Ferenc Szûcs

TV rendelés

Kérdés

Leadtam egy TV rendelést, mivel úgy hirdették, hogy 1 napon belül kiszállítják. A rendelés végén kapott üzenet az, hogy 3 napon belül felhívnak. Akkor az 1 nap kamu. Online nem tudják eldönteni, hogy jogosult vagyok-e. Mennyi szokot az átfutási idő lenni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

16 válasz erre a kérdésre

Valahogy a mobil oldali megrendeléseknél mindig rövidebb az átfutási idő, mint az otthoninál.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @Ferenc Szûcs, igen, nekem is kábé annyi volt

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Végül 21. napon teljesült a megrendelés. Igaz az utolsó két napban háromszor érdeklődtem. Csodálkoztak, hogy még nem teljesítettek.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
15 órája, teherwagon írta:

Hello @acel, hitelképesség(i?) vizsgálat

14 órája, Ferenc Szûcs írta:

Esetemben szerintem felesleges a hkv, mert kp-ra venném.

Hűségem volt a Tnél meg hibajegyeim és néhány felhasználói levél.  Vásárolni se ott szoktam,  Ennek ellenére voltak ezek a vizsgálatok.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Esetemben szerintem felesleges a hkv, mert kp-ra venném.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @acel, hitelképesség(i?) vizsgálat

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 9/6/2017 at 13:33, Roli82 írta:

Mint írtam egységes a mobilos résszel azért írja ezt "Rendeld online, díjmentesen kiszállítjuk akár 1 nap alatt." ez nem vonatkozik az otthoni szolgáltatáshoz rendelt Tv/Konzolok/Laptopok-ra. Megrendeléseket sorrendbe teljesítik + hkv vizsgálat. Mobil telonál megy az egy nap de ott is úgy ha valaki előrehozott készülék váltást csinál hűséghosszabbítással együtt.

Mi az a hkv vizsgálat? A múltkor belestem a üsz monitorában és láttam hogy elég rendszeresen vizsgálgattak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A hangsúly az akár-on van.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @Ferenc Szûcs, sajnos az van, amit Roli82 írt (egyenszöveg, ami az 1-2 napos mobil és a 30 napos otthoni rendeléseknél is megjelenik, ráadásul az akár szócska miatt le vannak védve), de valóban ***** dühítő (annak ellenére, hogy tudtam, én is bosszankodtam rajta a múltkori tévé rendelésemkor). jelzem a Tés kontaktomnak, hátha ketté tudják bontani

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ok! Én se, Te se tudsz meggyőzni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Telefonoknál is ugyan az a szöveg van (csak a készülék kedvezmény mértéke ami más) . és mind két résznél ott van az "akár" szócska amivel be is védték magukat az 1 napos dologgal kapcsolatban.  :D

77.PNG

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Biztos igazad van, és jobban tudod, az alábbi alapján mondom, hogy beetetés. Itt egyértelműen a kokrét tv rendelésre utal.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mint írtam egységes a mobilos résszel azért írja ezt "Rendeld online, díjmentesen kiszállítjuk akár 1 nap alatt." ez nem vonatkozik az otthoni szolgáltatáshoz rendelt Tv/Konzolok/Laptopok-ra. Megrendeléseket sorrendbe teljesítik + hkv vizsgálat. Mobil telonál megy az egy nap de ott is úgy ha valaki előrehozott készülék váltást csinál hűséghosszabbítással együtt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A honlapon a TV ajánlásánál ez van írva. Vagy csak beetetés?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Maximum 30 napon belül teljesítik a megrendelést, de általában 1-2 hét alatt megvan. 1 napon belül biztos hogy nem szállítják ki,ezt azért írja a TV-hez is mert egységes a mobilos felületével.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most