Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Webmail


fidelia

Kérdés

Két témában kérdezek.

Az egyik: hogy lehet, hogy minden reggel a t-online webmail oldallal kell kezdenem, mert amit én NEM-spam-nek minősítek már tizenezredszer, holnap ismét a spam folderben találom (és fordítva: ami általam spam, az mégis az inboxba jön) ez más, nem-fizetős szervereken simán működik.

 

A másik:  hogy fordulhat elő (már harmadízben), hogy kéretlen reklámot kapok direkt a t-onlie címemre? Reméltem, hogy a fizetett szolgáltatással ezek mellőzését is várhatom...

(más email címeimről átirányított levelek esetében egy szavam sincs :) az más...)

Köszönöm előre is - szép vasárnapot és további jó munkát kívánok

 

régi ügyfelük

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 273
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0

Sziasztok!

Már sokadik próbálkozásra próbálom módosítani a telekomos e-mailem jelszavát, de az ügyfélszolgálat nem tudja módosítani, én viszont nem találom a telekom fiókomban ezt a lehetőséget. Webtárhelyét, telekom fiókét tudom módosítani, de az e-mailet nem.

Folyamatosan kapom vissza az e-maileket, hogy nem kézbesíthető, olyan e-mail címekről amikre soha nem küldtem levelet, ezért szeretném módosítani.

Tudna valaki segíteni?!

Ez a kép fogad:

http://imgur.com/a/btJG9

Előre is köszi!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Lui
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Belépsz. Kiválasztod a jobb felső sarokban azt, hogy "Előfizetéseim", majd a listából kiválasztod az internet szolgáltatásod. Ott megkesed az email szekciót, ott kiválasztod, hogy melyik már létrehozott mail fiókodat akarod beálítani.

IMG_20161202_143400_369.jpg

Rákattintasz hogy beállítások és ott bejön ez a lap, ahol a módosításra kattintasz:

IMG_20161202_143321_825.jpg

Itt lehet módosítani a fiók jelszavát.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
3 órája, btz írta:

Belépsz. Kiválasztod a jobb felső sarokban azt, hogy "Előfizetéseim", majd a listából kiválasztod az internet szolgáltatásod. Ott megkesed az email szekciót, ott kiválasztod, hogy melyik már létrehozott mail fiókodat akarod beálítani.

IMG_20161202_143400_369.jpg

Rákattintasz hogy beállítások és ott bejön ez a lap, ahol a módosításra kattintasz:

IMG_20161202_143321_825.jpg

Itt lehet módosítani a fiók jelszavát.

De mint a csatolt képen látod nekem nem hozza fel ?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

Kérdésem, problémám a következő:  MAGENTA 1 díjcsomagra váltottam 2016.07. 28-án DSL Családi Netről, Netmánia M-re.  A DSL családi csomagban 3 db email-cimet vehettem igénybe.  A Netmániában nem találom a régi email-jeimet. Egyáltalán benne vannak-e a régiek, és ha igen hogyan nézhetem meg a leveleimet, melyek a keresett postaládákba érkeztek.  Ha valaki tudja, a válaszát megköszönném.  Üdv: Ikszy

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Jelenleg is az online felületen lehet kezelni az email fiókokat, az előfizetéseim, internet előfizetés testreszabása lapon az email fiókok szekcióban. Ha nem látsz itt email fiókokat akkor az is lehet, hogy elvesztek ezek a fiókok, de ugyan ezen a testreszabás részen van lehetőséged új mail fiókot is létrehozni, talán engedi a régi email fiókodat is újra létre hozni, ha nem használtad akkor a rajta lévő levelekért nem lehet nagy kár. De remélem az adott helyen megtalálod a fiókjaidat, nem kell újra létrehizni, ha még lehetséges ugyanazt.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

 

 

Tisztelt Fórum!Most megint küldtem telekom webmailes felületről a **********@t-online.hu email cimről és a ************@t-online.hu cimről emailt a *********@indamail.hu cimre,és ezt az üzenet jött vissza. Outlook com ra küldve is igy történik.This is the mail system at host mail-outd.mail.t-online.hu.

I'm sorry to have to inform you that your message could not
be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to postmaster.

If you do so, please include this problem report. You can
delete your own text from the attached returned message.

                   The mail system

< kravtsuklevente@indamail.hu>: host mail11.indamail.hu[91.83.45.51] said: 554
    5.7.1 Service unavailable; Client host [195.228.240.63] blocked using
    bad.psky.me; Poor Reputation. See http://psky.me?195.228.240.63 (in reply

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
személyes adat
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
This is the mail system at host mail-outd.mail.t-online.hu.

I'm sorry to have to inform you that your message could not
be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to postmaster.

If you do so, please include this problem report. You can
delete your own text from the attached returned message.

                   The mail system

: host mail01.vipmail.hu[91.83.45.41] said: 554
    5.7.1 Service unavailable; Client host [195.228.240.63] blocked using
    bad.psky.me; Poor Reputation. See  (in reply
    to RCPT TO command) tisztelt Fórum!

Már hónapok óta ezt a hibaüzenetet kapom vissza,ha a telekom webmail felületéről irok,de akkor is néha,a thindenbird levelezőprogin keresztül.Freestartos indamailes cimekről visszajön ez a hibaüzenet.A telekom felhivott,és azt mondta hogy nekem virusos a gépem stb.Csak ha több gépről és okostelefonról is ugyanezt dobja vissza,sőt édesapám t onlineos ciméről ugyanugy visszajönnek indamailes levelek,akkor nem gondolom hogy a mi gépeink a virusosak.Munkahelyi gépről is és okostelorol is visszadobja a webmail felületről.Mit tegyek ha leráz a telekom?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Üdv!

Kedves @Márffy Magdolna

Itt egyértelmű, hogy a T szervere került fekete listára bad.psky.me oldalon és még több máson is olvastam, hogy spam küldőnek és csalás elkövetésével van bejelentve ez az IP különböző fekete listákra. Nem a te géped vírusos, legalábbis ez a probléma nem azért van, ha vírusos is lenne, szóval bárki mondta ezt az félretájékoztatott.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Azt hiszem ugyanez a hibaüzenet volt.Akkor az összes nagy szolgáltatót letiltja az inda?Chello azt hiszem *****-s volt.De akkor nem én lettem megbélygezve ugye?Nem az én email cimem lett spamnek minösitve?Nem csináltam semmit.Jo fizetett virusirto van a gépemen,soha senki nem jelezte még hogy spameket küldtem volna.Szakember is háromhavonta átnézi a gépemet.Norton van rajta.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

 

Tisztelt Fórum!Két hétig működött a telekom webmail felületről küldött email szolgáltatás.Tehát megérkeztek az emailek a freestartos indamailes cimekre.Igy az enyémre is ha átküldtem magamnak valamit.Ám most át akartam volna magamnak küldeni valamit és ez a hibaüzi jött vissza megint. A Telekom azt mondta hogy nálam van a baj tegyék rendbe a gépem.Hivtam szakembert,de ő azt mondta hogy nálam semmi nincs.Ezt a telekomnak kell  megoldania az indával.Inda felé is jeleztem.Hónapok óta megy a játszma,mikor lesz ez jó?Édesapám t onlioneos ciméről is küldtüönk az én freestartos cimemre,de onnan is visszapattant a levél.Ugyanez a hibaüzi jött ki.Az email cimem,miért van fekete listán?Nem spammelek az tuti.

This is the mail system at host mail-outd.mail.t-online.hu.

I'm sorry to have to inform you that your message could not
be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to postmaster.

If you do so, please include this problem report. You can
delete your own text from the attached returned message.

                   The mail system

< mmagdo@freestart.hu>: host mail17.indamail.hu[91.83.45.57] said: 554 5.7.1
    Service unavailable; Client host [195.228.240.54] blocked using
    bad.psky.me; Poor Reputation. See http://psky.me?195.228.240.54 (in reply
    to RCPT TO command)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kedves Magdolna!

Már múltkor írtam neked, hogy a T webmail szerverének IP címe van tiltólistán, tiltólistákon, ahonnan nem lesz egyszerű lekerülnie. Írtad is, hogy létrehoztál egy Gmailes fiókot, inkább használd azt.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...