-
Szeretne hasonló avatart használni? A profilképként felhasználható avatarokat az alábbi linkről tudja letölteni.






-
Tartalmak
5189 -
Csatlakozás időpontja
-
Utolsó látogatás
Tartalomtípus
Profil
Fórumok
Blogok
Galéria
Articles
Minden, amit btz posztolt
-
Attila70: Hogy érted azt hogyha nem kértem az interaktív satot akkor megoldhatja az user magának? Én szintén nem kértem de ki akartam próbálni de az ethernet port bedugása után letiltott. Az IP címet meg is kapta a box a hálózaton, de semmire nem mentem vele. Újraindításkor meg pinkódot kér de ez nem az 1234 hanem valami más, nem az ami a gyerekzár funkciónál is van. Ez az ECS... box van. Ui: Az usb funkció is tiltva van
-
Valami Galaxy nevű szörnyűséget
-
Van több telefon/tv/tablet/asztali gép is a redszerben. 12 megabitnél mintha elvágnák. Megvan a régi routerem azzal sem jobb. Simán asztalira kötve router kihagyásával sem jobb. Már az is kiderült másik fórumon hogy ezek mérő oldalak sem mutatnak valós értéket.
-
Igen már megkaptam másik fórumon hogy a szolgáltatás az jó, mert a modem kidobja hogy 21. Biztos sz..rok az eszközeim. 1-1,5 évig ment 17-18-at is routerrel ma nem. Vettem új routert új kábelt, így is a 12-12,8 a max. Ez van.
-
Csak a lényeg megértése kedvéért írtam. Mert igaz ugyan hogy falu és falu között is van különbség, de nem mindegy hogy kondérközeli falu vagy a préri közepén ottfelejtett falu. A lényeg hogy lesznek fejlesztések az elmaradott vidéki régiókban is de minimum 5-6 év fejlettségi lemaradás mindíg lesz, azt ne várja egy 1000 fő alatti faluban élő, hogy 100 megabit fölötti netje legyen mostanában, még ahhoz kell jó pár év, de addigra városban már rég 2Giabitről fognak beszélni, és mire ebben a faluban 2 Gigabitről fognak beszélni, városban 200 gigabitről. Afrikában eközben meg ismerkednek az 50 megabittel, úgy mint ma az 56k-s betárcsázós modemmel (jobbhelyeken!)
-
Jó kivételek vannak, de itt most nem a Felcsút, Alcsút féle falukról van szó, aminek saját foci stadionja lesz meg elnöki reptere, hanem mondjuk valami Alföldi eldugott kis 1000 fő alatti faluról.
-
Ez nem azt fogja jelenteni hogy Mucsájröcsöge alsón ugyan azt meg fogod kapni mint Budapesten. A vidék mindig is el lesz maradva a városhoz képest 2050-ben is 2100-ban is. Ahogy pl az Afrikaiak sem fogják Amerikát beérni soha sem gazdaságilag sem netsebességben. Hiheterlen lenne számomra hogy minden falu, kisváros ugyanabban az időben olyan szintű internet infrastruktúrával rendelkezzen mint a nagyvárosok vagy a főváros.
-
Hol vannak a böngészőn ez a sok reklám? Benne a weboldalakba? Hát akkoor ne olyan weboldalakat nézz, hanem normálisakat. De küldhetnél erről egy képet.
-
Ok. Közben kaptam az infót hogy ez a kötelező IP-tv csak hiba a rendszerben, de akkor továbbra is marad a személyes vagy a telefonos üintézés.
-
Teháát akkor hűséhidőt vállalok a most meglévő összes csomagomra? Tehát nem kell leváltani sem a régi sima SAT-ot sem a Hoppát sem a Net-m et csak új hűségidőt kérni a meglévőkre?
-
Netes díjcsomag hűséget szeretnék hosszabítani, de ehhez köteles vagyok díjcsomagot váltani, mint a SAT TV-t mint a Hoppá díjcsomagot? Részletek itt
-
Netes díjcsomag hűséget szeretnék hosszabítani, de ehhez köteles vagyok díjcsomagot váltani, mint a SAT TV-t mint a Hoppá díjcsomagot? Részletek itt
-
Internet díjcsomagom hűségideje hamarosan lejár. Ezt a számlázási felületen (Amit végre több hónap után el lehet érni) látom. Mikor díjcsomagot szeretnék váltani (Csak netet!), kiírja hogy a korábbi díjcsomagjaim már nem elérhetők (A SAT családi HD sima és a Hoppa Telefon sem). Ekkor IP tv-t ajánl fel mekem amit nem szeretnék megrendelni, sem az Új Hoppá csomagot de csak így egyszerre engedi. Mit lehet ilyenkor tenni. Én nem szeretnék IP TV-t sem Interaktív SAT-ot, mert Smart TV-m van és ezek a szolgáltatások nekem feleslegesek, és nem akarom az internet sávszél kárára üzemeltetni az IP TV-t. Elvileg nem sima DSL területen vagyok ahol csak 1 megabitet tudnak szolgáltatni és az IP TV is működne, de arra nem lehet hivatkozni, hogy én ezt a netsebességem kárára nem akarom igénybe venni? A Net M-et sem akarom leváltani Új Net M-re mert abban nem 5 megabit a garantált sábszél csak az 1 megabit, hanem szeretném ugyan ezekkel a feltételekkel igénybe venni. Erre van lehetőség?
-
Én úgy látom hogy 8-9évente van nagyobb léptékű fejlesztés faluban. Nekem 2005-től 2012-ig DSL-t tudtak szolgáltatni. (320-1000 kilobit/s) 2012-2020-ig a most működő ADSL2-t biztos kihúzzák. Ami max 20 megabitrs netet tesz lehetővé. Talán ha tényleg 30 lesz a kötelező nekik 2020-ra akkkr megint pont lejár a fent említett 8-9 év és és akkor betesznek ilyen városban már kiszolgált max 120 megabitre képes vdsl-t. És akkor tapsolhatunk hogy 8-9 év után behoztuk a nagyvárost.
-
Hol írja elő törvény hogy a pax tv-t és a parlament tv-t kötelességük továbbítani?
-
Hát lehet hogy nekem rossz a szemem, de SD csatornánál az én tévémen ugyan azt a képet látom Scartal és Hdmivel is. HD adásnál ami csak HD előfizetéssel elérhető már letható számottevő különbség, de 5-6 méterről már ott sem mondod meg hogy melyiket nézed.
- 7 válasz
-
- beltéri egység
- stb
-
(és még 2 )
Címkék:
-
Bocs de 2009 óta igazán lemondhattad volna a szolgáltatást akár 2x2 év hűségidő után is több mint 1 éve.
- 2315 válasz
-
- cisco isb2231
- cisco isb2201
- (és még 3 )
-
Minek neked HDMI SD csatornás előfizetéshez? Ha nem fizetsz elő a HD csatornákra, akkor HDMI bemeneten is ugyan azt a kockás képet látod az új UHD TV-n mint amit SCART-al vagy S-Videoval kötöl rá.
- 7 válasz
-
- beltéri egység
- stb
-
(és még 2 )
Címkék:
-
Végülis érthető hogy a mesefilm is film, de mégis csak egy külön tematika. Ennyierőből az xxx-es csatornákat is belelehetett volna pakolni. Vagy az már nem film? :D
- 2315 válasz
-
- cisco isb2231
- cisco isb2201
- (és még 3 )
-
3000? Annyit még a film csomagért sem adnék, amiben a Baby TV van :D






