költségként ?

(2 éves hűségem van TRIÓ csomagban TV+NET+Telefon).

 

UI: Jól gondolom, hogy max 300 Ft ?

 

UI2: Valahol fel van már téve a 2015-re vonatkozó csatornalista ?

Olyan nincs, hogy az egyik helyre, mindhárom végponton elérhetővé válik az új csomag... TRIÓ csomag meg egy másik szolgáltatónál van... ;) A TV hűségideje meg újraindul... Legegyszerűbb lenne az egészek nekifutni a netes felületen, már ha működne normálisan...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szép napot!

 

Van most egy Családi csomagom + 2 db beltérivel (3 vételi hely). Szeretnék egy Családi HD csomagot az egyik helyre, ennek mi a megrendelési menete, illetve mennyibe kerülne plusz költségként ?

(2 éves hűségem van TRIÓ csomagban TV+NET+Telefon).

 

UI: Jól gondolom, hogy max 300 Ft ?

 

UI2: Valahol fel van már téve a 2015-re vonatkozó csatornalista ?

Mint írták mind a 3 stb-n elérhető lesz. Megrendelni ha nem aakarsz járálni 1412.

Két eset lehet:

           - HD-s az összes stb-d akkor igényt felvesz rögzít és max 24 órán belül nézed (ez általában 15 perc)

           - SD-s stb-d van (ha csak 1 a 3-ból) akkor igényt felvesz, rögzít, stb cserét rendszerekben elrendeli, vagy azonnal ad időpontott, vagy telon hívnak, szerelő megbeszélt időben megy, stb-t cserél és te nézed a HD csatikat. (1-5 nap)

 

Igen kb: 300.-Ft

A Januártől érvényes ÁSZF-ben benne van.

 

Ja és ha véletlenül interaktív sat lesz az ne zavarjon mert egy az ára.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Elfogadom, hogy nem lehet sorszám szerinti egyéni listát készíteni. Biztos megvan a maga oka, hogy ez miért van így.

Viszont legalábbis nekem jobb lenne ha a HD csatornák nem így viszafelé lennének henem mondjuk 200-tól sorba.

pl:  1-> RTL                                 201-> RTLHD

       2->TV2                                  202->TV2HD

       .                                                  .

       .                                                  .

     46->Sport1                            246->Sport1HD

     47->Eurospor                       247->EurosportHD 

 

Így számomra egyszerübb lenne mert ha megjegyzem azt a sorszámot amit nézni szoktam akkor ha tudom, hogy van HD-ban akkor csak a kettest kellene pluszban elé tenni. Ebben az esetben a 2-es "egyenértékü lenne" a HD-val. Ti mit gondoltok?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
De pl a legjobb az lenne hogy a HD-soknak kitiltanák azokat az SD csatornákat amiből HD is van és lenne egy olyan funkció a boxokban hogy a nem dekódolható csatornák autómatikus átugrása

Egyedi csatorna listákat az stb-re nem lehet letölteni. Ezt max úgy lehetne, hogy a HD csatornával rendelkezők csak egy bizonyos stb-t kapnának. Így viszont ha valaki utólag rendeli akkor ott stb csere kellene.
Ez az esetedben amúgy meg felesleges hiszen te úgy is le és a fel nyilakat használod így számodra tökéletes az egyéni lista alkalmazása (kedvencek). Ezt most is tudják az stb-k.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Nem egyéni listára gondoltam. Ugyan arra a listára mint a sima SD-seknek van csak a sima SD csatornák, amiből van HD változat letiltásra kerülne (hozzáférés megtagadva felirattal) pl mint nálam a HBO-nál, amire nem fizetek elő. Itt jönne a képbe a lekódolt csatornák átugrása funkció.
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Nem egyéni listára gondoltam. Ugyan arra a listára mint a sima SD-seknek van csak a sima SD csatornák, amiből van HD változat letiltásra kerülne (hozzáférés megtagadva felirattal) pl mint nálam a HBO-nál, amire nem fizetek elő. Itt jönne a képbe a lekódolt csatornák átugrása funkció.

Baromi egyszerű, ezekre a csatornákra kapcsold be a gyerekzárat....

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Vagy csatorna átugrás is jó megoldás lehet bááár nem tudom hogy ezt tudjá e a sat tv boxok iptv és digitális ktv tudja.

IPTV esetében az egyéni lista készítése miatt van erre mód. Sajnos sat esetében csak a sorrendet tudod megváltoztatni, de maga a csatorna szám az ugyan az marad. Annak megoldást eredményez aki csak a csatornaléptetővel vált. Ha satnál is lehetne sorszám változással egyéni listát csinálni nem lenne semmi probléma. Mint írtam ennek hiányát elfogadom, de a HD-k elérése miatt jó lenne pl: egy "2"-es eltéréssel az sd és az azonos HD. Ez a visszafelé sorrend az új médiatörvény hatályba lépésekor ráadásul már nem megvalósítható lesz.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...