Kérdés

Használta már valaki olyan helyen az lte hálózatot, ahol eddig nem volt? Milyenek a tapasztalatok, térerő, minőség stb,

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

728 válasz erre a kérdésre

On Thursday, May 25, 2017 at 1:57 PM, Lacko85 said:

...

Tudtommal már ez a 32kbps is megszűnt az új csomagoknál..

Csak azon szerencséseknek jár akik márciusban vagy régebben váltottak utoljára díjcsomagot. Úgyhogy lassanként kikopik, és mindenkinek 0 kbps lesz a keret elérésekor. Ha több kell akkor válthatsz drágább csomagra, amit leghamarabb 1 hónap után kapcsolhatsz vissza az olcsóbb csomagra.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Díjmentes korlátlan hétvégi internet dominósoknak.

Tőlünk szabad kezet kapsz a hétvégére!

Fontos számunkra, hogy Domino kártyásként megtapasztald a korlátlanság élményét, ezért 2017. május 27. és 2017. május 28. között minden aktív SIM-kártyával rendelkező Domino ügyfelünknek belföldön korlátlan és díjmentes mobilinternetezést biztosítunk. Használd szabadon a telefonod, fotózz, videózz, oszd meg és netezz korlátlanul, mert ezen a hétvégén most képes vagy rá Te is.

Bövebben itt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

@Lacko85

Nincs lekorlátozva a letöltés 10 kbps-re és a feltöltés esetén sincs olyan, hogy nem tudják korlátozni. Olyan lassú a neted, hogy a mérő hibás adatot mér. Ennyi.

Azért ilyen drága, hogy kevesebben lógjanak rajta, mivel osztott közeg, így aki megfizeti, az minőségibb szolgáltatást kap. Majd idővel biztos olcsósodik az elérés. Pl egy DSL is 25ezer volt régen, ma meg 4000.

Így van, ilyesminek elegendő, de azért voltak gondok.  3-4 évvel ezelőtt én is nyomultam így de ma már felhasználói szokásaim végett, már nem tudom megtenni, hogy limitált sebességgel szenvedjek.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igazad van de akkor miért nem 32kbps? Ha nem számít miért korlátozzák le 10kbps-re? Ők írták hogy max32kbps a 10 kbps benne is van de a feltöltési sebesség viszont nincs mert nem tudták korlátozni?

Minek a 3g illetve a 4g hálózat ha ennyire drága az internet? Gyors hálózaton gyorsan fogynak a MB-ok.

A lassú sebesség igaz nem volt elegendő youtube-ra de viszont email, netes rádió, különböző APP-nak viszont elegendő volt az is...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok

Szeretnék érdeklődni, hogy a jelenlegi díjcsomagommal (Mobil M / Adat XS ) Romániában milyen feltételek mellett használhatom a mobil internetemet?

Értem itt, azt, hogy ugyan úgy 400 MB-ot leforgalmazhatok és utána sávszélesség korlát van, vagy ki kell fizetnem a perc/mb alapon a forgalmazott adatmennyiségemet, függetlenül attól, hogy mennyi MB felhasználható adatmennyiségem van?

Segítségeteket előre is köszönöm.

üdv:

Malkó Gábor

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mérési bizonytalanság. Olyan légypiszok sebességek ezek.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Gondolom már elég sokan kaptak már hasonló sms-t:

Tisztelt Ügyfelünk! Adatcsomagjában foglalt  adatmennyiségének 100%-át elérte. Le/feltöltési sebessége a 30 napos periódusa végéig legfeljebb 32 kbps. További adatbövítéshez hívja  a 1777-et, vagy vásároljon a Telekom alkalmazásban 7 napos  TURBO 100MB opciót 320Ft eseti díjért. Üdvözlettel: Telekom

Kíváncsiságból lemértem a letöltési sebesség 10kbps és állandónak mondható, míg a feltöltés 100-200kbps között mozog.

Másoknál is ezek az adatok jönnek vagy csak nálam? Ha igen akkor ilyenkor mi a helyzet? Lehet hogy rosszúl sikerült beállítani a hálózati sebességet? Tudomásom szerint a letöltés generál nagyobb adatmozgást és nem a feltöltés...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv!

Ahogy a nevében szerepel "eseti adatbővítés".

Szerintem nem úgy működik mint a dominós netcsomagok.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv!

Talán tudunk swgíteni, de ehhez mondani kéne a konkrétumokat, mi a gond, hol akadsz el a dologgal? A mobilnet díjcsomagot szeretnéd megrendelni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az extrnetet ha el küldtem az SMS-t az ugye csak egyszeri nem majd minden hónapba ugye? 

Vagy ki lehet ezt kapcsolni vagy egyáltalán ki kell? Vagy olyan mint a TURBO1GB ??? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni mobilnet létrehozásához feltöltőkártyás telefonhoz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az eseti adatbővítésnél aktiváltam az 1 GB Extra Netet. Már meg is kaptam, viszont ezt hol kell fizetni? Se a számlák között nincs semmi, ill. a telefonomról sem vett le pénzt. Ez hogy működik?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok. Ez miért történt így ? továbbra sincs plusz adatom :(

Aktívnak írja de mégsem. Az egy napos lejárati idő is érdekes.

neti1.JPG

neti2.JPG

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@acel

Nah annyi derült ki hogy 06.01 töl érvényes ászf-ben minden díj és egyébb kiderül. 2017 Június 1-el tesz eleget a romaing szbaályzásnak a Telekom. Romajng csomagokat meg kikapcsolják. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv! A hívás funkció működik? Apn beállítások mit mutatnak? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv!

A telefonomon, Sony Xperia E5 be van állítva az adatforgalom, sőt fel is ajánlja, ha kikapcsolom akkor csak wifin-n keresztül internetezhetek. Új sim kártya, ma cseréltettem át a micro sim kártyát ilyenre. Tehát a telefonszámomhoz működik az internet, ma reggel a micro sim még egy másik telefonnal működött mobilinternet szempontjából. A probléma az,hogy egyáltalán nem működik az internet a nano simmel. Mit tegyek? Köszönöm előre is a segítséget!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello teherwagon!

Köszönöm a választ!

Ez a 10kB-os egység érdekelt. Ez alapján el tudom dönteni, hogyan használhatom az adatforgalmat (egyedi adatcsomag mérete alkalmanként, adatküldés rendszeressége ...).

Üdvözlettel,

S.Z.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @S.Zoltán, a Té mobil ászf-jében a megoldás:

"2.5. Mobilinternet díjcsomagok működésére vonatkozó további feltételek. A számlázás alapját az igénybe vett adatdíjcsomag határozza meg. A forgalmi díjak egységesen minden díjcsomag esetében a havi díjba foglalt felhasználható mennyiség fölötti forgalomra vonatkoznak. A forgalmi díjak és a bennefoglalt forgalom mérése 10 kB-os egységekben történik. Minden megkezdett egység díjköteles."

ez alapján tudsz számolni

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
4 órája, anonymus írta:

Igazábl a helyedben megnézném az adott ország szolgáltatóit is ha hosszabb nyaralásról van szó. Pl Horvátoknál 1 hetes nyaraló csomag stb Nekem 300mb nem el kb majdnem a semmirea 600 -bol  teleléskor 3 nap alatt. 

300mbitpersec-en használok havi 2-4gbyte-ot havonta, 300ft-ért,  (100Mbyte forgalom, amit elhasználok az első nap,) Ez pont elég zenét hallgatni és hireket olvasni, navigációra, chatre.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szeretném megkérdezni, hol találhatok információt a mobilinternet-szolgáltatással kapcsolatos számlázási adatmennyiség alapegységéről?

Jelenleg Music S díjcsomagot használok 1 GB havi forgalmi kerettel. Érdekelne a DuoNet SIM kártya megoldás. Szeretném tudni, hogy havi szinten összesen hozzávetőleg 1 MB alatti forgalom esetén milyen legkisebb adatcsomagot számláznak. Így nem mindegy, egy kapcsolat idején (pl. 1 percen belül) 10 Byte / 100 Byte / 1 KByte / 10 KByte / 100 KByte mennyiséget forgalmazok.

Köszönettel,

S.Z.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igazábl a helyedben megnézném az adott ország szolgáltatóit is ha hosszabb nyaralásról van szó. Pl Horvátoknál 1 hetes nyaraló csomag stb Nekem 300mb nem el kb majdnem a semmirea 600 -bol  teleléskor 3 nap alatt. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
19 perce, anonymus írta:

Neked mid van ? Mert ha van 2 otthoni szolg a mellé megérheti a váltás régi csomagról egy újra. 

Nekem másik Tvállalati 300kbitre korlátozott adatkorlát nélkül havi 300ft-. De a velünk  együtt nyaralóknál van Domino és önkormányzati előfizetéses nyaralásra jó lenne valami gyorsabb.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Neked mid van ? Mert ha van 2 otthoni szolg a mellé megérheti a váltás régi csomagról egy újra. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 perce, anonymus írta:

pontosan még nem tisztázottak a feltételek de: 

Júliusig lezársa kerülnek a régi csomagok ezért jó kérdés hogy mi kerül bele és mi nem,

Akkor ezért nem értem, emrt még a Tsem.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem akarok *****séget írni és pontosan még nem tisztázottak a feltételek de: 

Eu Plusz romaing csomag szerintem csak a régi porfólios csomagok melllé vehető igénybe. 

Júliusig lezársa kerülnek a régi csomagok ezért jó kérdés hogy mi kerül bele és mi nem, úgy lenne sprotszerű hogy  a régi portfólios csomagokban foglalt perceket és adat keretet. Külön díj és egyéb nélkül használhatod. Viszont ennek részletei még nem lejátszott vagy én nem ismerem szóval :D

Ami viszont biztos az új portfólios csomagokban már nincs romaing felár.

+ Anglia lesz még érdekes kör Eu-bol való kilépés nem kilépés miatt, hogy ez őket hogy érinti. Ez sem lejátszott mecs még. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most