-
Szeretne hasonló avatart használni? A profilképként felhasználható avatarokat az alábbi linkről tudja letölteni.






-
Tartalmak
5189 -
Csatlakozás időpontja
-
Utolsó látogatás
Tartalomtípus
Profil
Fórumok
Blogok
Galéria
Articles
Minden, amit btz posztolt
-
Carton network hogy kerül a filmvilágba?
- 2315 válasz
-
- cisco isb2231
- cisco isb2201
- (és még 3 )
-
Itt a lakóközösség is jelethetné hogy sz... a T honnan tufná hogy nincs rendben minden ha nem jelentik be? A szerelő nem fog egyedül nekilátni egy háztömbnek nem is arra küldték ki hanem a haverhoz mint userhez. A garantáltat bőven eléri, nyilván lerázta a haverod, mondván megy az meg ennyi meg minden aztán húzhatott haza a melóból.
-
A szolgáltatói telefonok már csak ilyenek. Ha meg akarod előzni az asszonyt, vegyél Nexus készülékeket (Google referencia telefonok, tabletek)
-
Hívószám küldés beállítása Prestigio készüléken
question válaszolt btz navita bejegyzésére, itt: Mobiltelefonok
Mivel ugye ennél a szolgáltatónál jelenleg használhatatlan a webes beállítási felület, ezért ezt a 1412-n vagy személyesen a T-Pontban tudod elintézni. +200ft havonta a díja. -
Szerintem csak személyesen lehet és fizetős is
-
Ugyan ez megy a TVGO appal is. Csak meg kell nézni a Google Playen a felháborodott emberek minősítéseit.
-
Biztos a programozó cég elsikkasztotta a pénzt. "Akkor kellene 1 milliárd, hogy rendesen, nyugodt körülmények között Hawaii-n kigondolhassuk az algoritmust. Ne keressetek, majd mi jelentkezünk ha elkészült"
-
De a legtöbben azért mégiscsak illegális dolgok letöltésére használják és nem a linux xy disztribúciójának letöltésére
-
Nem egyéni listára gondoltam. Ugyan arra a listára mint a sima SD-seknek van csak a sima SD csatornák, amiből van HD változat letiltásra kerülne (hozzáférés megtagadva felirattal) pl mint nálam a HBO-nál, amire nem fizetek elő. Itt jönne a képbe a lekódolt csatornák átugrása funkció.
-
Valószínűleg az EurosportHD-ra ha konkrétan azt a listát veszem. Nekem jobb hogy így tükrözve visszafele megy és az 1 es sima RTL klubb után a le gombal az RTL klubb HD-re ugrik, aztán a TV2 HD és a többi.
-
Én nem látom annyira bonyolultnak. Szoftver és hardver kérdése az egész. Lenne egy router amin 2-3 Wan bemenet lenne +usb lte modemnek például, az agregálás meg gondolom nagyrészt szoftveres folyamat. Az egészet padig kilőné ac-s wifivel. Nekünk megérné egy másik vonali net, mert nálunk rendszeresen megy tv-n youtube, vodon nézünk filmeket egyidőben+letöltés+böngészés így kb már a 20 megabitet totál ki is használtuk. Most veszünk 2 tabletet, ha azon is elkezdenek youtube, face, skype stb akkor torlódás lesz. Lehet az lesz, hogy agregálás nélkül is lesz egy külön net így is felszabadul a terhelés, majd elosztjuk valahogy, de nem olyan elegáns megoldás, mintha lenne egy agregáció.
-
Tipikus egymásramutogatás
-
De pl a legjobb az lenne hogy a HD-soknak kitiltanák azokat az SD csatornákat amiből HD is van és lenne egy olyan funkció a boxokban hogy a nem dekódolható csatornák autómatikus átugrása
-
Nekem jobb így mert benyomom az 1-es gombot a le nyíl a HD a fel nyíl az SD
-
Mikor a beltérik f agynak az elég csunya, de maga a szó... ? :D
-
*******y Fogy Mert ha a **szt kicsillagozza az okélenne (de azt pont nem :D), de hogy a f agyot f ogyot is?
-
Milyen f agyyostóba akarsz feljelentést tenni? :D Én mostanában rendszeresen hívtam őket és türrelemmel kivártam azt a 10-15 percet, ami ha türelmetlen vagy biztos tűnhet óráknak is.
-
Valami jelszimbólum sebesség beállítási rész nincs? Nekem LG tv-nél 30 megabit/s-re kellett állítani és jött a jel






