AlcohollicA Hun

Spíler 2, spíler extra

Kérdés

Annyi lenne a kérdésem, hogy bekerül e valamikor valamelyik csomagba, vagy külön kell fizetni érte?

Üdv: Zsolt

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

257 válasz erre a kérdésre

@Laketti tudományos tag 

Nem vagyok semilyen tudományos titulussal ellátva, arról nem tehetek, hogy a fórumnak ilyen mókás "rang" elnevezései vannak. Amúgy pedig kérlek a személyeskedést mellőzd a továbbiakban. Köszönöm az együttműködést. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

btz

Ugye tudod,hogy ez az egyetlen hely ahol te bármilyen tudományos titulussal  leszel említve?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Zsolesz1975

A Telekombak nem szabad semmilyen felelőtlen igéretet tenni, mivel az felboríthatja a tárgyalás menetét és kimenetelére is hatással lehet. 

Ha semmi lényegi információ nincs, akkor nyilvánvaló, hogy nem tudunk lényegi információval szolgálni. De amint lesz azt mi kapjuk meg elsők között, nem a Mindenegybenblog. Épp ezért a fórumra érdemes hagyatkozni, illetve a Telekom hivatalos kommunikációs csatornáira. Az online média portálok sokmindent írnak, amit érdemes fentartásokkal kezelni, legyen az pozitív vagy negatív hangvételű. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hát pont ez a szomorú, hogy egy ekkora cég megengedheti magának, hogy nónapok óta semmi érdemi információt nem szolgáltat az ügyeleinek a témában. Ti meg csak szajkózzátok a nagy semmit...

Léptem a fórumról...

Sok sikert a semmitmondásokhoz.....

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Zsolesz1975

Mivel nincs semmi érdemi információ. Ha lesz, akkor majd tudunk. 

Ha neked az jobb, akkor higyj a bulvármédiának, ahol egy hét leforgása alatt azt írják, hogy küszöbön a megegyezés (egyesek már bele is vizionálják, hogy meg van a megegyezés) aztán meg azt, hogy mégsincs annyira közel az a megállapodás. Ha neked ez kell akkor tájékozódj onnan. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@btz

Ne vicceljünk már... Tájékozódni innen. Semmi érdemi információval nem tudtok szolgálni...

Még a bulvár média is több infót ad a témában... Hagyjuk már....

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bármely szolgáltató érdeke a fordított elszámolás, amikor a médiacégek piaci alapon fizetnek a hálózat használatáért, ami a szolgáltatól tulajdonában van. Ehhez iparági jogszabályváltozások kellenek, amelynek érdekében pont a legnagyobb piaci erővel rendelkező szolgáltatók tudnának legerősebben lobbizni a törvényhozóknál.  Addig , amíg ez meg nem történik, folytatódik Magyarországon az össznépi bohózat, amit egyébként tárgyalásnak neveznek, és az előfizetők ezért jogosan a szolgáltatókat hibáztatják, hiszen az ő ügyfeleik.  Emlékezzünk vissza a két évvel ezelőtti eseményekre, amikor az NG-t egyértelműen a Telekom akarta kivenni a kínálatából, mert úgy gomdolta, van olyan erős, hogy megteheti. Hát nem tehette meg. Na meg egy bizonyos sportcsatorna kapcsán a Telekom már kijelentette, hogy sohasem fogja terjeszteni. Ezért is gondolom, hogy itt csak makacskodás van a szolgáltatók részéről, nincs is igazán tárgyalás. Közben vezetőségváltás is volt, ezt se felejtsük el.  Az igény  szerinti tv, az IPTV Next sincs sehol. Tartalom nélkül a szolgáltatók mit sem érnek a hálózatukkal.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@zoli62

Miből gondolod, hogy nem akar megállapodni a Telekom (illetve X másik szolgáltató, mert ugye ezt se felejtsük el)? Mért lenne ez bármelyik szolgáltató érdeke? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 órája, btz írta:

@AmandaD

Ki vert át téged? Maximum te cssptad be saját magad, arról mi nem tehetünk. 

Senki nem védi a Telekomot hisz nincs miért védeni. Nem is értem hogy mit értesz védésen pontosan? Azt hogy továbbítjuk azt az üzenetet, amit a T hivatalosan közölt?

Kösz de már a nyaraláson túl vagyok. Az pedig hogy foci ismerő vagy rajongó vagyok e vagy sem, attól a T nem fog előbb végezni a tárgyalásokkal a Spiler2 esetében SEM

Egyértelműen nem akar előbb végezni a tárgyalásokkal.  Ebből ugyanúgy november lesz mint a Spiler 1 esetében történt. Addig még a marketinges nyakkendős nagyokosoknak a nagy mátrixtáblában ki kell ötölni, hogy  a 2-es csatorna milyen díjcsomagba kerüljön. Egyébként egy ekkora cégnél az előfizetőnkénti plusz 130-300 Ft egyáltalán nem okoz veszteséget, sőt még kisebb bevételcsökkenést sem igazán. Az igazi veszteség a Flip, amely nem a konkurrenciától bővíti tömegesen az előfizetők körét, hanem elsősorban a saját területén kínál 2/3 áron szolgáltatást, ami így színtiszta bevételcsökkenés.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
5 órája, Laketti írta:

Az van, hogy a T továbbra is makacskodik.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@AmandaD

Ki vert át téged? Maximum te cssptad be saját magad, arról mi nem tehetünk. 

Senki nem védi a Telekomot hisz nincs miért védeni. Nem is értem hogy mit értesz védésen pontosan? Azt hogy továbbítjuk azt az üzenetet, amit a T hivatalosan közölt?

Kösz de már a nyaraláson túl vagyok. Az pedig hogy foci ismerő vagy rajongó vagyok e vagy sem, attól a T nem fog előbb végezni a tárgyalásokkal a Spiler2 esetében SEM

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
1 órája, Laketti írta:

Azért érdekes, hogy ennyi átverés és szemétkedés után még van aki hisz ezeknek a *****eknek. Annyiszor átvertek  még az itteni, "telekom TV szolgáltatás végett" itt válaszolgató emberkék is bennünket, hogy ez már figyelmeztető lehetett volna.

Ameddig a pénzügyeket nem tudják kiokoskodni, (mármint, hogy mennyivel húzzák le az előfizetőket), addig nem lesz Spiler 2. Nem észkombájnok ülnek a Telekomnál, úgyhogy idő, míg kiszámolják a következményeket. És erre ez a néhány hónap, ami a rendelkezésre állt, kevés volt. Mi meg nem számítunk.

Már írtam, csak ismétlem: szemét cég a telekom, és még buta is. Arra azért meg lesz az eszük, hogy mi csesszünk rá!

Az első lehetőségnél (k***va hűségidő lejárta):

Bye-bye

.Amúgy meg btz, ezen a fórumon védtétek már annyit a semmit (mármint a telekommot), hogy megérdemeltek egy kis szeptemberi "nyaralást". És ha egy elsősorban a focival foglakozó, az miatt létező fórumon válaszolgatsz, a "nyaralás" ideje alatt tájékozódj a fociról.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: AmandaD

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Laketti

Ezért mondtam én hogy ne a hírportálokról tájékozódjatok, hanem erről a fórumról. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 órája, Laketti írta:

Ez már nyílt titok.  Csak amiatt voltak t*ketlenek, hogy nem a csatorna indulásakor tették be. Ám mint korábban írtam, a Telekom egyszerűen nem teheti meg, hogy ne adja a Spiler 2-t.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@AmandaD

Abban igazad van, hogy nem isnerem a csatornát, mert nem nézem, nem vagyok egy foci rajongó, de annyit látok a műsorkínálatot nézve, hogyha akarnák akkor be tudnák tenni a Spiler1-re is a sokakat érdeklő Spanyol fociműsort, is, a reggeli Teleshopot és reality-ket pedig adhatnák a Spiler2-n, persze akkor nem lehetne ilyen jó pénzért eladni a szolgáltatóknak. Ezt biztos tudja a Tímea is. Ezért is írtam, ha azon lennének, hogy lássátok a titeket érdeklő focit, azt simán betehetnék a Spiler1-be. A műsorismertető alapján én azt mondom, hogy simán beleférne.

Amúgy pedig nem a focit érintő kérdések miatt vagyok itt, hanem a Telekom TV szolgáltatását érintő kérdések végett. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
22 órája, btz írta:

Amúgy, ha annyira érdekelné Tímeát, hogy te mit nézel, akkor a Spiler1-en adnák a focit. 

Nem túl fontos már, de ha ennyire nem vagy tisztában a csatornák jellegével, műsorával, stb., akkor miért te felelgetsz a focit érintő kérdésekre?

Spiler 1 szinte a teljes fordulót adja az angol bajnokságból. Tehát ad focit bőven. De mi azért beszélünk, hogy a Telekom adja a spiler 2-t. A spanyol bajnokságot! Aminek a jogát aránylag könnyen megvehetné a cég. És a hírek alapján, meg is vette már. Csak drágítani akar! Majd nagy kegyesen bejelenti, hogy bár veszteséges lesz, de "mindent az előfizetőkért" , és csak egy "kicsit" emel. Tudom, konteró, de majd akkor is itt legyél, amikor bejelentik a változást, a drágítást.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@zoli62

Hol van három szolgáltatónál? Én még csak egyről tudok

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@Meko

Igen, én is biztos vagyok benne, hogy mindent megtesznek azért, hogy minél drágábban eladhassák a cuccukat a szolgáltatóknak, akikre rászabadítottak egy rakat ügyfelet. Amúgy, ha annyira érdekelné Tímeát, hogy te mit nézel, akkor a Spiler1-en adnák a focit. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A lényeg az, hogy a "Mi V*jn* Tímeánk" hivatalos insta oldalán írta ki, hogy a tv... csatorna mindent megtesz annak érdékében, hogy eljusson hozzánk a spíler 2 csatorna, de sem a Telekom sem más szolgáltató nem lép az ügy érdekében. Feketén fehéren virítitt!! Hoppácska!!! Itt aztán valaki nagyon nagyot kummant.. :@

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Részben kapcsolódik. https://www.hwsw.hu/hirek/59297/telekom-internet-vezetekes-szolgaltatas-ed3-ftth.html  

" Az átalakuló portfólió érinti majd a tévés- és vezetékestelefon-kínálatot is," Aki jól tud a sorok között is olvasni, az érti.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A lényeg a lényeg, már három szolgáltatónál van Spiler 2. A JPE rendelkező szolgáltatók meg csak *****kednek.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most