Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Webmail


fidelia

Kérdés

Két témában kérdezek.

Az egyik: hogy lehet, hogy minden reggel a t-online webmail oldallal kell kezdenem, mert amit én NEM-spam-nek minősítek már tizenezredszer, holnap ismét a spam folderben találom (és fordítva: ami általam spam, az mégis az inboxba jön) ez más, nem-fizetős szervereken simán működik.

 

A másik:  hogy fordulhat elő (már harmadízben), hogy kéretlen reklámot kapok direkt a t-onlie címemre? Reméltem, hogy a fizetett szolgáltatással ezek mellőzését is várhatom...

(más email címeimről átirányított levelek esetében egy szavam sincs :) az más...)

Köszönöm előre is - szép vasárnapot és további jó munkát kívánok

 

régi ügyfelük

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 273
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 1
6 perce, Márffy Magdolna írta:

Indamail freestartra windowslive.com ra miért nem érkezik meg?A fenti gmailes hibaüzenetet küldi az inda freestart windowslive.com ra is.A telekomos kérdrzte hogy nem virusod e a gépem.Nem.rendszeresen karban van tartva.Norton van rajta.Szakember is ellenörzi.

Letesztelem windowslive.com címmel is. Telekom webmail felületről küldve szintén nem érkezett meg, viszont parancssorból igen.

Nem nálad van a hiba. Ahogy @btz is említette, valószínűleg szolgáltatói körben felmerülő probléma lesz.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

@Márffy Magdolna

@Caligin is letesztelte, nála sem megy, így csak azt tudom mondani, hogy várj még egy kicsit, a problémád nem egyedi, így biztosan dolgoznak a javításon. Addig is próbáld ki az Outlook levelezőprogramot beállítani a webmail kiváltására.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
9 órája, Márffy Magdolna írta:

Letöltöttem a thundenbird levelezőprogit.Azzal az indamailes és freestartos és gmailes cimekre elmegy t-onlineon keresztül,viszont a windowslive.com cimre nem ment át,de hibaüzenetet nem irt ki a levelezőprogram.Na ez most miért van?

@Márffy Magdolna

Gyorsan beállítottam egy Thunderbird klienst én is a @t-online.hu címre, a @windowslive.com címekre küldött e-mail sikeresen megérkezett (legalábbis nálam működik), viszont automatikusan a "Levélszemét" mappába kerül az Outlook felületén.

Esetleg nem lehet, hogy esetedben is a címzettnél a "Levéleszmét" mappába került?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

B ejelentettem nekik hátfőn vagy kedden ezt az egész hibarendszert windowslive.com,indamail,freestart stb.nem lehet webes felületről emailezni.De mindig azt mondja a műszaki osztály hogy a hiba elháritása folyamatban van.türelmet kérnek.Felhasználónevet jelszót megadtam nekik.Kb mennyi időre tehető hogy meggyógyul az egész?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Tisztelt Fórum!
 Egy hétig kórházban voltam és gondolom addig rengeteg üzleti és reklám témájú szemét landolt a postaládámban. Kitörölgetni persze nem állt módomban. Haza jöttem (be sem volt kapcsolva azalatt a PC.-m) és a levelezőm   a  Mozilla  Thunderbirg  tök süket!  Jelszót kér de nem fogadja el az 1 éve használt jelszót.  Sem fogadni sem küldeni nem tudok egy néhány barátomnak és egy hete már itthon vagyok. Tömegével soha nem küldök emailt csak kapok kéretlenül főként reklámokat.  Kérem segítsenek hogy mi a teendő. üdv. Sándor.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...