Kérdés

Használta már valaki olyan helyen az lte hálózatot, ahol eddig nem volt? Milyenek a tapasztalatok, térerő, minőség stb,

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

728 válasz erre a kérdésre

Tavasszal munka miatt a szokásosnál többet fogok utazgatni itthon és külföldön egyaránt. Európa, közeli országok. Ezzel kapcsolatban felmerült az adathasználat költsége, mivel a cégem azt nem fizeti. Nézegettem a fenti nemzetközi csomagokat, aztán kicsit keresgettem a neten, és találtam egy megoldást, amivel erősen leszoríthatnám ezt a tételt. A közösségi wifi megosztáson alapszik, pofonegyszerű, csak egy párezres router kell hozzá, az oldal szerint meg világszerte majdnem 19 millió ponton elérhető. Szóval csábító. De pusztán a marketing alapján nem ugranék bele :). Kérdés tehát, ez a közösségi wifi hálózat megoldás a gyakorlatban mennyire működik? Mit gondoltok? Van esetleg valakinek tapasztalata ilyenben wifi adó vagy kapó oldalról? Nyilván nem a benzinkutas, szállodás, gyorséttermes élmények számítanak, azokat én is ismerem :) Köszi a segítséget!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Csak figyelj a hardver verziójára is, bár úgy látom, csak A1-es van, viszont már van 1.06-os fw is. Meg úgy rémlik, hogy a router van annyira intelligens, hogy nem enged rosszat feltölteni.

Nem értem egyébként, hogy ezek miért nem kerülnek ki a honlapra is, amikor nekem D-Link routerem volt, a support mondta, hogy FTP-ről szedjem az FW-t, mert ott van frissebb. :/

ftp://ftp.dlink.eu/Products/dwr/dwr-116/driver_software/

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: fgabor87

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Korábban téma volt már az eseti adatbővítés kikapcsolása, de amiket javasoltam azok nem működtek a posztoló visszajelzése alapján,így nem marad más hátra mint a 1430-on ügyintéző segítségével kikapcsoltatni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen, ez így tiszta lenne, de egy ismerősömnek a következő hónapban újraaktiválták kérés nélkül. Nem szeretnék így járni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok,

Valaki el tudja nekem kuldeni az 1.05-os firmware-t?

Vagy egy linket?

Elore is koszonom

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

A Turbo 1GB eseti adatbővítés, 30 nap eltelte után automatikusan kikapcsolásra kerül. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Turbo1gb-ot vásároltam hónap elején. Hogyan tudom azt lemondani, hogy a 30 nap lejártával ne aktiválják újra?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nincs.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2016. 02. 01., Roli82 írta:

Szia.

Net & Roll mobilinternet csomagoknál 128 kbit/s-re lassítják a letöltési/feltöltési sebességet. ÁSZF 2.3.1.1 pont.

Egyébként a net&roll-on van ingyenes tvgo forgalom? A weboldal eléggé hiányos, az ászf meg hosszú

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nekem a feltöltési bónusszal kapcsolatban lenne kérdésem. 3500 Ft feltöltés esetén van 100 MB belföldi adatforgalom, amely a leírás alapján csak meglévő mobilnet előfizetéshez használható, és 14 napon keresztül. A mobilnet előfizetések, amelyekhez felhasználható a bónusz, fel vannak sorolva, és közte van a Napi Net is, ami viszont 1 napig érvényes. hacsak nem újítom meg naponta.

A kérdésem, hogy ha nekem ilyen mobilnetem van, és kapok 100 MB bónuszt, akkor nekem 1 napig jár csak? Illetve 14 napig, de akkor minden nap újra kell aktiválni a NapiNet-et? Vagy aktiválom a feltöltés napján, az első nap van 110MB, a következő 13-on meg 100-amennyit elhasználtam az első napon? Remélem érthető. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2016. 02. 01., Roli82 írta:

Szia.

Net & Roll mobilinternet csomagoknál 128 kbit/s-re lassítják a letöltési/feltöltési sebességet. ÁSZF 2.3.1.1 pont.

Jő ötlet, csak dual simes készülék kell hozzá.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
13 órája, acel írta:

Sziasztok

Más szolgáltatónál a korlátozott mobil internet sebesség nagyobb mint az ÁSZF-ben  megadott. A Telekomnál mi a helyzet? A 32kbit-et  pontosan  betartja vagy enged többet? Más szolgáltatónál 200mbitps -et vés többet is mértem ami zenehallgatásra és lassú böngészésre elég. 

Szia.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nemis 12x12 pixelben megjelenitett 120MByte-os képek voltak az oldalakon. s ami fontos nem volt zene szolgáltatás, arra kellene a 80- 120kbps.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Régen nekem 33kbps sebességű betárcsázós telefonmodemem volt, évekig megelégedéssel használtam (később a csúcs az 56kbps modem volt dl irányban); úgyhogy most lekorlátozottan ugyanannyit kapsz mint akkoriban maximum kaphattál..

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Tamas586

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

vices fijugg lehet belekötni ebbe is. Értelmes válasza van valakinek?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
12 perce, Tamas586 írta:

200 Mbps...?  B|

O kicsi "m"-mel irta az meg felenk milit jelent.   :)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Attila70
.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ja nem, majd jövőre :-) 200kbps a helyes érték

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

200 Mbps...?  B|

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok

Más szolgáltatónal a korlátozott mobil internet sebesség nagyobb mint az ÁSZFben  megadott. A telekomnál mi a helyzet? A 32kbit-et  pontosan  betartja vagy enged többet? Mász szolgáltatónál 200mbitps -et vés többet is mértem ami zenehallgatásra és lassú nöngészésre elég. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A számlázás időarányosan történik, tehát a következő Februárban elkészülő számládon nem a teljes havi díj lesz kiszámlázva hanem csak a Net & Roll M aktiválásától  igénybe vett napok.  :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm a válaszokat! Akkor most erre a 2-3 napra ki kell fizetnem a szolgáltatás teljes összegét? Mert elég durva 2 napra majd 7000 Ft-öt költeni...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ezt be pötyögöd *111# megnyomod a hívásindító gombot elő jön egy kis ablak a telefon kijelzőjén és ott követed az utasításokat amit fentebb le írtam. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most