Ugrás a tartalomhoz
  • 5

Roli82

Kérdés

  • Válaszok 962
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0

Anonymus!

Ha a kérdés hozzám szól, akkor csak annyi, hogy évek óta könyörögtem (meg még sokan mások) a Telekomnak, hogy a műholdas vételnél lehessen ki iktatni a SetTopBox-ot, akinek beépített beltéris tv-je van, úgy is nézhesse az adást. A kifogás az volt, hogy nem lehet, mert párosítva van a SetTopBox a kártyával. Na, most ez végre működik!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
3 perce, csikibandita írta:

Anonymus!

Ha a kérdés hozzám szól, akkor csak annyi, hogy évek óta könyörögtem (meg még sokan mások) a Telekomnak, hogy a műholdas vételnél lehessen ki iktatni a SetTopBox-ot, akinek beépített beltéris tv-je van, úgy is nézhesse az adást. A kifogás az volt, hogy nem lehet, mert párosítva van a SetTopBox a kártyával. Na, most ez végre működik!

Értelem szerűen neked szól a kérdés.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kb 1 hete vettem észre, azóta így nézem az adásokat. Lehet, hogy még csak teszt üzemben van és azért nincs nagy dobra verve.

Vannak még apróbb hibák, pl: a műsorújság nem tölt be rendesen, csak akkor ha egy bizonyos csatornára váltok (viasat6) de ez lehet Tv függő is.

A csatornákkal nincs gond, sőt jön a többi ingyen fogható ukrán, francia adó is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
6 perce, csikibandita írta:

Kb 1 hete vettem észre, azóta így nézem az adásokat. Lehet, hogy még csak teszt üzemben van és azért nincs nagy dobra verve.

Vannak még apróbb hibák, pl: a műsorújság nem tölt be rendesen, csak akkor ha egy bizonyos csatornára váltok (viasat6) de ez lehet Tv függő is.

A csatornákkal nincs gond, sőt jön a többi ingyen fogható ukrán, francia adó is.

Üdv! Egy videónak örülnék!;)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

@anonymus

Már rég nem próbálkoztam modullal, de pár éve nekem ment egy darabig, aztán lehalt, ugyan ez volt, ha két box között kicseréltem a kártyákat, elment ideig óráig, aztán jogosultsági hibát írt ki. Lehet, hogy nála is ez a jelenség van. Jó, régen vo!tak furcsa dolgok is, hogy néha bejöttek olyan csatornák is pár percre, amire nem volt előfizetve, aztán kb 2-3 perc után kimerevedett a kép, aztán elkapcsoltam,majd visaza, aztán újból lehetett nézni (2012 körül voltak ilyenek)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Úgy gondoljátok, hogy kitaláltam az egészet?

Én már évek óta várom ezt, most végre működik.

Megosztom veletek az örömöm - hogy ti is és mások használják, mert gondoltam, hogy még sokan nem tudják - és azt hiszitek, hogy át akarlak verni?

Itt a video: http://ddlp7.data.hu/get/ad8f2a87a302e6f3166e4c5a96b85da391ee364e45051c8207a02dd16463e298/9726723/muhold.mkv

képek:

7483362531_www.kepfeltoltes.hu_.jpg936620682_www.kepfeltoltes.hu_.jpg232315413_www.kepfeltoltes.hu_.jpg14040425204_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Remélem kielégítő.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
15 órája, btz írta:

Jelenleg CA modulom nincs, de két box között majd kipróbálom a kártya cserét. Ha feloldották az összerendelést, akkor elvileg menni fognak a boxok hosszabbtávon is. De ez már csak holnap lesz esedékes.

Teszteltem. NEM működik. Kicseréletem a kártyákat, áramtalanítottam is a boxokat utána, de semmi, még hibaüzenet sincs, csak fekete képernyő. Teszt csatorna bejön cserélt kártyákkal is.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

A csatorna listában ott van a Lifenetwork is, csak nézd meg jobban.

Tényleg azt gondoljátok, hogy Telekom fórumba jövök ***** vagy más szolgáltató adásaival?  :D

Két box között a csere nem működik, ma próbáltam én is. 3 box van itthon, de a másik boxnak a kártyájával is tudom nézni az adást.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
5 perce, csikibandita írta:

A csatorna listában ott van a Lifenetwork is, csak nézd meg jobban.

Tényleg azt gondoljátok, hogy Telekom fórumba jövök ***** vagy más szolgáltató adásaival?  :D

Két box között a csere nem működik, ma próbáltam én is. 3 box van itthon, de a másik boxnak a kártyájával is tudom nézni az adást.

 

Látom hogy a listába van a Lifenetwork,de a videón nem szerepel,és igen el tudom képzelni,hogy ide jössz. Én most is kétségesnek tartom,hogy  Telekom CA +kártyával lehet sat tv-t nézni.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ApaFia
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...