Kérdés

Sat TV és Interaktív Sat TV

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

954 válasz erre a kérdésre

Közben rá jöttem, engem a probléma nem érint, hisz nem az antenna bemeneten kapja a TV a jelet, hanem HDMI-n....

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Sat tv előfizetésem van, családi csomag.

Szeretnék vásárolni egy LG43LF5400 TV-t. Eddig analóg plazmán néztem az adást. Hogy tudom összehozni a SAT TV (Intek vevőt) és a digitális TV-t? Úgy olvasom, hogy az új TV-ben csak digitális tuner van.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Egy hónapja új csomagot váltottam, mivel a régi hűségidőm lejárt. A mostani csomag HDMI elérést biztosít. így  a beltéri egységet lecserélték egy Kaonmedia CO1000-as típusra.  Az egyik TV-m egy régi ORION CTV 2417 M típusú kis képernyős készülék, a konyhában használja feleségem háttér TV-ként. Mióta az új beltérit felszerelték, a kép nagyon halvány, egy idő után el is tűnik. Koax bemenetről minden rendben van. Scart csatlakozót ellenőriztem, beltérit is cseréltem, kettő van a lakásban, sajnos semmi sem változott. Mivel nincs távirányítóm, a TV-n levő TV/AV átváltó sem működik, eddig evvel a gombbal tudtam váltani a régi beltérinél.

Kérdésem: Mit tegyek?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hát sajnálom,hogy átrakták.Mindenesetre nem rendelek csomagot plussz pénzért,így is eleget fizetek nekik!

Köszi a válaszokat!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

1412 hibabejelentés el mondod, utána pedig sok sikert.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok

Sat-Tv van és szeretnék egy HDMI-s beltérit de nem felvevőset hogyan kérhetnék cserért ??

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen a Film+2 csatorma kikerült a családi csomagból.Helyette rendeld meg a Filmvilág minicsomagot.

A kivett csatorna helyett egyenlőre nem lesz uj.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Saturation?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hát nekem még szombaton működött,vasárnap viszont már semmi.Próbáltam hívni az ügyfélszolgálatot is,de két telefonnal sem érek el senkit,beleuntam a várakozásba.Majd személyesen érdeklődöm egy T-Pont üzletben.És azt lehet tudni,hogy esetleg raktak helyette másik csatornát??Mert nem találok másikat helyette.És amikor kivesznek egyet,akkor szoktak rakni másikat.A lényeg az,hogy kezd elegem lenni ebből a T-Home-ból pedig már 5 éve előfizető vagyok.

Köszönöm a választ! :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Okt. 9. reggel kötöttek be SAT TV-t, az aktiválás hosszú órákig tartott, azóta is fekete-fehér az adás, kockásodik a kép. Az első pillanattól ilyen. Mi lehet a hiba? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

SAT-Tv családi csomagomból ma eltűnt a Film plussz 2 csatorna.

Tegnap este még működött,ma azt írja nincs jogosultsága,hibakód 5.

Mi az oka ennek????

Úgytudom áttkerült a Filmvilág minicsomagba, de ez már régen történt, nem tegnap este. Valami jogosultsági hiba miatt nézhetted eddig.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

SAT-Tv családi csomagomból ma eltűnt a Film plussz 2 csatorna.

Tegnap este még működött,ma azt írja nincs jogosultsága,hibakód 5.

Mi az oka ennek????

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

A weboldalon valóban hiba üzenetet dob rendeléskor.

"A művelet során hiba lépett fel"

Próbáld meg a 1412 telefonszámon vagy személyes ügyfélszolgálaton megrendelni. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

üdvözletem érdeklödniszeretnék hogy 2beltérivel szeretnék sat tv családi csomagot de nem megy a megrendelés

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A sat TV , mint minden műholdas TV digitális.A tv funkcióinak elérése nem a set top boxtol függ, A setopp box egy "számítógép" melynek a "monitora megjelenítője a tv.Azok a funkciók érhetők el rajta amit a set top box kiad magából.Az okos tv-k internet kapcsolatot is igényelnek.Ennek hiányába nem tudsz pédául internetezni, alkalmazásokat futtatni. beállítására, ajánlom a tV kezelési utmutatóját.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ok. Jár az ártatlanság vélelme.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Lényegtelen ne foglalkoz vele.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Most komolyan miről van szó? Tegnap regisztráltam itt, gondolván hogy értékes infókhoz jutok néhány témában. Lehet,hogy rosszul tettem...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

btz írta:Te az a multkori CRT TV fan trol vagy!Akkor is ha ő a múltkori troll akkor se kéne ilyen stílusban le támadni. Ha tényleg troll majd úgy is le leplezi saját magát.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

*Robi írta:

Azt hogy érted,hogy " átkerül". És aki nem akar hd-t?*Családi csomag értékesítését beszünteti a Telekom, helyette marad közszolgálati, alap, és családi+hd csomag. Jelenleg meg lévő családi csomag előfizetők hűségidő lejártáig változatlanul élvezhetik ezt a csomagot szerintem hűséget is lehet rá hosszabbítani egy darabig. De új előfizetők már nem rendelhetik illetve biztos lesz jó pár ember aki be rendeli majd családi+hd-t mert kicsivel drágább sok hd csatorna van benne stb stb

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Te az a multkori CRT TV fan trol vagy!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most