Kérdés

Sat TV és Interaktív Sat TV

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

961 válasz erre a kérdésre

Kedevs Mindenki!

Interaktiv sat - ot használok már kb. 2,5 éve. Ma vettem észre, hogy az extrák/alkalmazások menűpontban a you tube szolgáltatást nem tudom használni (beteg voltam így nem néztem tv-t).

Az alábbi hibaüzenet látható: "A rendelkezésre álló erőforrások nem teszik lehetővé a tartalom megosztását a youtube használata közben."  

Alatta Igen Mégsem Ha az igenre lépek betölti az alkalmazást, választhatok is valamit de ha el szeretném indítani (mint ahogy régen szoktam) ismét megjelenik a következő üzenet: Can not connect to youtube player - és továbbra sem működik.

Miért nem csatlakozik? Az origó alkalmazás jó, internet van. Már nincs ez a szolgáltatás? Lemaradtam valamiről? Várom segítségeteket . 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen kicseréleik ki megy egy szerelő és ad egy másikat. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok! Van egy SAT tv előfizetésem kettő EC2208S típusú beltérivel. A problémám az,hogy a távkapcsoló bizonyos gombjai már alig működnek. Az elemeket természetesen kicseréltem. Ha bejelentem hibára kicserélik? Megjegyzem még csak egy éve használom.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Sagem PVR boxom van , azon a kedvenc lista olyan , hogy azt a csatornát arra a számra rakom amelyikre akarom .

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm mindenkinek.

Közben Hétfőn még voltam a T-Pontban (vagy minek nevezik) is, és rákérdeztem. Mivelhogy nem az én nevemen van így nem bírtam személyesen elintézni (meghatalmazás kellett volna), de megpróbálom vagy telefonon, vagy akinek a nevén van intézi személyesen.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Vagy csatorna átugrás is jó megoldás lehet bááár nem tudom hogy ezt tudjá e a sat tv boxok iptv és digitális ktv tudja.

IPTV esetében az egyéni lista készítése miatt van erre mód. Sajnos sat esetében csak a sorrendet tudod megváltoztatni, de maga a csatorna szám az ugyan az marad. Annak megoldást eredményez aki csak a csatornaléptetővel vált. Ha satnál is lehetne sorszám változással egyéni listát csinálni nem lenne semmi probléma. Mint írtam ennek hiányát elfogadom, de a HD-k elérése miatt jó lenne pl: egy "2"-es eltéréssel az sd és az azonos HD. Ez a visszafelé sorrend az új médiatörvény hatályba lépésekor ráadásul már nem megvalósítható lesz.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Vagy csatorna átugrás is jó megoldás lehet bááár nem tudom hogy ezt tudjá e a sat tv boxok iptv és digitális ktv tudja.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Nem egyéni listára gondoltam. Ugyan arra a listára mint a sima SD-seknek van csak a sima SD csatornák, amiből van HD változat letiltásra kerülne (hozzáférés megtagadva felirattal) pl mint nálam a HBO-nál, amire nem fizetek elő. Itt jönne a képbe a lekódolt csatornák átugrása funkció.

Baromi egyszerű, ezekre a csatornákra kapcsold be a gyerekzárat....

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Nem egyéni listára gondoltam. Ugyan arra a listára mint a sima SD-seknek van csak a sima SD csatornák, amiből van HD változat letiltásra kerülne (hozzáférés megtagadva felirattal) pl mint nálam a HBO-nál, amire nem fizetek elő. Itt jönne a képbe a lekódolt csatornák átugrása funkció.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Valószínűleg az EurosportHD-ra ha konkrétan azt a listát veszem.
Nekem jobb hogy így tükrözve visszafele megy és az 1 es sima RTL klubb után a le gombal az RTL klubb HD-re ugrik, aztán a TV2 HD és a többi.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
De pl a legjobb az lenne hogy a HD-soknak kitiltanák azokat az SD csatornákat amiből HD is van és lenne egy olyan funkció a boxokban hogy a nem dekódolható csatornák autómatikus átugrása

Egyedi csatorna listákat az stb-re nem lehet letölteni. Ezt max úgy lehetne, hogy a HD csatornával rendelkezők csak egy bizonyos stb-t kapnának. Így viszont ha valaki utólag rendeli akkor ott stb csere kellene.
Ez az esetedben amúgy meg felesleges hiszen te úgy is le és a fel nyilakat használod így számodra tökéletes az egyéni lista alkalmazása (kedvencek). Ezt most is tudják az stb-k.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Nekem jobb így mert benyomom az 1-es gombot a le nyíl a HD a fel nyíl az SD

Szerinted, az általam írt megoldás szerint az 1-es gomb benyomása után a le nyíl hatására milyen csatornára kerülnél? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
De pl a legjobb az lenne hogy a HD-soknak kitiltanák azokat az SD csatornákat amiből HD is van és lenne egy olyan funkció a boxokban hogy a nem dekódolható csatornák autómatikus átugrása

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Nekem jobb így mert benyomom az 1-es gombot a le nyíl a HD a fel nyíl az SD

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Elfogadom, hogy nem lehet sorszám szerinti egyéni listát készíteni. Biztos megvan a maga oka, hogy ez miért van így.

Viszont legalábbis nekem jobb lenne ha a HD csatornák nem így viszafelé lennének henem mondjuk 200-tól sorba.

pl:  1-> RTL                                 201-> RTLHD

2->TV2                                  202->TV2HD

.                                                  .

.                                                  .

46->Sport1                            246->Sport1HD

47->Eurospor                       247->EurosportHD 

Így számomra egyszerübb lenne mert ha megjegyzem azt a sorszámot amit nézni szoktam akkor ha tudom, hogy van HD-ban akkor csak a kettest kellene pluszban elé tenni. Ebben az esetben a 2-es "egyenértékü lenne" a HD-val. Ti mit gondoltok?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szép napot!

Van most egy Családi csomagom + 2 db beltérivel (3 vételi hely). Szeretnék egy Családi HD csomagot az egyik helyre, ennek mi a megrendelési menete, illetve mennyibe kerülne plusz költségként ?

(2 éves hűségem van TRIÓ csomagban TV+NET+Telefon).

UI: Jól gondolom, hogy max 300 Ft ?

UI2: Valahol fel van már téve a 2015-re vonatkozó csatornalista ?

Mint írták mind a 3 stb-n elérhető lesz. Megrendelni ha nem aakarsz járálni 1412.

Két eset lehet:

- HD-s az összes stb-d akkor igényt felvesz rögzít és max 24 órán belül nézed (ez általában 15 perc)

- SD-s stb-d van (ha csak 1 a 3-ból) akkor igényt felvesz, rögzít, stb cserét rendszerekben elrendeli, vagy azonnal ad időpontott, vagy telon hívnak, szerelő megbeszélt időben megy, stb-t cserél és te nézed a HD csatikat. (1-5 nap)

Igen kb: 300.-Ft

A Januártől érvényes ÁSZF-ben benne van.

Ja és ha véletlenül interaktív sat lesz az ne zavarjon mert egy az ára.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szép napot!

Van most egy Családi csomagom + 2 db beltérivel (3 vételi hely). Szeretnék egy Családi HD csomagot az egyik helyre, ennek mi a megrendelési menete, illetve mennyibe kerülne plusz költségként ?

Olyan nincs, hogy az egyik helyre, mindhárom végponton elérhetővé válik az új csomag... TRIÓ csomag meg egy másik szolgáltatónál van... ;) A TV hűségideje meg újraindul... Legegyszerűbb lenne az egészek nekifutni a netes felületen, már ha működne normálisan...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

2015 Januári csatorna kiosztást itt találod.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szép napot!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Automatikusan megkapod.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A szolgáltatónak nem feltétlenül az az érdeke, amit Te szeretnél sajnos...

Csak ismételni tudlak: sajnos...

Viszont ezt a belső hálón való megosztást ki tudod vitelezni, [...]

Na mondjuk ez is érdekes... Pár napja próbáltam és elérhetők voltak a STB-n a PC-m megosztott mappái. Most meg nem. Ennek mi lehet az oka? Van valami ötlet?
(Az ASUS médialejátszómon továbra is láthatók a megosztott mappák, ill. a set-top box HDD tartalmát is látom PC-ről.)

Mindenesetre, amikor próbáltam a PC-n lévő médiák lejátszását (nem teszteltem mindenféle fájltípussal), működött. Képek, zene: OK. Viszont a videóknál a feliratozás borzalmas: nem kezeli az ékezetes karaktereket és nem állítható a méret és a szín.

Lehet "korlátozott" képességgekkel bír, ettől függetlenül, maga a EC2218SS kütyü még a jobb Sat boxok közül való, [...]

Egyetértek, de egy jobb szoftverrel még többet ki lehetne hozni belőle.

Egyébként, ha jelenik meg hozzá hibajavítás, milyen módon frissül a szoftvere? Automatikusan (pl. hálózaton keresztül), vagy sehogy (csak szervizbern)?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm a segítő választ!!! A Boxot tegnap este már nem volt lelkierőm cserélgetni. Ma viszont megtettem. Kiderült, hogy a box behalt. Már be sem bootol mindig... élt 2 órát nálam :D Ennyit ezekről az eszközökről! Bejelentettem hibára, 72 órán belül cserélik :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Öröm és boldogság, ma felszerelték nálam az interaktív SAT TV szolgáltatást, de....

Sajnos fél nap elteltével az egyik boxon (Huawei EC2208S) egy parabola antenna kis piros X-el áthúzva jelent meg! A menübe belátogatva a jelszint: 0% Jel/Zaj viszony: 80% A többi 2 boxon a jelszint 60% körüli, a jel/zaj viszony szintén 80%

A kollégák a megbeszélt 14:00 helyett 16:00-ra értek ki. Gyorsan feldobták a boxokat, és már ott sem voltak. Még nem jelentettem be hibára, mert este van... kérdésem, hogy nem kellett volna mondjuk megmérniük a parabolámat? Már 5 éve fent van a fejegység is, senki sem nyúlt hozzá.

Leellenőriztem a koax kábelt, a boxot is ujraindítottam, de ezek nem oldották meg a bajt. Tippetek van?

Cseréld ki a boxot ha a másiknál is nincs jel akkor kábel vagy fej probléma ,ha a másik boxon viszont van jel akkor box hibás.Nincs toldva valahol a kábel? Az egyik ismerősömnél jártunk úgy, hogy toldva vol a kábek és szétcsúszott,kellet egy kis idő mire megtalátuk a hiba okát. :smileywink:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Öröm és boldogság, ma felszerelték nálam az interaktív SAT TV szolgáltatást, de....

Sajnos fél nap elteltével az egyik boxon (Huawei EC2208S) egy parabola antenna kis piros X-el áthúzva jelent meg! A menübe belátogatva a jelszint: 0% Jel/Zaj viszony: 80% A többi 2 boxon a jelszint 60% körüli, a jel/zaj viszony szintén 80%

A kollégák a megbeszélt 14:00 helyett 16:00-ra értek ki. Gyorsan feldobták a boxokat, és már ott sem voltak. Még nem jelentettem be hibára, mert este van... kérdésem, hogy nem kellett volna mondjuk megmérniük a parabolámat? Már 5 éve fent van a fejegység is, senki sem nyúlt hozzá.

Leellenőriztem a koax kábelt, a boxot is ujraindítottam, de ezek nem oldották meg a bajt. Tippetek van?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most