Kérdés

Sziasztok szeretném megkérdezni mítőrtént a weboldalon lévő chetel tegnapota nem érem el és lenne pár kérdésem?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Posztolva: (szerkesztve)

3 órája, Mikina Lajosné írta:

Úgy hallottam törölték a roming díjat, mégis több mint 1000 forintot fizettem 8 percé Dániába.

Akkor hogy is van ez?

"Itthonról hívok EU-s számot, arra is érvényes?

Nem. Az EU-s szabályozás csak a roaming helyzetben történő telefonálás szabályait fekteti le, a belföldi mobilhasználatra nem vonatkozik. Az itthonról EU-ba irányuló hívások nemzetközi hívásnak minősülnek, és a díjszabásuk eltér a roaming során alkalmazottól. "

Hogyan változik a roaming az EU-ban 2017. június 15-től?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 órája, Mikina Lajosné írta:

Úgy hallottam törölték a roming díjat, mégis több mint 1000 forintot fizettem 8 percé Dániába.

Akkor hogy is van ez?

Dániába, vagy Dániából türtént a hívás? Előbbi esetben nemzetközi hívásnak számít, utóbbinál pedig roaming.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @Mikina Lajosné, itthonról hívtál dán számot? ha igen, az nem roaming, hanem nemzetközi hívás, és ott nincs változás (a roaming az, amikor külföldön vagy, és onnét hívsz bármilyen számot. a "roaming díj törlés" meg akkor van, ha külföldön, az EU-ban vagy, és onnét hívsz EU-s számot)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Szia  @Mikina Lajosné, a roaming szabályozás június 15-től változott. A te számládban egész biztos, hogy régebbi tétel szerepel - májusi beszélgetésre tippelek. 

A júniusi díjakról majd csak júliusban kapunk számlát. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: foxylady

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Mikina Lajosné

A számlán látható, hogy milyen időszakra szól az a díjtétel. Nem lehet, hogy a hívás még régebben történt?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Akkor hogy is van ez?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Telefonok készülékek közt kéne felbukkannia,  amennyiben  nem tartalmaz ügyféladatokat a kérdésed tedd fel bátran itt is. Remélhetőleg tudunk segíteni. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most