Kérdés

Használta már valaki olyan helyen az lte hálózatot, ahol eddig nem volt? Milyenek a tapasztalatok, térerő, minőség stb,

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

728 válasz erre a kérdésre

Milyen interneted van? Milyen eszközökkel ? Értesz a linuxhoz ??

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Mindjárt küldünk önért egy intézkedési autót, csak kérem adja meg a pontos lakcímét és egy telefonszámot! Kérjük addig is őrizze meg nyugalmát!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Azzal a célzattal készűlt a program, hogy a T 3G és a T 4G hálózat használatát ellehetetlenítse. Mint a tények is alátámasszák, sikeresen. Következő lépés a Kábel, az xDSL, majd az Optikai hálózatok működésére terjed ki, természetesen csak és kizárólag a T hálózatát érintve. A pánikbetegségre ajánlom az ANAFRANIL és a FRONTIN tabletták rendszeres szedését, ami megszünteti a szorongásos és depressziós tüneteket.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Én úgy tudom, hogy 2015 első félévben lesz 4G a Dominosoknak, ami elég tág intervallum...ha SOS igényed van rá, addig át tudsz váltani havidíjas csomagra is.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Önként nem dugom a nyakam a hurokba; maradok én továbbra is csak a magam ura! Egy rabigás 1-2 év alatt annyi minden történhet…

Márcsak ez a rádió dolog az ami kissé bosszantó… Ha ez nem volna, pöpec kis gép lenne ez.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A komoly oldalról megközelítve:

A T-Online-nak (ami már évek óta, kb legalább 2009-től nem létezik mint olyan) mi köze van a 3G-hez?

A 3G-nek mi köze van és hogyan a te belső hálózatodhoz?

1,5 év után jutsz el odáig, hogy Linuxon kezdesz el gondolkodni?

Csak téged dedelnek a csúnya és rossz hackerek ott ahol laksz?

Angliában nem támadtak meg a hackerek?

Egy kicsit előszedve a trollkodást:

Alufóliával próbálkoztál már?

Sisakot kell csinálni belőle és mindentől megvéd, na meg az eszközeidet is be kell csomagolni alufóliába jóól, és hidd el jó lesz minden, pirulák nélkül is:)

Végső megoldásként pedig a Szallachi Sándort kell megkeresni, hátha tud valami újabb világmegváltó baromságot javasolni :)

A trollkodásért elnézést kérek minden jószándékú és éptő hozzászólásokat szóró fórumtárstól! :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sok hozzáértő fórumtárs van itt, de maga a téma olyan, hogy erre értelmes megoldást adni, vagy akár értelmeset javasolni, hát, finoman fogalmazva is belesúrol a lehetetlen kategóriába...

De majd csak előkerül a téma gazdája és hátha lesz valami fejlemény...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem nagyon érdemel annyit egy ilyen kérdés hogy értelmes megoldás kitalálására időt szánják. Egyértelümü hogy kamu ilyen a mesében nincs.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv!

Az lenne a problémám, hogy a weboldalon keresztül szeretnék mobilitnernetet rendelni a mobiltelefonomra. Azonban szemet szúrt két probléma ( esetleg hiba??? )

1. Díjcsomag 1.

Amikor megnézem a díjcsomagokat akkor látható, hogy mindenhol 30 napos a fizetési idő. Azonban a NetPlusz S nél azt írja "nap". Ezzel gondolom arra céloznak, hogy naponta vagy csak elírás és az is 30 nap lenne?

2. NetPlusz S díjcsomag megrendelése

Amikor rámegyek a megrendelésre annak ellenére, hogy nem vagyok benne biztos mennyi időre szól akkor még mindig csak annyit ír, hogy "nap". Azonban rámentem a Bővebb ismertetőre és furább dolgot vettem észre.

3. NetPlusz S díjcsomag ismertető

Itt már látszik, hogy az ár és azt írja, hogy havi díj.

Léynegében: Nem tudok eligazodni, hogy akkor most:

- Mennyibe kerül?

- Mennyi időre szól?

Válaszokat köszönöm. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Domino csomag mellé. Lényegében az ár nem annyira zavar. Csak akkor most a nap 100%, hogy 30 napra szól? Tehát akkor csak elírták?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

30 napon át éjel nappal egész nap de egy kicsit többért vannak ilyen csomagok is  http://www.t-mobile.hu/lakossagi/mobil_szelessav/tarifak/korlatlan_adatopciok     pl korlátlan net de csak kép és szövegre eg levelezésre vagy csk közöségi oldalakra stb 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kedves úgy látom, a link alapján, hogy a Te esetedben az 1090 Ft-os ár az érvényes a Domino Net Plusz S internet csomagra. Ez azért lehet, mert alapesetben olyan díjcsomagod van, amiben nincs internet szolgáltatás. Ezen a linken valóban kétféle ár van: "Még több netre van szükséged?" illetve "Nincs még net a díjcsomagodban?" Ha átkattintasz a 2. mondatra, akkor ott is az 1090 Ft-os ár van az S-es csomagra. Úgy tudom, h 30 napra szól, a bekapcsolás napjától számítva. Egyébként az oldalon azt is feltüntették, hogy az M-es csomag egy hónapig csak 190 Ft (jó, hogy utána több, de legalább kipróbálhatod, én is ezt tettem).

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Erre a weboldalra lyukadtam ki ahol megtaláltam az akciós csomagokat. Azonban ha rámegyek a megrendelés gombra akkor '404 a weboldal nem található' :/

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hali, nekem megy a hivatkozott oldal, IE-ben is Firefox-ban is. Azóta megy Nálad is?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nálam nem ment tegnap este 404 es hiba volt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hú, most nézem, hogy a megrendelemre mentél, és úgy kaptad a hibát! Sorry, akkor ez nálam is hiba. :-) De az oldal írja még, hogy SMS-ben is meg lehet rendelni, pl. a +NETPLUSZM szó a 1430-ra. Így is próbálhatod.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jogos jogos köszi

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm a figyelmeztetést, hogy akciós. Azonban elolvastam a kisbetűs tartalmat és az van oda írva, hogy Február 1. lesz. Gondolom ezért nem lehet weben megrendelni...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@HendRoox

de itt 2014. február 1-je van, ami már elmúlt egy ideje... vagy vmit félreértek?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv!

Domino kártyás vagyok, és eddig semilyen mobilnetem nem volt. Ma rendeltem meg a Netplusz S mobilnet  csomagot és így akkor ugye a drágábbat, -ami 1090Ft 30 napra- kaptam meg. 

Kérdésem, hogy mikor lesz érvényes és elérhető számomra az olcsóbb, a Netplusz S  690Ft-ért 30 napra?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Csak akkor ha váltasz olyan domino csomagra amiben alapból már van valamennyi mobilnet. Azt hiszem Dominonál talán csak a surf ilyen.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Én Domino Aktívban vagyok. Így már akkor értem a dolgot, köszönöm szépen a gyors tájékozatást.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen, ha olcsóbb netet akarsz, érdemes leváltanod a Domino aktívot Surf-re. Így már a kedvezményesebb áron kapod az időszaki díjas netet. Úgy tudom, két feltöltés között egyszer lehet díjcsomagot váltani.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

A kérdésem, hogy lehet-e telefon előfizetés mellé net&roll mobil internetcsomagot kérni. Pontosan nekem van a munkáltatóm révén egy dolgozói kedvezményes telefon előfizetésem, és szeretnék társkártyás ne&t&roll S csomagot hozzá ugyanarra a kártyára, és ehhez még egy duo sim kártyát, hogy a táblagépen is lehessen internetezni ugyanazzal az előfizetéssel. Vagy fordítva is jó lenne: net&roll társkártya, és a duo net a telefon kértyáján.

Lehet ilyet?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

a Net&Roll az lényegében maga egy "különálló" előfizetés és díjcsomag, amihez mindenképpen sim kártyát kapsz. "További részletek" részt olvasd el a termékoldalon, ott kb. minden le van írva pontosan.

Meglévő telefon (értsd hang alapú) csomagodhoz kiegészítő opcióként kérhetsz netet (ezek a NetPlusz csomagok/szolgáltatások, lásd itt: T. Mobilnet). Hogy a dolgozós csomagodra rendelhetsz-e ilyen NetPlusz, vagy egyéb mobilinternetes megoldást, az jó kérdés, nagyban függ attól, mit enged a munkáltatód, mire szerződött a szolgáltatóval (és hogy veled hogyan tud elszámolni, ha extra dolgot akarsz).

A Társkártya csomagoknál mindig kell lennie egy kedvezményező előfizetésnek (ami legalább arany vagy platina szinten van, de jöhet mobil vagy otthoni oldalról is). De hogy itt a céges előfizetésed lehet-e ez a kvázi kedvezményező részedre, na az megint jó kérdés (ezt a cégedtől kérdezd, ha van ott valaki aki kimondottan ezzel foglalkozik, tudni fogja talán kapásból).

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most