dragontwin19

Korábbi akciók

Kérdés

Ez tök jó akció

A meglévő ügyfeleknek nem lesz valami ehhez hasonló, csak például a részletre vásárlás lehetősége?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

67 válasz erre a kérdésre

Hello, nem tudom, hol lenne a helye, talán ez a legjobb. most olvastam a Mobiltudós blogon, hogy az iGO szülinapi limitált kiadású navigációja április 29-ig ingyenesen letölthető az Android és iOS áruházakból!

"A SzülinApp  7"-nál kisebb iOS (6+, de legalább iPhone 4S) és Android (4.0+) szoftvert futtató telefonokra, táblagépekre érhető el. A navigáció teljesen ingyenes, tehát alkalmazáson belüli vásárlások sincsenek, viszont Magyarország térképen kívül, más országot nem áll módunkban telepíteni (később sem). Az alkalmazást a 10 nap letelte után már nem érhetjük el az áruházakban, viszont ha már letöltöttük tovább használható és térképfrissítéseket is kapunk hozzá!"

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Több konstrukció közül is tudsz választani. A vezetékes internet csomagokhoz rendelhető eszközök listáját a http://www.t-home.hu/lakossagi/keszulekek/tablagepek oldalon tekintheted meg. Melyik típusra gondoltál? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok, 

Na végre én is megkaptam,  majdnem egy hónapba tellett.  Nekem nagyon tetszik, igaz még nem volt tabletem és ha nincs ez az ajándék akció, akkor nem is lett volna. 

Eddig mindent sikerült telepíteni, futtatni,  amit akartam,  szépen akadás mentesen mennek a játékok,  navigáció. 

TVGO is megy rajta szépen,  igaz ehhez újra kellett regisztrálni egy másik email címmel,  mert a T rendszere nem tudja kezelni,  ha egy harmadik eszközt is akarsz használni. Elvileg úgy kellene működnie,  hogy a legrégebben regisztrált eszközt eltávolítaná,  így adva helyet az újnak,  de ez nekem legalábbis nem ment. Ha korábban használtad már a szolgáltatást más eszközökkel (a számítógép böngészője is az!) akkor érdemes megpróbálni az újra regisztrálást nekem bejött,  ahogy a tablet is. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@foxylady

Valami nem stimmelt vele. :manvery-happy:

Itt van kicsit át dolgozva,kevesebb kedvezménnyel.

Link

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

50.PNG

Add le rendelésed december 22-én délig és a csomag ott lesz a fa alatt!

A készülékajánlatok 2014. december 17--től december 24-ig tartanak, illetve a készlet erejéig érvényesek, és egy előfizetéshez egyszer vehetők igénybe, kizárólag Lakossági ügyfelek részére. A készülékek elérhetősége üzletenként eltérő lehet. Mobil előleg befizetése szükséges lehet.

További részletekért látogass el ide.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

ennyi, így kell kipörgetni a készletet :womanvery-happy:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az akció, annyira jól sikerült,hogy a weboldalról már el is tünt.  :manvery-happy:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

30.PNG

Válts valamelyik Next (kivéve Next L) vagy Music díjcsomagunkra új hűségidővállalással, vagy   hosszabbítsd meg a hűségidődet 2 évvel, és a készülékárakból 30% kedvezményt adunk!

Bővebb infórmációért látogass el ide.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Szia az enyémen sem.. Két hét után megkaptam,persze ezt is úgy hogy felhívtam az ügyfélszolgálatot és ők utána néztek..

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Írd meg légyszíves, hogy Neked működik- e rajta a tvgo. Köszi (nem változatlanul nem)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nos én 1 hét alatt kaptam meg a mai nap.Új rekord az akciós ajándékok kiszállításában.Nagy THX a szolgáltatónak és a futárszolgálatnak. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tök mindegy, hogy mit mondanak az üzletben vagy telefonon, ha papíron a hivatalos közlés/teljesítés  30 nap, akkor annyi időn belül kell megkapd (kb. 3 hét az mondjuk 21 nap, szóval van még egy kicsi hátra)

Egyébként 100%, hogy új net és/vagy új tv előfizetést okosítottál és jogosult vagy a tab-ra?

Amúgy nem olyan rossz az ajándék cucc, belépő szintnek, kezdő tabletelőnek jó megoldás egyébként szerintem, de nem egy csúcsmodell (bár én azt mondom, ha vki tabletet akar, akkor almás termék inkább (még ha van 1-2 korlátja is), vagy droid referencia kütyü, pl nexus7)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ez egy nagyon egyszerű, mutatós kis cucc, kicsit komolyabb munkára nem való! Ajándék, amit végül is kifizetsz. Én is ezért is meg a tvgo-ért váltottam. Az persze nincs!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
A tvgo JÁR csak következetes nem működik hibakód M1012 vagy M332 Nem lehet összekapcsolni az élő előfizetéssel és folyamatosan csak hitegetnek, hogy dolgoznak rajta ( hónapok óta)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mi mellé nem jár TvGo ?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Én rendeltem, meg is kaptam, pl skype-nem jó nincs előlapi kamera. Viszont ami az előfizetéshez tartozik: nincs tvgo!!!!!!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

1412

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ezt én is olvastam. Esetleg nincs valaki aki mostanában rendelt szolgáltatást? Az üzletben 1,5-2 hetet mondtak.. Eltelt 3..

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@beata1988

Szia.

A készüléket a készlet erejéig, a létesítéstől számított 30 napon belül szállítják ki az arra jogosult előfizető részére.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ép ezt akartam írni hogy 30 napon belül hozzák illetve készlet erejéig ki tudja mikor fogy el. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most