Ugrás a tartalomhoz
  • 2

Analóg Kábel TV


abc

Kérdés

  • Válaszok 546
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 1

off a többieknek:

tényleg hanyagoljuk, hiszen write only módban van, nem olvas. A zokogás oka is nemsokára okafogyott lesz, beadványostól, mindenestől, mert ha jól értem a telekom honlap szerint október 31-ig .  Nem csak a hőn istenítet DW tünik el hanem minden más analóg adás is. Na akkor ez pár napig fokozódni fog, de tényleg lépjünk túl ezen.

(fórumtársunk úgysem értené meg még akkor sem, hogy nincs analóg...napi móka: "kékes" korszak bla bla, nem veszi észre, hogy pont neki kedveskednek, hiszen a "kékes" crt technologiát használja jómaga is)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Ismét frissült az oldal:

 

A változás a következő szolgáltatási területek és programcsomagok analóg kábeltelevízió előfizetőit érinti:

 

Központi fejállomásról ellátott területek

 

Budapest, Dunakeszi, Pomáz, Csömör, Pusztazámor-Sóskút, Göd, Sződ, Fót, Vecsés, Üröm, Solymár, Nagykovácsi, Remeteszőlős, Perbál, Piliscsaba, Tinnye, Mende, Gyál, Üllő, Ecser, Gyömrő, Veresegyház, Bernecebaráti, Dunabogdány, Ipolydamásd, Ipolytölgyes, Kemence, Kismaros, Kisoroszi, Kóspallag, Letkés, Márianosztra, Nagybörzsöny, Perőcsény, Szob, Szokolya, Tésa, Vámosmikola, Verőce, Visegrád, Zebegény, Pócsmegyer, Surány, Tahitótfalu, Isaszeg, Tura, Aszód, Iklad, Domony, Érd, Diósd, Óbuda, Újpalota, Budakalász, Budapest II (Pesthidegkút), Esztergom, Siófok, Ajka, Magyarpolány, Kislőd, Noszlop, Ajkarendek, Bakonygyepes.  Családi csomag.

 

Békéscsaba és környéke, Hódmezővásárhely és környéke, Szeged és környéke

 

Békéscsaba, Békés, Orosháza, Doboz, Gerla, Gyula, Nagyszénás, Székkutas, Telekgerendás, Mezőkovácsháza, Magyarbánhegyes, Mezőhegyes, Nagybánhegyes, Kevermes, Almáskamarás, Nagykamarás, Dombiratos, Kunágota, Hódmezővásárhely, Mórahalom, Domaszék, Zákányszék, Ásotthalom, Ruzsa, Öttömös, Pusztamérges, Üllés, Szegvár, Mártély, Szeged, Deszk, Tiszasziget, Újszentiván, Makó, Kiszombor, Apátfalva, Magyarcsanád, Csanádpalota, Klárafalva, Ferencszállás, Kistelek, Pusztaszer, Kübekháza, Balástya Alap csomag.

 

Mindszent - Start csomag.


Az alábbi településeken nem szűnik meg az analóg kábeltelevízió szolgáltatás, nem térünk át a kódolatlan digitális kábeltelevízió szolgáltatás nyújtására, s az eddigi szolgáltatást változatlan feltételekkel nyújtjuk tovább.

 

Nem érintett települések listája:

 

Abasár-Pálosvörösmart, Berkesz, Beszterec, Csépa, Gadány, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyöspata, Hollád, Kelevíz, Libickozma, Marcali, Nagyhalász, Nagyréde, Nagyszakácsi, Nemeskisfalud, Nyírbátor, Nyírkércs, Nyírmada, Parád, Parádsasvár, Penyige, Perkáta, Pusztadobos, Ramocsaháza, Recsk, Rohod, Siófok, Szatmárcseke, Szelevény, Szücsi, Tiszakürt, Tiszarád, Tiszasas, Tiszatelek, Tiszaug, Újdombrád, Vaja, Varászló,Vasmegyer.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nekem nem a két távirányítóval van az elsődlegesen gondom.

Most is van egy set top box marhaságom, de azt csak egy szükséges rossznak tartom, mert már most is van néhány olyan TV csatorna, amelyet csak az IPTV-n keresztül tudok fogni (igaz csak nagyon kevés).

 

Az viszont már nagyon nem tetszik, hogy a sok csatornás tuner egységgel rendelkező kiváló TV-inket a T-Home vissza akarja butítani az 60 évvel ezelőtti Kékes TV-k technikai színvonalára.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szevasztok!!

 Melyik állítás az igaz?? Nekem IPTV-van,anyukámnak analógba nyomatom. Kapok egy kütyüt ingyen?? Set top box,vagy csak egy Digitális > analóg jelátalakító kell?? VAN_E OLYAN KÜTYÜ?MELY AZ  IPTV > HAGYOMÁNYOS  KÁBELTV ELÁGAZÁSÁHOZ CSATLAKOZTATHATÓ ÉS AKKOR AZ ÖSSZES RÉGI  KATÓDSUGÁRCSÖVES TV-N LEHET NÉZNI A MŰSOROKAT ???? VAGY MINDEN RÉGI TV ELÉ KÜLÖN KÜTYÜ KELL????

 

Mi a különbség,a Telekom mondatai közt,KÉREM ÉRTELMEZZE NEKEM VALAKI. KÖSÖNÖM SZÉPEN :)

 

Egy darab ilyen digitális jelátalakító eszközt díjmentesen biztosítunk, melyet 2015. július végétől szeptember végéig postai úton küldünk el számodra.(1) Ha több hagyományos képcsöves TV-készüléked van, akkor mindegyikhez rendelned kell egy-egy médiakonvertert.(2)

alul pedig

"1) A jelátalakítót 2015. júliusától díjmentesen, futárral küldjük ki a számlázási címedre. A kiszállítás pontos időpontjával kapcsolatban a Magyar Posta munkatársa fogja veled felvenni a kapcsolatot. A médiakonvertert szakember segítsége nélkül, csak a TV készülékedhez kell csatlakoztatni a csomagolásban található útmutató alapján.

2) Jelátalakító rendelési igényedet augusztustól a Magyar Telekom hálózatából díjmentesen hívható 1412-es ügyfélszolgálati telefonszámunkon adhatod le vagy üzleteinkben, weboldalunkon megvásárolhatod."

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ha ezt az IPTV+analóg históriát egy előfizetésen érted, akkor nem kapsz semmit, hiszen IPTV előfizető vagy (hivatalosan). Ekkor Neked kell gondoskodnod, hogy az IPTV mellett a kábelen OPCIONÁLISAN elérhető analóg helyett DVB-C vételt tudd fogni.

 

Ha külön előfizetésről van szó, akkor vszínűleg STBot kapsz.

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Szevasztok!!

 Melyik állítás az igaz?? Nekem IPTV-van,anyukámnak analógba nyomatom. Kapok egy kütyüt ingyen?? Set top box,vagy csak egy Digitális > analóg jelátalakító kell?? VAN_E OLYAN KÜTYÜ?MELY AZ  IPTV > HAGYOMÁNYOS  KÁBELTV ELÁGAZÁSÁHOZ CSATLAKOZTATHATÓ ÉS AKKOR AZ ÖSSZES RÉGI  KATÓDSUGÁRCSÖVES TV-N LEHET NÉZNI A MŰSOROKAT ???? VAGY MINDEN RÉGI TV ELÉ KÜLÖN KÜTYÜ KELL????

 

Mi a különbség,a Telekom mondatai közt,KÉREM ÉRTELMEZZE NEKEM VALAKI. KÖSÖNÖM SZÉPEN :)

 

Egy darab ilyen digitális jelátalakító eszközt díjmentesen biztosítunk, melyet 2015. július végétől szeptember végéig postai úton küldünk el számodra.(1) Ha több hagyományos képcsöves TV-készüléked van, akkor mindegyikhez rendelned kell egy-egy médiakonvertert.(2)

alul pedig

"1) A jelátalakítót 2015. júliusától díjmentesen, futárral küldjük ki a számlázási címedre. A kiszállítás pontos időpontjával kapcsolatban a Magyar Posta munkatársa fogja veled felvenni a kapcsolatot. A médiakonvertert szakember segítsége nélkül, csak a TV készülékedhez kell csatlakoztatni a csomagolásban található útmutató alapján.

2) Jelátalakító rendelési igényedet augusztustól a Magyar Telekom hálózatából díjmentesen hívható 1412-es ügyfélszolgálati telefonszámunkon adhatod le vagy üzleteinkben, weboldalunkon megvásárolhatod."

Pontosítanám,mert ez változott

 

"1,A jelátalakítót 2015 augusztusától díjmentesen, futárral küldjük ki a számlázási címedre. A kiszállítás pontos időpontjával kapcsolatban a Magyar Posta munkatársa fogja veled felvenni a kapcsolatot. A médiakonvertert szakember segítsége nélkül, csak a TV készülékedhez kell csatlakoztatni a csomagolásban található útmutató alapján.

2,Jelátalakító rendelési igényedet szeptembertől a Magyar Telekom hálózatából díjmentesen hívható 1412-es ügyfélszolgálati telefonszámunkon adhatod le vagy üzleteinkben, weboldalunkon megvásárolhatod."

 

A többit lényegiben GDav leírta. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Mivel szerintük már van egy kedvezémyes boxod az iptvhez, minden további készülékhez dvb-c vevőt, kell bérelned a thometól vagy venned. A vételt javaslom, A dbc-vevőkről van másik topic. Némelyiken vlehet antenna- kimenet is .arra több tv-t is köthetsz amelyek ugyanazt a beallitott csatornát fogják adni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Köszönöm kedves Roli82!

 Akkor azt hiszem,vagy teszek a padlásra egy antennát (nekem van),vagy a meglévő jelét elosztom,akkor viszont kell egy ****** ** beltéri anyukámnak (91 éves) Minél egyszerűbbet szeretnék neki,hogy tudja kezelni. Az újabb televízióra nem tudom rábeszélni. Nekem  mindenhol van tv a lakásba,de már egyiket sem nézem,nincs mit :( ,ezért engem nem érint a dolog.Azt hittem kapok egy ilyen beltérit ingyen én is.Lehet átnyergelek a *******-hez,ott működik az analóg,így anyukámnak sem kell ennyi idősen nyomorgatni össze vissza a távirányítót.Majd meglátom. Már itt van az utcában a *******. Érdekes,azóta nincs minden napos hiba :) a Tkomnál. 

Nem tudod lehet bérelni a Tkomtól set top boxot???

Olyan megoldás nincs,a bejövő digitális jelet átalakítani,majd a régi tv-k hez továbbítani és így  a tv-n váltogatni a csatornákat???

Tehát úgy mint most??? 

Válaszotokat várva,köszönettel: nagymaki

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szia acel! Köszi a válaszodat!

Különben nem lenne IPTV-m,ha nem adtak volna vele egy beltérit. Épp eleget fizetek így is.Nem vagyok elégedett az IPTV-vel,valamint a Telekommal sem. A kijáró szerelőkkel elégedett vagyok,de itt kint soha nem volt hiba. A káosz mindig a központban volt. 

Különben méltánytalannak tartom (nem azért a 8-10 000 Ft.-ért),hogy nem adnak ingyen legalább egy set top boxot az analóg tv-hez. (jó marketing fogás lenne,hisz nemsokára-miután öregeink meghalnak- már nem lesz szükség ilyesmire- jó én is 63 múltam,de a számítógépen "nőttem" fel,amikor fiamat tanítottam a Commodore-ra :)  ) Nem nagyvonalú a Telekom,pedig ráférne egy kis imázs javítás (50' várakozás a hibabejelentésnél -törvény szerint az élőszavas elérhetőséget 5 percen belül biztosítani kell,stb ) Nem azért írok,hogy szapuljam a telekomot,megteszi más,tény rengeteg gondom bajom volt velük,de a kezdetek óta előfizetőjük vagyok,platinakártyás,most aranykártyás (csökkentek az árak). Modernebb IPTV beltériket tudnék elképzelni. El tudnék képzelni egy IPv6 kapcsolatot, gyors internetet, olyan ügyfélszolgálatot,ahol felveszik a telefont a törvényes előírás idején belül, olyan hibaelhárítást,amelynem tart 72 óráig (ez sosem tartott eddig,kivéve a telefont)

 Köszönöm még egyszer az infot. Szia. nagymaki

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ha a számlán IPTV előfizető vagy, akkor a Telekom szerimtem szóba sem fog állni Veled, ha DVB-C boxot igényelsz, mivel arra a szolgáltatásra elő sem fizetsz. Az, hogy eléred fizikailag, az egy másik dolog, de az 'adatlapodon' biztos nem fog megjelenni egyetlen ügyintézőnek sem semmiféle DVB-C lehetőség.

 

1. verzió: Kérsz +1 IPTV boxot

2. verzió: Szerzel valamilyen DVB-C boxot, akár használtan

3. verzió: Használsz MindígTVt, de mivel ahoz is kell box, igy a 2. verzió olcsóbb lesz.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hol van ez leírva,miért nem értesít róla?? Ma akadozik az IPTV "szolgáltatás" M4 sportcsatorna hol működik hol nem,hol van hangja hol nincs,mondjuk túlzottan nem izgat,mert átkapcsolok X szolgáltató földi csomagjára. Érdekes!!! Ott hiba nélkül megy. Ha a Telekom nagyvonalú lenne,akkor normálisan szolgáltatna,mindennapi hibák nélkül. Jó én egy szót sem szólok,de el lehet képzelni,hogy milyen volt szolgáltatásuk részemre,ha több hónap előfizetést elengedtek. Jó! én is nagyvonalú voltam,mert szerződésszegés indokával nem mentem át másik szolgáltatóhoz,ahol SSD kártyámat kihasználva akár  1000 Mbps letöltési sebességet is elérhetek (4000 Ft./hó)

 Szóval hol van ez a felvételi opció??? A Beltéri egységem még az USB-t sem ismeri,kőkorszaki darab!!!

 Simán rákantytytyintok a felvételre-ennyi?? Idáig külső vinyóra vettem fel a dolgokat,az xx szolgáltató adásából. Akkor most (uram Istemn mekkora előrelépés) feltölthetem  pl. a forma 1 futamot is -akár?? Mást nemigen érdemes 

 Köszi válaszodat,barátsággal: nagymaki

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Köszi,ezt idáig is tudtam,de nem igényeltem a merevlemezes beltérit. Nincs olyan műsor amit szívesen újra megnéznék,ílletve a sporteseményeket  DVB-T -ről külső vinyóra a televíziómon keresztül fel tudom venni. Tényleg beszoptam a Tkom.nagyvonalúságáról küldött infodat :smileyhappy: Sajnos semmi újat nem tudtam meg,sem a digitális átállásról (miért is vajon ??),sem semmi egyébről,amit ne tudtam volna. Reménykedtem >>> azt lehet,főleg 37 :smileylol:C°-ban.

 

  Barátsággal: nagymaki

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

ÁSZF

 

A kódolatlan digitális kábeltelevízió szolgáltatást igénybevevő Előfizető részére az Előfizető ez irányú igénye esetén, a
Szolgáltató egy jelátalakító egységet (médiakonvertert) biztosít díjmentesen, amely az Előfizető tulajdonába kerül.

 

Amennyiben az Előfizető további médiakonvertert is igénybe kíván venni, a Szolgáltató térítés ellenében biztosítja 2. és 3. médiakonvertert jelen ÁSZF 5/A sz. Melléklete szerinti eladási áron.

 

Médiakonverter eladási ára 8990 Ft.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Aljassag a Telekomtol, hogy ugyanazert a szolgaltatasert majdnem ketszer annyi penzt szed be havonta az egyik ugyfeltol mint a masiktol!

 

1 felvevos IPTV STB (1100 ft) + 1 sima IPTV STB (870 ft) = 1970 ft

1 sima IPTV STB (ingyenes) +1 felvevos IPTV STB (1100 ft) = 1100 ft

 

A kulonbseg csak a sorrend. Ha tudtam volna, akkor hajdnanan amikor elsore felvevos IPTV STB-vel inditottam, akkor elotte kellett volna kerni egy simat es berakni a sarokba, most nem ketszer annyit fizetnek ugyanazert a szolgaltatasert diszkriminativ modon.

 

Mar irtam panaszlevelet, azt irtak, hogy ilyen az arpezesuk es kesz! (Hibasan, teszem hozza...)

 

Velemeny?

 

 

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...