Kérdés

Sat TV és Interaktív Sat TV

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

953 válasz erre a kérdésre

*Robi írta:

Úgy tudom, hogy a közszolgálati csatikat kötelező hd -ban adni minden szolgáltatónak*A kovetkezo szerint a DW-t nem kell HD-ban adni.

http://mediatanacs.hu/dokumentum/167135/6902015mt_dontes.pdf

Ha megnezed nincs hivatalos HD terjesztese. Ha ez ellen panasszal akarsz elni, irj az nmhh-nak, hogy kotelezze az mtva-t a DW HD eleresi lehetosegere az osztasi platformokon. E9 muhold es a DVB-T.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Tudtommal nem kötelező, + nem sok a valós hd tartalom rajtuk de mivel hamarosan meg szűnik a sima családi csomag értékesítése így lassan át kerül majd mindenki a pár száz forinttal drágább családi+hd ba.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ha van családi + hd csomagod akkor igen.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Úgy tudom, hogy a közszolgálati csatikat kötelező hd -ban adni minden szolgáltatónak

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hol ? Sat tv Ipvt vagy a kódolatlan digitális ktv ami analóg helyett megy ?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szép napot! Sagem HD beltéri miért olyan lassan tölti be a műsorújságot? Sokszor órákba telik. Csak nálam van így?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ha nem a sima sat tv hanem amelyikben vannak kényelmi funkciók pl videó téka stb ő két forrásból kap epg-t egyik interneten keresztül másik meg műholdról. Utp ki húz reset ilyesmi volt már esetleg ? Ha sima sat akkor is ezt tudom csak mondani hogy reset gyári beállítások vissza ha nem akkor sajnos 1412

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Iptv sat digitális ktv ?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kösz Roli82!

Ezesetben azt hiszem maradok a jelenlegi jobbik rossz mellett. Nem váltok szolgáltatót.

Üdv

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Több féle HD képes box van Műholdas szolgáltatáshoz.

Ami az adott körzetben raktáron van,azt viszi a szerelő.

Interaktív Sat TV szolgáltatásunkhoz

Huawei EC2218SS / EC2208S

Kaonmedia CO1000

Kaonmedia CO1000P

Sat TV szolgáltatásunkhoz

Sagem DS86 HD

Sagemcom ISD83 HD

Intek HD-S10CX

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ezt nem akarom elhinni.

Miért nem képes adni a szolgáltató egy ci+ modult a box helyett? Azzal is lehet párosítani a kártyát. Nem kell nekem box meg a gagyi távirányítója. Totál felesleges, ráadásul mindig csak gond van/volt velük.

Egyébként milyen box jár a HD előfizetéshez?

Roli82 köszi a választ!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

Csak a szolgáltató által adott boxal működik a szolgáltatás mivel a box és a kártya össze van párosítva.

Nincs lehetőség arra,hogy csak kártyát bérelj.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok! 

Szeretnék új HD SAT előfizetést rendelni de nem akarok beltéri egységet. Hogyan jelezhetem ezt a honlapon való szolgáltatás megrendelésnél?  A tévén van a modul befogadására lehetőség és DVB-S2 is!

Köszi előre is!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A tv-t a hálózatra is rá kell kötni. ezt utp  (hálózati kábellel) vagy wififel lehet. A másik végén egy az intenetet adó elosztó doboz (router) kell legyen. Ha csatornára irja ki hogy nem elérhető, akkor az előfizetésen kell változtatni, az mer összes csatotnát megjelenít a set-top-box nem csak az előfizettteket.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Netkapcsolat van :) Hívtuk a Telekomot, mert nem fogadta el a TV a HDMI kábelen a jelet a settop boxtól. Kijött egy szerelő, beállította a settop boxot (valamit állított rajta, hogy azt hiszem a felbontás 1000-1080 legyen, utána rendben volt a HDMI kábel. Ő mondta, hogy a jel nem digitális :( Sok funkciónál írja ki a tv, hogy nem elérhető, ennek okaként találtuk azt, hogy nem digitális a jel.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

SAT TV az digitális.

Okos tv funkciók szerintem net kapcsolatot igénylenek. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok! Tányéros SAT tv előfizetésünk van. Jelenleg ez nem digitális. Van-e mód digitális vételre a tányéros SAT tv-vel? Vettünk egy új okos tv-t és egy rakás funkció emiatt nem működik. Köszönöm a segítséget !

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Van akinek Duna EPG van

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok,

mivel forma 1 hétvége jön, m4 csatorna keresem, remek, megvan, ellenben epg nincs hozzá? mármint nálam totál üres sáv, így simán epg -ből belépni sem tutok rá.

Valaki hasonlóan így látja? :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Lassan már egy hete nem képesek a saját hibájukat helyrehozni? Azt történt hogy vissza adtunk egy beltérit mire már nem volt szükségünk,ugyanis 3 beltéri volt egy szerződésen.

Erre önök kikapcsolták azt a beltérit amelyik maradt.Kedd 2015.07.07. este 17 órakor.
Meg is reklamáltuk Szerda reggel 8 kor,megígérték 72 óra alatt vissza állítják és még a mai napig nem tették meg,pedig 75 óra után újból reklamáltunk.
Én az önök helyében szégyellném magam,nem kicsit nagyon.
Azonnal vissza állítanám és elnézést kérnék nem egyszer,sokszor.

Én a te helyedben elolvasnám az ÁSZF-t amiben le van írva mi az eljárás ha 72 órán belül nem kezdik meg a hiba elhárítását...

Ismét be kell jelenteni, és menni fog...de nem most kellet volna hanem sokkal elöbb...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most