-
Szeretne hasonló avatart használni? A profilképként felhasználható avatarokat az alábbi linkről tudja letölteni.






-
Tartalmak
5189 -
Csatlakozás időpontja
-
Utolsó látogatás
Tartalomtípus
Profil
Fórumok
Blogok
Galéria
Articles
Minden, amit btz posztolt
-
Egy háztartásba lehet két internetet rendelni? Jelenleg úgy néz ki hogy a jelenlegi 20 megabit már nem elég. De ennél többet nem tudnak szolgáltatni. Ha bekőtnénk még egy vonalat akkor valahogy egybe agregálni lehetne a két vonalat és kihozni belőle egy 40-est? Gondoltam még kiegészítőként egy LTE mobilnet rásegítésre is. Csak ezt sem tudom hogy agregálódna-e ha mondjuk ugyan abba a gépbe megy 20Mbit DSL és 10-20mbit LTE USB-vel, majd valami hálózati hidon kilőni wifire, hogy a mobil is elérje.
-
Nehogymár a Románok is venni tudják mint anno a feltört Digit :D
- 2315 válasz
-
- cisco isb2231
- cisco isb2201
- (és még 3 )
-
Nekünk most jőtt vissza a belépési lehetőség az online felületre, de ugyan az a lassú hibákkal teli felület van mint annakelőtte
-
Köszi. Az ajánlott oldalt már ismerem, mert aktívan keresgélek a googlen. Sajnos a teljes GSM térerô megszűnik a házban (de még a teraszon is, fogalmam sincs hogy miért), az ablaknál is csak egy csík van ês egy mobiltérerő alkalmazás azt írja, hogy -98dbm 11asu ez elég gyengusz, mert városban mindig 99asu van a pinceszinten is. Ezért kellene ez a külső antennás cucc otthonra. A gond az hogy modemet nem nagyon találni ami fogadná ezeket az antennákat. N-f csatlakozót írnak, de a legtöbb modemnek ha van is külső csatlakoztatási lehetősége az is SMA
-
Nem. Egy mezei fekete D-Link. Semilyen HGW
-
És ismeretlenleneredetűfolyadékállósága sincs
-
Sagem az álítólag sz#r. Essen le véletlenül neked is és kérj másikat
-
Gyula. Mi akadálya lenne?
-
Persze hogy kicserélik. Nekem is leesett és az egész teteje full behorpadt. Szó nélkül cserélték.
-
Nekem is valami jelzés nélküli wagonerrel jött ki a szerelő, majdnem nem engedtem be, nehogy lelopja az antennát.
-
Szerintem semmi. Mikor nekem is bekötötték akkor is napokat kellett várni rá. Igaz az sem 2014-ben volt.
-
Mert az internet kötötték be nem a newtemet
-
Lacibácsi. A telefon vízálló, nem ismeretleneredetű folyadék álló
-
Eléggé ellentmondásos az írásod. Azt is írtad hogy nem vitted víz közelébe de aztán mégis beázott. Mást nem tehetsz, minthogy kiköhögöd azt az ötvenest és nem mész strsndra nyáron.
-
Csak a felvevő eszközzel lehet lejátszani. Tehát másik boxon sem azthiszem. Nekem a TV is ilyen.
-
V20 ADSL Legacy – 1024 helyett a maximum, kb. 1200 V20 ADSL MSAN – 1024 helyett 2M (AnnexJ képes HGW esetén, egyébként a Legacyval megegyező) V20 VDSL – 1024 helyett 5120 Ezek között mi a különbség? Honnan tudom hogy itt felénk melyik van. Én a 20 megabites csomagban vagyok pont.
-
Jah, de már beh*lyített ezzel a váltsak digitálisra most mert az milyen cool dumával :D
-
Telefon vonal volteddig is hűségidő is. Az adsl modemet jött kicserélni mert beadta az unalmast, csak közben mondta ezt is hogy majd kössem a modemre a telefon témát de egy splitterrel biztos nem tudom ennyire még én is értek hozzá. Mindegy, majd akkor ha már nem búg a vonal a telefonban majd kihívom őket aztán megoldják. (Az más kérdés, hogy hogyan ha nem lesz vonal :D) De azért érdekel hogy hogy is fog ez akkor működni. Van erről a HGW-ről valami kép is hogy milyen ez amire rákötöm a telefont?
-
De nekem nem adott semilyen hvg-t csak a kábeleket és a splittert, meg hogy kössem rá majd, azzán elment. Én meg néztem ki a fejemből, hogy akkor mi van? Mit kössek mire hova mivel??
-
Ma volt itt a telekom modemet cserélni mert elromlott és mondta a szerelő, hogy kössük rá a vezetékes telefont az adsl modemre, mert meg fogják szüntetni az analóg telefonálást. Ehhez adott 2 db 2 méter hosszúságú telefonkábelt és egy sima adsl-phone szűrőt. Aztán még magyarázott ezt azt de egyáltalán nemértem, hogy ezekkel az eszközökkel, hogyan kössem rá az ADSL modemre a vezetékes analóg telefont.
-
Nekem visszaállították a régi 1Megabites csomagot 5-ről, mikor úgy volt, hogy azt már nem tudják szolgáltatni. Beláttak, hogy olyat adtak el, amit nem teljesítenek.
-
Megfenyegeted őket, hogyha nem vesznek le az árból (ha már a szolgáltatás minőségén nem akarnak és/vagy tudnak javítani), akkor felmondod a szolgáltatást.






