Ugrás a tartalomhoz
  • 4

btz

Kérdés

  • Válaszok 728
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0

Szia!  Köszönöm a linket. MikroTik router-em van. Egy a  kompatibilitási listában szereplő stick-et sem fogadta el. Ezt ami most van (E392u-12) ezzel megy. Tartaléknak akarok plusszba egyet. Más tipust az előbb említettek miatt nem merek megkockáztatni. Nemtom ez  a  használt mennyire lehet leharcolt. Lehhet méfgis meglépem . :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Ma átvettem a stick-et. Sikerült belefutnom egy hibásba. A router ugyan felismeri, de pár perc alatt úgy felmelegszik, hogy éppen elég megfogni. A ping 400, sebesség kb 2Gnek megfelelő. Közvetlenül a géphez csatlakoztatva a szoftver feltelepül, de az eszközt nem érzékeli. Mármint a kapcsolatkezelő program.  Holnap küldöm vissza. :(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kár, hogy már nem lehet szerkeszteni és/vagy törölni az eddigi hsz-elket, mert akkor újraírnám az egészet. :)  Ma tovább vizsgálódtam és rájöttem, hogy ez a stick nem támogatj a a falusi LTE-t (850 MHz)  csak a városi 1800 és vagy 2100 MHz-et. Ott csak 3G+ . Itthon kifogástalanul működik. Bocs, h fárasztalak benneteket, de ki tujda lehet tanultok belőle. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

sziasztok !

 

Körülbelül 1 hete hogy a mobil stick-es( net & roll csomag) netem iszonyat belassult. Mivel elég sokat dolgozom, így viszonylag későn vettem észre/vettem tudomást a problémáról amiről alább írni fogok. Adva van egy 8 gigás adatforgalmi korlátos mobilnet. LTE modem, a számítógéppel nincs probléma, sms-t sem kaptam arról hogy elértem volna a limitet, mégis sajnos nincs még egy negyed megabit sávszélesség sem. Iszonyúan lassú. Az oldalak nagy többségét gyakorlatilag nem lehet megnyitni. A rendszer LTE sebességet jelez, speedtest.net szerint 0,12 Mbit a letöltési sebesség, ami elfogadhatatlan és használhatatlan. Nevetséges de mire eljutottam ide, erre az oldalra, beletellett nem kevés idő...Ezideáig nem volt problémám, már majdnem másfél éve vagyok előfizető. Segítséget kérnék, linkeljen valaki egy oldalt amit megnyitva legalább üzenetet tudok írni a  telekomnak. köszönöm előre is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Hello, kiegészítés a linkelt oldalon olvashatóakhoz, külföldön a travel&surf csomagokkal jobban jársz, mint a hagyományosakkal (a legjobbak persze az EU Plusz és 100 csomagok, de azokat csak next és music díjcsomagokhoz kérheted). viszont a travel&surf-ök nem mindenhol használhatóak! annak idején kb. az EU-ban voltak elérhetőek, most már úgy látom, kb. 100 országban (Görögországban is)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Hello crpa7, legkézenfekvőbb a szerződés. ha nincs/ nincs rajta, akkor előfizetésesnél a számla. ha ez sem játszik, mert még nem kaptál vagy Domino kártyásként nem is kapsz, akkor jelszó ellenében az internetes önkiszolgáló vagy az ügyfélszolgálat. végső esetben Té üzletben megkapod...
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Hello telehold, data-only Domino csomagról lévén szó trükkös kérdés :) megnéztem, a Té honlapján található leírások és a Domino díjszabás alapján nincs akadálya. viszont Dominónál bármilyen külföldi használat előtt be kell kapcsolnod a roamingot: "A roaming szolgáltatást az Előfizető akkor veheti igénybe, ha a *104# kód elküldésével aktiválja a szolgáltatást". na ezt próbáld ki elutazás előtt, hogy ez az USSD kód küldés megy-e az adatdíjcsomag-tablet kombón. meg persze írd meg az eredményt, lécci, kíváncsi vagyok :) mindenesetre ha ez megy, a Travel&surf is menni fog...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...