Kérdés

Az epg  belűl a szavak között néha előjön  egy hasább,nem minden tv csatinál.Nem lehetne ezt orvosolni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2287 válasz erre a kérdésre

Üdv!

Ez most komoly a Vajnaszenny egyetlen értékelhető csatornája - persze a PL miatt - a Spíler TV SD-ben lesz?? 2016-ban?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hát ez most nagyobbat szólt mint a többi csatorna csere, a ts fb oldalra is folyik  a "vélemény" áradat.. még lassan átveszi az összess portál a hírt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

10 órája, ApaFia írta:

Igen,tudják mérni ki mit néz,de ezt még nem kötötték a orrunkra. Jól jönne egy kis statisztika.Ezt a szót is úgy szeretem mint a marketinget. ;)

Azert az új csatornákrol nem hinném hogy vannak nézettségi adatok. Tehát ismert nézettségű csatornát vesznek ki, és a közvetítési díjat egy ismeretlenre költik. Új  tartalmát készítő csatornát szüntetnek még. Úgy látszik a natgeonak betett a Putyin életrajz 23.án.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Fox, Natgeo az nagyon hiányozna!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Én a FOX miatt vagyok kiakadva, bár nem egy tragédiaként fogom fel, mások pedig a NAT Geo miatt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ja a profit számít! Még jobban duzzasztani vajna zsebét!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

-

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: tks

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, tks írta:

Az IPTV-n tudják mérni a nézettséget, nem? Felteszem ha valamit ki kellett venni, akkor a legkevésbé nézett csatornáktól váltak meg. Illetve a nézettség és a költség aránya az érdekes, hogy mennyibe kerül, és mennyien nézik.

Sajnos itt nem a nézettség számít, a t-t sose érdekelte a nézettség. Most kidobták egy nem baráti musorszolgaltatott, aki már rengeteget invesztalt a magyar musorokba és beraktak egy ismeretlen nézettségű, de kötelezően ki fizetendő masik céget. Üzleti alapon ilyet cég nem csinál.

De mást is elért most ez , comment.c om  444 is ezzel lett tele.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 perce, tks írta:

Az IPTV-n tudják mérni a nézettséget, nem? Felteszem ha valamit ki kellett venni, akkor a legkevésbé nézett csatornáktól váltak meg. Illetve a nézettség és a költség aránya az érdekes, hogy mennyibe kerül, és mennyien nézik.

Igen,tudják mérni ki mit néz,de ezt még nem kötötték a orrunkra. Jól jönne egy kis statisztika.Ezt a szót is úgy szeretem mint a marketinget. ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 minutes ago, ApaFia said:

Azért a töbsége tudja semi sincs ingyen! Na már most a felháborodás tárgya a 2 natgeóHD kívétele jan 3 tól,sajnos alternatíva nincs ha akárná a efi fizetne többet érte.Kész vége nincs tovább.Már ha így mondod minek is a SD csati,hisz itt a HD,kell a francnak a SD. ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
7 perce, Attila70 írta:

Nem is ertem, hogy miert nincs a kinalatban az osszes letezo csatorna persze sd es HD valtozatban Ja es mind ez legyen ingyen vagy inkabb fizessenek, hogy elofizeto legyek.

kb ez jon le a sok sirankozasbol, Ha valami mini csomagos az a baj, ha nincs benne az a baj, ha kikerul az a baj ha aremeles van az a baj. 

https://youtu.be/86mcFm2-rxE

Azért a töbsége tudja semi sincs ingyen! Na már most a felháborodás tárgya a 2 natgeóHD kívétele jan 3 tól,sajnos alternatíva nincs ha akárná a efi fizetne többet érte.Kész vége nincs tovább.Már ha így mondod minek is a SD csati,hisz itt a HD,kell a francnak a SD. ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nem is ertem, hogy miert nincs a kinalatban az osszes letezo csatorna persze sd es HD valtozatban Ja es mind ez legyen ingyen vagy inkabb fizessenek, hogy elofizeto legyek.

kb ez jon le a sok sirankozasbol, Ha valami mini csomagos az a baj, ha nincs benne az a baj, ha kikerul az a baj ha aremeles van az a baj. 

https://youtu.be/86mcFm2-rxE

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nos nézd, a kaszás lecsap néha. Most egy sötétebb fejezett jön egy ideig. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
2 perce, anonymus írta:

Nos nézd ellenkezni nem fogok, ki állok mellette nem beszélem le mert minek, nekem attól szebb napom nem lesz. Helyette segítek max neki hogy mi hogy van stb stb.

Ui: Az vesse rám az utolsó zsalukövet aki szerint ettől jön az armagedon.   

Nem armaggeddon csak a kezdete, amikor nem a verseny alakítja a csatorna kínálatot hanem a stratégiai partnerség, 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nos nézd ellenkezni nem fogom, ki állok mellette nem beszélem le mert minek, nekem attól szebb napom nem lesz. Helyette segítek max neki hogy mi hogy van stb stb.

Ui: Az vesse rám az utolsó zsalukövet aki szerint ettől jön az armagedon.   

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
5 órája, anonymus írta:

Támogatom!

Mindig is féltem hogy egyszer valaki a t től segit megoldani. Ts problémáinkat. Véglegesen. És rávenni minket hogy más szolgáltatót segítsünk ? a munkánkkal.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Csak azt tudom mondani, hogy a marketingesek nagyon megkeverték. A TV2 új csatornái közül nem mindegyik került be a Családi csomagba, pedig ez lett volna a logikus, ugyanakkor a Natgeo kivétele miatt még botrány lesz. Belenéztem a Filmbox Prémiumba a napokban, erre ez is kikerül. Pont tegnap kaptam egy ajánlatot Szuper Családi HD-ra némi megtartó üzletpolitikai kedvezménnyel, de ezek után meggondolondó, bár én régen néztem az osztrák tv-t.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
4 órája, anonymus írta:

Hmmm kiváltom sztem iptv-t másik cég termékével

Érdemes meggondolni...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 perce, ApaFia írta:

Ezt, most nagyon megfontolom!

Támogatom!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
15 perce, anonymus írta:

Szerintem meg ha jol kivered, a balhét. Mindent felmondhatsz. 

Ui ott van a végén most néztem meg 14 napos jog érvényes

Ezt, most nagyon megfontolom!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
11 perce, Roli82 írta:

Szerintem élhetsz a 14 napon belüli elállással.

Én nem elállni akarok,hanem azokat a csatornákat akarom minimum amik most vannak!Nem így kéne a csatorna listát bővíteni,főleg a HD csatornalistát,hogy kiveszünk 2-3 majd beteszünk helyette 2.21. század 2016 írok annak is a vége,komolyan mondom nem tudom milyen úton akar haladni a Telekom. Itt van a ajtóban a UHD! Erre a Telekom mit csinál,csökkenti az idén januártól kivették a eurosport2 HD ,most meg 2017 januártól a 2 natgeo HD ill.viasat nature/history HD-t >:( >:(

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ApaFia

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 perce, Roli82 írta:

Szerintem meg ha jol kivered, a balhét. Mindent felmondhatsz. 

Ui ott van a végén most néztem meg 14 napos jog érvényes

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
35 perce, Roli82 írta:

2017. 01. 01. TV Az IPTV és a műholdas televízió vonatkozásában az interaktív szolgáltatások közül megszüntetjük a videotéka előfizetéses műsorkölcsönzés -2/3/5 film / naptári hó
szolgáltatás igénybevételének lehetőségét. A meglévő előfizetők részére azonban a továbbiakban is biztosítjuk a szolgáltatás igénybevételének lehetőségét. Lakossági ÁSZF 5/d tv-értékesíthető- melléklet 2.2., 2.3., 4.2., 4.3. pontjai.
Lakossági ÁSZF 5/d tv- lezárt- melléklet 1.8.1., 1.8.1., 3.8.1., 3.8.2. pontjai.
2017. 01. 01. TV Megszüntetjük a Filmvilág, a Nagyvilág, a Fishing & Hunting, a Unitel Classica Prémium kiegészítő csomagok értékesítését. A meglévő előfizetők részére a továbbiakban is biztosítjuk a csomagok igénybevételének lehetőségét. Lakossági ÁSZF 2/d függelék 1.3., 2.2., 4.2. pontjai.
Lakossági ÁSZF 5/d tv-értékesíthető- melléklet 2.2., 2.3., 4.2., 4.3. pontjai
Lakossági ÁSZF 5/d tv- lezárt- melléklet 1.8.1., 1.8.2.
2017. 01. 03. TV 1. Az analóg és kódolatlan digitális kábeltelevízió kínálatunk a következők szerint módosul. A National Geographic Channel helyett a BBC Earth kerül elosztásra.
2. Az digitális kábeltelevízió és az IPTV kínálatunk a következők szerint módosul. A Digitális Családi és Családi HD és Szuper Családi HD csomagba új csatornaként bekerül a HISTORY, a Travel a Fit HD, a Humor+, a Spíler TV és a CHILI, kikerül a National Geographic Channel, a National Geographic Wild, a D1TV és a FOX. A Digitális Családi + HD és Szuper Családi HD csomagba új csatornaként bekerül a HISTORY HD és a Travel HD, kikerül a National Geographic Channel HD és a National Geographic Wild HD. A Szuper Családi HD csomagba új csatornaként bekerül a VH 1, a Filmbox, a FEM3, a Zenebutik, az Izaura TV és a KIWI, kikerül az MTV Hits és a Filmbox Prémium. A Nagyvilág kiegészítő minicsomagba új csatornaként bekerül a FEM3 és a Zenebutik, kikerül a Viasat Nature/History HD a SkyNews és Travel. A Filmvilág kiegészítő minicsomagba új csatornaként bekerül a Filmbox, a KIWI és az Izaura, kikerül a Baby TV és a Filmbox Prémium, a Globe kiegészítő minicsomagból kikerül a Viasat Nature/History HD, a Kids kiegészítő minicsomagba új csatornaként bekerül KIWI, kikerül a Baby TV, a Speak! kiegészítő minicsomagból kikerül a SkyNews, a Filmbox kiegészítő minicsomagba új csatornaként bekerül a Filmbox, kikerül a Filmbox Extra, az IPTV szolgáltatás vonatkozásában a Koktél csomaghoz rendelt Sport Mix minicsomagba új csatornaként bekerül a Spíler TV, a World Mix csomagba új csatornaként bekerül a HISTORY és a Travel, kikerül a National Geographic Channel és a National Geographic Wild, a Movie Mix csomagba új csatornaként bekerül a Humor+, kikerül a FOX, a Fun Mix , a Lifestyle Mix csomagba új csatornaként bekerül a CHILI és FIT, kikerül a D1 TV
2.3. A digitális kábeltelevízió kínálatunk a következők szerint módosul. A Digitális Családi és Családi HD csomagokba új csatornaként bekerül a HISTORY, a Travel a Fit HD, a Humor+, a Spíler TV és a CHILI, kikerül a National Geographic Channel, a National Geographic Wild, a D1TV és a FOX. A Digitális Családi + HD csomagba új csatornaként bekerül a HISTORY HD és a Travel HD, kikerül a National Geographic Channel HD és a National Geographic Wild HD. A Nagyvilág kiegészítő minicsomagba új csatornaként bekerül a FEM3 és a Zenebutik, kikerül a Viasat Nature/History HD a SkyNews és Travel. A Filmvilág kiegészítő minicsomagba új csatornaként bekerül a Filmbox, a KIWI és az Izaura, kikerül a Baby TV és a Filmbox Prémium, a Globe kiegészítő minicsomagból kikerül a Viasat Nature/History HD, a Kids kiegészítő minicsomagba új csatornaként bekerül KIWI, kikerül a Baby TV, a Speak! kiegészítő minicsomagból kikerül a SkyNews, a Filmbox kiegészítő minicsomagba új csatornaként bekerül a Filmbox, kikerül a Filmbox Extra.
3.4. Műholdas televízió kínálatunk a következők szerint módosul. A Családi, csomagból az Alap csomagba kerül át a Sport 1. A Családi Családi+HD és Szuper Családi HD csomagba új csatornaként bekerül a Fix.tv, a Fit HD, a Hatoscsatorna, a Bónum, a SportM, a Humor+, a Spíler TV és a CHILI, kikerül a National Geographic Channel, a National Geographic Wild és a FOX. A Családi+HD csomagba új csatornaként bekerül a HISTORY HD, Duna World HD. az ATV HD és a Travel HD, kikerül a National Geographic Channel HD és a National Geographic Wild HD. A Szuper Családi HD csomagba új csatornaként bekerül a VH 1, a Filmbox, a FEM3, a Zenebutik, az Izaura TV és a KIWI, kikerül az MTV Hits és a Filmbox Prémium. A Szuper Családi HD csomagból a Családi csomagba kerül át a Travel. A Nagyvilág kiegészítő minicsomagba új csatornaként bekerül a FEM3, a Zenebutik és a VH 1, kikerül a Viasat Nature/History HD, az MTV Hits, a Travel és a SkyNews., a Filmvilág kiegészítő minicsomagba új csatornaként bekerül a Filmbox, a KIWI és az Izaura, kikerül a Baby TV és a Filmbox Prémium, a Globe kiegészítő minicsomagból kikerül a Viasat Nature/History HD, a Kids kiegészítő minicsomagba új csatornaként bekerül KIWI, kikerül a Baby TV, a Speak! kiegészítő minicsomagból kikerül a SkyNews.
4.5. A TV GO szolgáltatásunk kínálata a következők szerint módosul. A Spíler TV, a HISTORY, a BBC Earth, a Humor+, a CHILI, a Travel, a VH1, a FEM3, a Zenebutik, a KIWI, az Izaura az adott csomaghoz igazodóan elérhető a TV GO szolgáltatás keretében is.
5.6. A TV GO élő TV szolgáltatásunk kínálata a következők szerint módosul. A Családi és a Szuper Családi HD csomagokba új csatornaként bekerül a Spíler TV, a HISTORY, a Humor+ és a CHILI, a Családi csomagba új csatornaként bekerül a Comedy Central és a Paramount, a Szuper Családi HD csomagba új csatornaként bekerül a VH1, a FEM3, a Zenebutik, a KIWI és az Izaura TV.

Pont a napokba hosszabítottam 2 évet.>:(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hmmm kiváltom sztem iptv-t másik cég termékével

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most